Rattakompuuter Garmin Edge 500 BNDL

Tootekood: 010-00829-01

Rattakompuuter Garmin Edge 500 BNDL

Tootekood: 010-00829-01
Kategooriad: ,

Edge 500 mõõdab automaatselt sinu kiirust, distantsi, aega, põletatud kaloreid, kõrgust, tõusu ja langust ning salvestab andmed hilisemaks ülevaatamiseks ja analüüsimiseks. Eriti täpseks tõusu ja languse andmeteks on Edge 500`l baromeetriline altimeeter.

Laost otsas

Küsi saadavust

Kirjeldus

Lihvi oma rattasõitu koos Edge 500 GPS rattakompuutriga. Edge 500 salvestab ja jälgib distantsi, kiirust, asukohta ja kõrgust tänu kõrg-tundlikule GPS vastuvõtjale. Lisaks aitavad treeningut analüüsida ANT+ ühilduvad pulsimõõtja ja kiiruse-pedaali pöörete andur.

Alusta treeningut
Edge 500 kinnitub lihtsalt jalgratta leistangile või leistangi pikendusele tänu madalale rattahoidikule. Edge kinnitub hoidjasse lihtsa veerand pöördega. Kui oled sõiduks valmis, lülita oma Edge sisse, oota kuni seade tuvastab asukoha ja oledki valmis treeninguks. Edge 500 sisaldab kõrg-tundliku vastuvõtjat koos HotFix satelliidi ennustus süsteemiga, et arvutada sinu asukoht kiiremini ja täpsemalt.

Saa vajalik info
Edge 500 mõõdab automaatselt sinu kiirust, distantsi, aega, põletatud kaloreid, kõrgust, tõusu ja langust ning salvestab andmed hilisemaks ülevaatamiseks ja analüüsimiseks. Eriti täpseks tõusu ja languse andmeteks on Edge 500`l baromeetriline altimeeter.

Edge 500 töötab ka koos kolmanda osapoole valmistatud ANT+ süsteemiga võimsuse anduritega, et näidata sinu võimsust vattides. See kasulik info näitab, kui kõvasti sa tööd teed, sõltumata tingimustest, mis sinu sõitu mõjutavad – kõik selleks, et saaksid nutikamalt treenida. Edge 500 standard varustuses on juba digitaalne pulsimõõtja ja kiiruse-pedaali pöörete andur.

Lisaks muud kasulikud treening funktsioonid, sealhulgas Treeningud – saad võrrelda oma sooritust samal teekonnal eelmiste sõitudega; samuti automaatne paus ja temperatuuri logi. Edge teavitab sind ka, kui liigud, kuid taimer ei tööta.

Jälgi pulssi
Et võtta oma treeningust maksimaalne, on Edge 500 saadaval pulsimõõtjaga. Pulsimõõtjaga Edge jälgib pidevalt südame lööke minutis ning kasutab neid andmeid kalorite arvutamiseks, et teaksid, palju kaloreid põletad. Oma taseme tõstmiseks treeni kindlas südame tsoonis või võrdle oma tempot ja pulssi eelmiste sooritustega samal distantsil.

Analüüsi sõitu
Kui sõit tehtud, ühenda Edge 500 kaasasoleva USB kaabli abil arvutiga, et analüüsida oma sooritust. Mõne kliki kaugusel ootab sind ülemaailmne ratturite võrgustik läbi Garmin Connect – uus lehekülg andmete jagamiseks ja analüüsiks. Loomulikult saad andmeid ka analüüsida Garmin Training Center tarkvaraga.

Lisainfo

Kaal 56.7 g
Mõõtmed 4.8 × 6.7 × 2.2 mm
Aku tüüp

laetav liitium-ioon

Aku tööaeg

kuni 18 tundi

Veekindel

IPX7 (30min/1m)

Jooksu funktsioonid

Aja/distantsi alarm (käivitab alarmi, kui jõuad eesmärgini), Automaatne andmete kerimine treeningu ajal, Automaatne paus(peatab ja jätkab kiirusel põhineva taimeri), Automaatne ringide lugemine, Courses (võistle eelnevate tegevustega), Infoväljade muutmine, Jõu andurite tugi (kuvab sobivate ANT+™-jõu andurite infot), Kasutaja treeningud (loo ise, eesmärgile suunatud treeninguid), Pulsil põhinev kalorite arvestus, Pulsivöö tugi, Temperatuur (näitab ja salvestab temperatuuri sõidu ajal), Vaheaegadega treenimine (võimalik seada harjutuste ja puhkuse vaheajad), Virtuaalne partner (treeni virtuaalse partneri vastu)

Lisavõimalused

Baromeetriline altimeeter, Garmin Connect™ tugi, Kiiruse/pedaali rütmilugeja tugi

Uudiskirjaga liitumine