MOZA Nano SE (must)

Tootekood: 9006919900_6

MOZA Nano SE (must)

Tootekood: 9006919900_6

2-ühes MOZA NANO SE on intelligentne ja pikendatav vibratsioonivastase võimega selfie-pulk, võimaldades teil luua ülisujuvaid videosi nagu professionaalid. Nano SE on ülikerge 250g, seda saab kasutada ka selfie-pulgana oma igapäevaste hetkede jäädvustamiseks.

Kokkupandav ja taskusuurune disain: 4-astmelise laiendusega disain võib olla kuni 27 tolli pikk, muutes lihtsamaks laiema maastiku pildistamise või sõprade peol selfide tegemise. Kuni 10-tunnise aku kasutusajaga saate kogu päeva avastada, luua ja jagada oma lugu.

Kiire horisontaalne vertikaallüliti: vahetage kiiresti portree- ja maastikufilmimise vahel, et kohaneda erinevate võttestseenidega ja jäädvustada ideaalse nurga all vaid ühe klõpsuga.

Meistriteose loomiseks klõpsake ühe klõpsuga: Nano SE on video salvestamiseks ülilihtne. MOZA Genie pakub laia valikut sisseehitatud loomingulisi pildistamismalle, et muuta teie järgmise filmi loomine lihtsaks ja lõbusaks. Aegluubis ja aeglustatud režiim, jäädvustage kauneid elusündmusi kunstilistes lühifilmides.

Juhtmevaba ​​juhtimine: eemaldatava kaugjuhtimispuldiga saab ühendada MOZA Genie rakenduse Bluetoothi ​​kaudu NANO SE ja nutitelefoniga, vabastades teie käed ning muutes pildistamise lõbusaks ja lihtsaks.

Laost otsas

Küsi saadavust

Uudiskirjaga liitumine