Pardakaamera Mini

Tootekood: D010-02062-10

Pardakaamera Mini

Tootekood: D010-02062-10
Kategooriad: ,

Pisike, usaldusväärne kriipskaamera registreerib juhtumid automaatselt

  • Autoklahvi suurune kriipskaamera jääb teie tuuleklaasil praktiliselt märkamatuks
  • 140-kraadine lainurkobjektiiv jäädvustab teravat 1080p HD-kaadrit
  • Salvestab ja salvestab automaatselt juhtumite video
  • Sisseehitatud Wi-Fi ® -ühendus laadib salvestatud kaadrid üles ühilduvasse nutitelefoni, kus töötab rakendus Garmin Drive ™
  • Dash Cam Auto Sync võimaldab teil Garmin Drive’i rakenduses juhtida ja taasesitada kaadreid kuni neljast kaamerast

Laost otsas

Küsi saadavust

Kirjeldus

Seadke see ära ja unustage

Autovõtme suurune Garmin Dash Cam Mini on piisavalt väike, et seda tahavaatepeegli taha diskreetselt paigaldada. Täiendava mugavuse huvides salvestab ja salvestab juhtumite video automaatselt pärast esiklaasile kriipsu kaamera paigaldamist ja sõiduki toiteallikasse ühendamist.

Jäädvustage kvaliteetset kaadrit

Ära lase väiksusel end lollitada. Selle väikese kriipskaamera 140-kraadise lainurkobjektiiviga jäädvustatakse suur pilt terava, 1080p HD-eraldusvõimega.

Jäädvustage kvaliteetset materjali

Mugav ühenduvus

Sisseehitatud Bluetooth ® -tehnoloogia ja WiFi-ühendus võimaldavad teil salvestatud materjali üles laadida ühilduvasse nutitelefoni, kus töötab rakendus Garmin Drive. Garmin Drive’i rakendus on teie mugav lahendus kriipsu kaameraga seotud materjalide vaatamiseks, muutmiseks ja jagamiseks. Kui kasutate oma sõiduki ees või taga video salvestamiseks mitu Garmini kriipsikaamerat, kasutab rakendus võrgu loomiseks ja kaamerate vahel salvestuste sünkroonimiseks funktsiooni Dash Cam Auto Sync. Nii saab vahejuhtumi korral hõlpsalt näha mitmest vaatenurgast jäädvustatud kaadreid. Samuti ühendab ja korraldab rakendus meediumifaile automaatselt, nii et saate neid hõlpsalt leida ja vaadata.

Mugav ühenduvus

Kaitse parkimisel

Parkimisrežiim jälgib auto ümbrust, kui auto on pargitud ja mootor ei tööta. Kui liikumine tuvastatakse, alustab see automaatselt salvestamist (vajab  parkimisrežiimi kaablit , müüakse eraldi; soovitatav on professionaalne paigaldamine).

Wi-Fi ® on Wi-Fi Alliance’i registreeritud kaubamärk. Bluetoothi ​​sõnamärk ja logod on registreeritud kaubamärgid, mis kuuluvad ettevõttele Bluetooth SIG, Inc. ja Garmin kasutab neid kaubamärke litsentsi alusel.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lisainfo

Tootja

Uudiskirjaga liitumine