MOZA Mini MX2

Tootekood: 9006919900_4

MOZA Mini MX2

Tootekood: 9006919900_4

Moza Mini MX2 on ülimalt kompaktne ja kokkupandav 3-teljeline käsigimbal, mis sobib enamike nutitelefonidega, ning selle disainis on keskendutud ergonoomikale ja mugavale kasutamisele. Maailma esimene automaatse sensoriga käsigimbal – Auto-Sense telefonihoidiku uuendus võib teie telefoni automaatselt kinnitada ja vabastada ning pakkuda teile erakordset käed-vabad pildistamiskogemust. 

Kokkupandav 3-teljeline Gimbal

Portree- ja maastikurežiimid

340° Panoraam, 140° Kallutamine, 300° Roll Motion

Smart Auto-sense telefonihoidik
Žesti juhtimine

Laost otsas

Küsi saadavust

Kirjeldus

Moza Mini MX2 käib kokku umbes poole võrra ja on väga kerge. See sobib telefonidele, mille laius on kuni 3,5 tolli, seega toetab isegi suuremaid nutitelefone, nagu iPhone 11, iPhone XS Max, Samsung S9 ja Samsung Galaxy Note10+. Gimbal töötab kuni oma akuga kuni 20 tundi, mida saab täis laadida umbes 2,5 tunniga USB-pordi kaudu. Mini MX-il on neli töörežiimi, pakkudes 340° panoraami, 140° kallutatust ja 300° rullimist. Neli režiimi on kallutus-, pöörde-, kõik lukus- ja FPV-režiimid.

Tavaliselt on käsigimbalite käepideme allosas 1/4-20 keermega kinnitusava, kuid Moza Mini MX-il on see hoopis käepideme ees. Saate kinnitada kaasasoleva ministatiivi ja hoida seda kogu aeg peal, et saaksite koheselt kasutada, kui soovite statiivile kinnitatud võtet või lihtsalt kui soovite maha toetada. 1/4″-20 liidese külge saab kinnitada ka muid lisasid.

Kaasas tasuta allalaaditav rakendus Moza Genie iOS/Android, mis pakub malle ja loomingulisi funktsioone koos paljude muude funktsioonidega. Üks neist funktsioonidest on fookuse jälgimine, mis võimaldab teil valida liikuva objekti ja objekt jääb fookusesse. Veel üks intuitiivne funktsioon on käed-vabad kasutamise žestjuhtimine. Seadke oma seade lihtsalt kaasasoleva ministatiivi abil töölauale ja seejärel saate teatud käeliigutustega (nt kahe sõrmega rahumärgi tõstmine) käivitada katiku vabastamise fotode jäädvustamiseks ja video salvestamise alustamiseks/lõpetamiseks.

Muude funktsioonide hulka kuuluvad slow-motion, time-lapse, vertigo ja inception reziim, mis pöörab teie telefoni pidevalt 360°, kui liigute objekti poole või järgite seda. Rakendus pakub ka redigeerimisfunktsioone, nagu lõikamine, liitmine, kleepimine, filtrid, efektid, üleminekud ja võimalus lisada muusikat, subtiitreid ja muud. Saate muudatuse teha otse oma telefonis kohe pärast sisu jäädvustamist. Lisaks rakenduse juhtnuppudele on gimbalil ka küljes olev juhtkang ja muud funktsiooninupud.

 

Klassikaline MOZA spiraalselt kokkupandav disain võimaldab Mini MX2-ga igal pool reisida. Kokkupandav suurus ei ole suurem kui sülearvuti ja seda saab hõlpsasti hoida käekotis või isegi taskus.

 

Uudiskirjaga liitumine