Tahavaateradar rattale VARIA TL515

Tootekood: D010-02375-00

Tahavaateradar rattale VARIA TL515

Tootekood: D010-02375-00
Kategooriad: ,

VAATA JA OLE VAATA

See tagavaateradar koos tagatulelaternatega koos teie Edge® rattakompuutri või ühilduva nutitelefoniga hoiatavad teid tagant lähenevate sõidukite eest.

Laost otsas

Küsi saadavust

Kirjeldus

Usaldusväärne tahavaateradar võimaldab teil sõita nagu teate, mis tulemas on. Üks radar. Mitu kuvamisvalikut. Sidutage see ühilduva Garmini seadme, telefoni või mõlemaga. Rakendus Varia ™ hõlmab teid, kui kasutate oma telefoni peamise või varundatud ekraanina. Sära heledamalt. Päevavalgus võimaldab lähenevatel sõidukitel näha teid kuni miili kaugusel. See on väike, seda on lihtne paigaldada ja see töötab peaaegu kõigi jalgratastega. Päevavälgurežiimis saate oma radarilt rohkem elu saada, kuni 16 tundi aku töötab.

Sõida rahuliku meelega.

MAKSIMAALNE TEADLIKKUS

Varia ™ RTL515 tahavaateradar annab visuaalse ja helisignaali sõidukitele, mis lähenevad tagant kuni 140 meetri kaugusele.

MITMIKUD PAINIMISVÕIMALUSED

See radar töötab sujuvalt teie Edge rattakompuutri või ühilduva nutitelefoniga, samuti saab valida Garmini kantavaid osi või valikulist radarikuvarit.

TÖÖTAB VARIA APP-IGA

See nutitelefonirakendus aitab teil oma teadlikkust suurendada, pakkudes graafikat – pluss heli- ja vibratsioonihoiatusi -, mis näitavad lähenevate autode asukohta ja kiirust.

KOLMANDATE ISIKUTE KOHALDAMINE

Ühilduva nutitelefoniga kasutamisel integreerub Varia radar teie lemmikrakendustega, näiteks Ride with GPS, et katta oma kaardid tahavaateradarite hoiatustega.

ÜLEMINEK

Hoiatage autojuhte teie kohalolekust võimalikult kiiresti, kui päevavalgus on nähtav kuni 1 miil.

KOMPAKTSIOON

Paigaldage see klanitud kompaktne seade hõlpsalt peaaegu iga maanteedel kasutatava jalgratta istmepostile. Vertikaalne disain võimaldab paremat jalgade vaba liikumist ja täiesti mugavat sõitu.

PELOTONI REŽIIM

Varia ™ RTL515-l on mitu režiimi, sealhulgas pelotonrežiim, mis pakub madala intensiivsusega välku, mis on rühmas sõites teiste jalgratturite silmis lahke.

AKU KESTVUS

Laadimiseks kulutatud aeg pole nii hea kui sõitmisele kuluv aeg. Päevavälgurežiimis saate aku vastu kuni 16 tundi ja tahkerežiimis kuni 6 tundi.

Viige oma jalgrattasõidu kogemus järgmisele tasemele.

LISATEAVE

Kas otsite parimat rattasõidukontot, mida Instagramis jälgida? Vaadake kohe @garmincyclingut!

LISATEAVE

Vaadake oma statistikat ja jälgige oma eesmärke Garmin Connect ™ rakenduses

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lisainfo

Tootja

Uudiskirjaga liitumine