Hetkel pakutavad kohaletoimetamisvõimalused. Tellimused mis laos, pannakse 90% juhtudel teele samal päeval!  Tingimusel, et see on vormistatud ja makse laekunud enne kella 15:00. L-P tehtud tellimused pannakse posti järgneval esmaspäeval.  NB! Pangalingimaksed laekuvad koheselt ja ülekandeid kontrollime kord päevas.

  • Järele tulemisega (Tasuta)

Meie Ladu asub Tallinnas

E-R 10:00-18:00

L 12:00-15:00

Lisainfo: +372 533 66 731

  • Itella SmartPOST pakiautomaat (3.50€)

SmartPOST pakiautomaadid asuvad suuremates kaubanduskeskustes. Automaatide asukohad leiate siit. Teenuse kasutamiseks peate sisestama korrektse mobiilinumbri, millele saadetakse SMS  ja email kauba saabumisest.

Teenusepakkuja koduleht www.smartpost.ee

  • DPD Pickup punkti (3.50€) 

Leia sobiva asukohaga DPD Pickup punkt siit. Kiire ja usaldusväärne teenus! Kokku leiad üle Eesti juba ligi 130 Pickup punkti, millest 63 on pakiautomaadid. Kauba teekond on jälgitav. Eestis ja Euroopas. Kindel & professionaalne. Pakk kätte 1-2 tööpäevaga.

Teenusepakkuja koduleht dpd.ee

  • Omniva pakiautomaat  (3.50€)

Omniva pakiautomaadid asuvad õues suuremates kaubanduskeskuste juures . Automaatide asukohad leiate siit. Kauba saabumisel saadetakse Sulle SMS või soovi korral ka e-mail. Sõnumis on kirjas pakiautomaadi asukoht, uksekood, tagastuskood ning hoiutähtaja lõpp. Uksekoodi sisestamisel saad paki pakiautomaadist kätte. Pakiautomaadist saad paki välja võtta sõltumata kellaajast – õues asuvaid pakiautomaate saad kasutada 24 tundi ööpäevas. Hoiame Sinu pakki Omniva pakiautomaadis  kuni 7 päeva.

  • Omniva kuller  (5.40€)

Omniva kuller toob paki teile sobivale aadressile 2 tööpäeva jooksul. Tavaliselt käivad kullerid päeval ja seega on oluline, et soovitud aadressil oleks keegi päeval kohal. Kuller võib aga ei pruugi ette helistada. Kui päeval ollakse tööl siis tuleb kättetoimetamise aadressiks märkida töökoha aadress. ostax.ee ei vastuta, kui kuller klienti kätte ei saanud ja pakk liigub postkontorisse, kuhu tuleb kliendil koos dokumendiga järgi minna.

  • Omniva pakk postkontorisse (5.40€) 

Klient saab paki kätte talle sobivast postkontorist. Kui pakk saabub postkontorisse, saadab Omniva Sulle teate SMS-i või/ja e-kirja teel (kui saatja on märkinud pakendile Sinu mobiiltelefoni numbri või/ja e-posti aadressi), muul juhul saadame teate postkasti. Pakile järele minnes võta koos teatega kaasa ka isikut tõendav dokument. Kui kirjutad volituse, võib ka keegi teine Sulle saadetud paki ära tuua. Osa pakke väljastame ainult Sulle ja siis on see ka paki saabumise teates kirjas. Postkontorite asukohad siin

Uudiskirjaga liitumine