Kasuta maksmisel Ostax.ee järelmaksu – kõige soodsam ja mugavam järelmaksulink!

Lisa tooted ostukorvi, kinnita oma tellimus ning vali makseviisidest kolme erineva vahel –  Ostax.ee järelmaks,  Maksa kolme võrdse osana või Maksa ilma lisatasudeta kolme kuu jooksul! Kinnita tellimus ja digiallkirjasta järelmaksuleping mugavalt ID-kaardi, Mobiili-ID või Smart-ID lahendusega

Ostax järelmaks – maksa mugavalt ja kiirelt osamaksete kaupa, kuni 48
kuud ja 0€ sissemakse!

Ostax.ee järelmaksu puhul on tegemist ülimalt kiire ning mugava makselahendusega, mis aitab koostada sulle sinu poolt valitud perioodi alusel maksegraafiku. Antud makselahendus teeb otsuse reaalajas ning aitab ostu sooritada vähem kui 60 sekundiga.

Maksa kolme võrdse osana – 0 eur lepingutasu ja 0% intress

Ajata enda ostukorvi maksumus kolmeks võrdseks makseks ilma ühtegi lisatasu maksmata! Kinnita tellimus ja digiallkirjasta lisatasudeta järelmaksueping mugavalt ID-kaardi, Mobiili-ID või Smart-ID lahendusega.

Maksa ilma lisatasudeta kolme kuu jooksul! 

Kinnita tellimus kohe ja anname sulle 30 päeva lisaaega maksmiseks. Omanda kaup või teenus koheselt ning maksa vastavalt enda soovile järgneva 30 päeva jooksul ilma ühegi lisanduva kuluta! Puudub intress. Puuduvad lisakulud.

TÄHELEPANU! Iga järelmaks on finantskohustus. Enne järelmaksulepingu sõlmimist tutvuge vastava teenuse tingimustega ning vajadusel konsulteerige asjatundjaga.

Uudiskirjaga liitumine