Zhiyun – Smooth-X (valge)

Tootekood: 114022

Zhiyun – Smooth-X (valge)

Tootekood: 114022
  • Kerge ja kompaktne kaaludes vaid 246 grammi.
  • Kokkupandav, mahub hõlpsasti teie taskusse.
  • Pikendatav käepide – kuni 260 mm.
  • Intelligentne liigutustega juhtimine.
  • Eelseadistatud videolugude komplektid – SMART Filmmaking Mode.
  • Kiire lülitus horisontaalse ja portreeasendi vahel.

Saadaval järeltellimisel

Laost otsas

Küsi saadavust

Kirjeldus

Jäädvusta maailma Zhiyun´i kokkuvolditava stabilisaatoriga Smooth-X

Smooth-X on uus stiilne peopesasuuruseks kokkupandav stabilisaator, mis kaalub vaid 246 grammi ja mahub hõlpsasti teie kotti  või lausa taskusse. Smooth-X kasutamiseks loodi täiesti uus nutirakendus ZY Cami, millesse on koondatud kõik kaasaegse sisuloomise jaoks vajalikud komponendid.

Lihtsuses peitub jõud

Smooth-X on täiesti uue kontseptsiooniga kokkupandav nutitelefoni stabilisaator. Pöörates vertikaalset käepidet, saate oma stabilisaatori muuta vaid peopesa suuruseks  – piisavalt väikseks, et see oleks seljakotis või taskus alati kaasas. Tänu ainulaadsele disainile ei blokeeri tasakaalustusmootor isegi ülilaia vaatenurgaga kaamera korral jäädvustatavat vaadet.

Smooth-X võimaldab teil jäädvustada maailma laiemalt tänu alumiiniumist teleskoopvardale, mis võimaldab pikendada teie käe ulatust kuni 260 mm võrra. Nüüd mahub palju rohkem sõpru koos teiega pildile ning suurem liikumisulatus lisab teie jäädvustustele seikluslikkust.

Lihtsuses peitub võlu ja Smooth-X´i on kujuteldamatult lihtne kasutada. Saate pildistada, filmida ja kontrollida suumimist käepäraselt juhtpaneelilt. Multifunktsionaalne nupp M võimaldab teil vahetada stabiliseerimisrežiime ning lülituda hetkega horisontaal- ja portreerežiimi vahel.

Smooth-X on algajasõbralik stabilisaator, võimaldades Bluetoothi ühenduse abil vahetut kontrolli telefonikaamerate üle. Kuni neljatunnine tööaeg ja võimalus anda lisatoidet akupangast hoiab teie stabilisaatorit töös kuni seikluse lõpuni.

Intelligentne salvestamine

Värskelt lisatud intelligentne liigutustega juhitav salvestamine muudab Smooth-X täiuslikuks kaaslaseks üksinda reisides ning grupipilte tehes. Foto- või videojäädvustuse alustamiseks tehke kaamera suunas lihtsalt V-kujuline käemärk või lehvitage kaamerale ning salvestus algab ilma igasuguse eelneva viitvõtte seadistamise vajaduseta.

Kuhu iganes te liigute, Smooth-X jälgib teie liikumist. Märkige jälgitav objekt telefoni ekraanil ristkülikuga ning Smooth-X hoolitseb ülejäänu eest.   Funktsioonide valikust leiate teiste hulgas aegluubis võtted, intervallvõtted ning panoraamid koos liikumisega jms.

Uhiuus nutirakendus

Zhiyun´i uus spetsiaalselt Smooth-X jaoks loodud nutirakendus ZY Cami on intuitiivne ja lihtne kasutada. Paljude võimaluste hulgast toome esile SMART FIlmmaking Mode režiimi, millest leiate valiku eelseadistatud muusika ja kaameraliikumistega komplekte, mis teevad teie videolugude loomise kiireks ja mugavaks. Kaasahaaravate videolugude loomine pole kunagi olnud lihtsam!

Uudiskirjaga liitumine