Vallerret – Alta Overmitt

Tootekood: 114646

Vallerret – Alta Overmitt

Tootekood: 114646
Kategooria:

SUURUSED L, M

Laost otsas

Küsi saadavust

Kirjeldus

ALTA OVER-MITT PEALISKINDAD

KINDAD TEIE KINNASTELE

Arktika pole mingi naljaasi ja need kindad suhtuvad väga tõsiselt teie soojas hoidmisesse.
Pealiskindad Alta Over-Mitt (UNISEX), mis on nagu magamiskotid teie kätele, mahuvad kõikide kaubamärgi Vallerret kindamudelite peale, lisades neile täiendavat soojapidavust ja hoides teie käed kõige vajalikematel hetkedel soojas.

Kinnastega, mille loomisel on saadud inspiratsioon ettevõtte Vallerret asutajate päeval Arktikas aset leidvast koerte veospordi üritusest, saate oma pilte jäädvustades olla mõnusalt soojas ka kõige karmimates talvetingimustes.

Spetsifikatsioon

  • FlipTech sõrmekatted Avage labakinnas vastupidava ja ilmastikukindla YKK tõmblukuga, et tuleks nähtavale alumine kinnas ja saaksite ligipääsu oma sõrmedele.
  • Magnetitega hoitud Magnetid hoiavad FlipTech katet avatuna nii pikalt, kui te seda vajate.
  • Kõrgtehnoloogilised materjalid Kitsenahk ja DWR-kihiga pehme toimne riie on veekindel ning kaitseb suurepäraselt tuule eest, samas kui nailon taft vooder võimaldab pealiskindaid sujuvalt teiste kinnaste peale tõmmata.
  • Isolatsioon Nagu magamiskott teie käele. Nendes kinnastes saavad kokku kohev Polartec fliisist kiht ja umbes 140 grammi isolatsiooni, mis hoiavad külma õhu väljaspool ning sooja õhu seespool.
  • Lisatarvikud Nende kinnastega kaasnevad karabiinhaak, terasest silmusaas, objektiivikork või riidehoidik ja rakmed, mis aitavad hõlpsamalt jäädvustada neid arktilisi pilte.

**PANGE TÄHELE!** Sisekindad EI kaasne tootega.

Soojapidavus: Loodud kandmiseks arktilise talve temperatuuride juures.

Lisainfo

Tootja

Uudiskirjaga liitumine