MOZA AirCross 2 Pro

Tootekood: 9006919900_3

MOZA AirCross 2 Pro

Tootekood: 9006919900_3

Ülikerge MOZA AirCross 2 3-teljeline mootoriga käsistabilisaator on loodud teie peeglita kaamera käeshoitava filmimise stabiliseerimiseks, luues sujuva ja professionaalse välimusega kaadreid. Tänu võimsale mootorile ja mõõdetavale paigaldusruumile toetab AirCross 2 enamikku peeglita kaameratest, mikroobjektiividest ja tavaobjektiividest. AirCross 2-l on ka uuenduslik disain, mis seab kaamera kallutusmootori lähedale, et muuta filmimise stabiilsemaks, samas kui 3000 mAh suure mahutavusega aku tagab MOZA AirCross 2 tööaeg kuni 12 tundi.

Maksimaalne kandevõime 3,2 kg

Gimbali Kaal 950 g

OLED-ekraan

iFocus M-iga

Laost otsas

Küsi saadavust

Kirjeldus

Parem ühilduvus suurema paigaldusruumiga

Tänu võimsale mootorivõimsusele ja hoolikalt mõõdetud paigaldusruumile toetab AirCross 2 enamikku peeglita kaameraid, mikroobjektiivi ja tavalisi objektiive. Lisaks ühildub AirCross 2 erilisemate kaamera- ja objektiivikombodega, olgu selleks siis väga suure laiusega BMPCC 4K, suure avaga zuumobjektiiviga, üliraske mikroobjektiiv või vertikaalse pildistuskäepidemega professionaalsed peeglita kaamerad.

Uuenduslik struktuur lihtsaks seadistamiseks

AirCross 2-l on uuenduslik disain, mis asetab kaamera kallutusmootori lähedale, et muuta pildistamine stabiilsemaks. Patareid ja mälukaarti saab vahetada ilma kaamerat vabastamata, kuna disain väldib täielikult kaamera liidese ja akukaane blokeerimist. Täiendava klambri abil on lihtne kaamerat portree- ja maastikurežiimi vahel vahetada.

Moza Spark Power Supply System 2.0

3000 mAh suure mahutavusega aku tagab AirCross 2 aku tööea kuni 12 tundi. Akul on oma USB-port ja seda saab laadida välise toitepanga abil. See on lihtne ja mugav igal ajal ja igal pool. Laadimisport toetab kiirlaadimist ja laadimiseks kulub vaid 1,5 tundi. Kolm 7,8 V toiteallikaga Multi-CAN-väljundit suudavad toita fookuse ja kaamera jälgimiseks.

Funktsioonid:

  • Parem ühilduvus suurema paigaldusruumiga
  • Piiramatu toiteallikas ja kiirlaadimine
  • Kolmeteljeline lukukujundus
  • Kiire parameetrite häälestamine
  • OLED-i teabe tagasiside ekraan

Uudiskirjaga liitumine