MOZA AirCross 2

Tootekood: 9006919900_2

MOZA AirCross 2

Tootekood: 9006919900_2

Stiilse ja ergonoomilise disainiga Moza AirCross 2, toetab kuni 3 kg kaaluvaid kaameraid, sealhulgas laia korpusega kaameraid, nagu Blackmagic Pocket 4K ja sisseehitatud käepidemega kaameraid. Sellega on kaasas iOS-i/Androidi nutitelefoni rakendus, mis pakub palju loomingulisi funktsioone, sealhulgas tehisintellekti arvutamise funktsioon, mis häälestab gimbali automaatselt, valides kaamera koormuse alusel optimaalsed parameetrid. AirCross 2 on loodud hoidma kaamerat kallutusmootorile lähemal, võimaldades enamiku kaamerate puhul suuremat stabiilsust ning kaamera orientatsiooni saab vahetada portree- ja maastikužiimide vahel, kui kasutatakse spetsiaalset kaasasolevat klambrit. Gimbalil on ka nurga all olev mootorivars, et võimaldada töötamise ajal näha selget vaadet kaamera LCD-ekraanile.

3 kg kandevõime, laia korpusega kaamera tugi

Portree-/maastikurežiim

Teljelukud lihtsustatud tasakaalustamiseks

Laost otsas

Küsi saadavust

Kirjeldus

AirCross 2 on igal teljel käsitsi lukustus, mis muudab kaamera tasakaalustamise lihtsamaks. Saate ühe telje lukust lahti võtta, seda tasakaalustada, seejärel järgmise lukust lahti võtta ja nii edasi. Kui see on tehtud, kinnitab tasakaalukontrolli funktsioon gimbali OLED-ekraanil, kas kõik teljed on tasakaalus või kumb vajab reguleerimist ja mis suunas. See 3-riiviga lukustussüsteem võimaldab ka transpordi ajal kõik teljed lukustada, nii et teljed püsivad kindlalt ühes kohas. Sellel gimbalil on mitu täiustatud võtterežiimi, sealhulgas mitu jälgimisrežiimi, aeglustatud pildistamine, spordi režiim ja Inception režiim, mis pöörab gimbali oma kohale.

AirCross 2 on konstrueeritud Moza Spark Power Supply System 2.0-ga, mis koosneb oma USB-laadimispordiga akust. Akut saab eemaldada ja eraldi ühendada otse USB-laadijaga, mis ei kuulu komplekti. See aku tagab kuni 12-tunnise tööaja.

OLED-ekraan pakub intuitiivset gimbali oleku ja kaamera parameetrite kuvamist. Gimbali käepideme allosas on nii 1/4″-20 kui 3/8″-16 keermega kinnitusauk ministatiivi, pikenduskäepideme või muu tarviku kinnitamiseks.

Uudiskirjaga liitumine