MOZA Air 2S Pro

Tootekood: 9006919900

MOZA Air 2S Pro

Tootekood: 9006919900

Moza Air 2S käsigimbal toetab enamikku peeglita ja kuni 4.2 kg DSLR-kaameraid. Gimbalil on kompaktne disain ja metallkorpus, nii et see on tugev ja vastupidav. Moza Air 2S Professional Kit ühendab Air 2S gimbali iFocus-M juhtmevaba objektiivi mootoriga. Kerge iFocus-M on vaikne vardale kinnitatav mootor, mida saab joondada objektiivi fookuse või zuumirõngaga.

Maksimaalne kandevõime: 4,2kg
Kiirlaadimine: 2h
Aku kestvus: 20h

Laost otsas

Küsi saadavust

Kirjeldus

Smart Micro käsiratas

Moza Air 2S-il on nutikas käsiratas, mis töötab ülisujuvalt ja võimaldab mikroreguleerimist, võimaldades täpset juhtimist selliste funktsioonide jaoks nagu panoraam, kallutamine, zuumimine ja fookuse jälgimine. See funktsioon võimaldab teil liikvel olles täpseid muudatusi teha.

Mitu professionaalset laiendust

Air 2S pakub gimbali laiendamiseks mitut kinnitustüüpi. Seal on ARRI rosette, cold shoe ja M4 kinnitusava. Kinnitage otse mikrofonid, tuled, monitorid ja muud tarvikud.

MOZA Spark Toitesüsteem 3.0

Sisseehitatud 3200 mAh suure mahutavusega aku töötab kuni 20 tundi ja toetab kuni 30 W laadimiskiirust, mis võimaldab seda laadida täis umbes kahe tunniga. Gimbali saab kasutamise ajal laadida ka akupangaga.

Üheastmeline tasakaalustamine

Kiirkinnitussüsteem ühildub Manfrotto kiirkinnitusplaatidega ja võimaldab üheastmelist tasakaalustamist, kasutades sisseehitatud kõva stoppi, mis tähendab, et saate statiivilt üle minna käsigimbalile sekunditega. Air 2S võimaldab teil kaamera sisse ja välja lülitada, ilma et peaksite raskuskeset korrigeerima ja gimbali uuesti tasakaalustama.

Kolmeteljeline lukukujundus

Air 2S kolmeteljeline lukukujundus võimaldab hõlpsat juurdepääsu kohandatud tasakaalustamiskonfiguratsioonidele ja seda kasutatakse ka turvalisemaks ladustamiseks. Iga telje riivi saab lukustada liikvel olles ilma tarkvaramenüüdes navigeerimiseta.

Automaatne häälestamine

Intuitiivne AI-algoritm suudab arvutada teie kaamera seadistuse jaoks kõige optimaalsemad parameetrid, kõrvaldades soovimatu vibratsiooni.

Profiili seaded

Tavaliselt kasutatavate kaamerate individuaalsete profiilide salvestamiseks saab salvestada kolme kasutajaandmed. Selle võimalusega ei pea te iga kord kaamerat vahetades oma seadistust uuesti konfigureerima.

Mimic Motion Control

MOZA Air 2S-i saab juhtida nutitelefonide kaudu, läbi sisemise lüliti saate jäljendada oma telefoni liikumist ja sellega juhtida oma käsigimbali.

Objekti jälgimine

Valige mobiilirakenduses sobiv sihtmärk ja gimbal jälgib teie objekti selle liikumise ajal.

Inception režiim

Inception Reziimil on automaatne pööramine, kiiruse reguleerimine ja nurga juhtimine, et vabastada teid filmimise ajal juhtkangi käsitsi juhtimisest

FPV režiim

Vajutage kolm korda funktsiooninuppu, et siseneda FPV režiimi, mis võimaldab saavutada täielikku 360° sünkroonse liikumise.

Spordi režiim

See režiim aitab hõlpsalt jäädvustada sportlikke tegevusi ja kiireid liikumisi

Uudiskirjaga liitumine