Vallerret – Power Stretch Pro Liner with touch

Tootekood: 114618

Vallerret – Power Stretch Pro Liner with touch

Tootekood: 114618
Kategooria:

SUURUSED M, L, XL

Laost otsas

Küsi saadavust

Kirjeldus

Power Stretch Pro sisekindad

MITMEKÜLGNE TÄIENDUS

Sobib kõikide kaubamärgi Vallerret fotokinnaste sisse

See UNISEX sisekinnas Power Stretch Pro on suurepärane aluskiht nendeks päevadeks, kui vajate rohkem soojust. Seetõttu on need kindad mitmekülgseks täienduseks teie kinnaste komplektile. Need sisekindad, mille nimetissõrme ja pöidlaosa sobivad kasutamiseks puutetundlike ekraanidega, võimaldavad kasutada FlipTech süsteemi, nii et ükski sõrm pole paljastatud. Nii saate ikkagi kasutada oma telefoni või puudutada oma kaamera LCD ekraani.

Lisage täiendav soojuskiht, kasutage neid kindaid eraldi maheda talve temperatuuride juures või kõrge aktiivsusega hetkedel.

Power Stretch Pro sisekindad on loodud aluskihiks, mida kanda Vallerret fotokinnaste sees. Kandes ainult neid kindaid, hoiavad need teie käed soojas soojemapoolse talve tingimustes.

Spetsifikatsioonid

  • Polartec® Power Stretch® Pro™ Täiustatud kahekordselt kootud konstruktsioon Polartec®-ilt tagab nii jõudluse kui ka vastupidavuse. Niiskust imav, soe ja mugav ning ideaalne soojemal talvel või varakevadel.
  • Valmidus puutetundlike ekraanidega kasutamiseks Pöialdel ja nimetissõrmedel olev seemisnahk võimaldab hõlpsat kasutamist puutetundlike ekraanidega.
  • Lisage aluskihina lisasoojuse saamiseks Loodud mahtuma kõikide Vallerret kindamudelite sisse, et pakkuda vajadusel täiendavat soojuskihti.

Soojapidavus: Loodud kandmiseks sooja talve temperatuuride juures.

Lisainfo

Tootja

Uudiskirjaga liitumine