GPS Garmin dezl LGV 700 MT-D

Tootekood: D010-02313-10

GPS Garmin dezl LGV 700 MT-D

Tootekood: D010-02313-10
Kategooriad: ,

NAVISEADE KAUGVEO REKKADELE

Veoki kaalu ja gabariite arvestaval dezl ™ LGV700 navigaatoril on hõlpsasti loetav 7″ ekraan, mis annab professionaalsetele autojuhtidele selge ülevaate eesseisvast teest.

Laost otsas

Küsi saadavust

Kirjeldus

Ära jäta ühtegi asja vahele. Suur 7-tolline puutetundlik ekraan aitab teil hõlpsalt näha, kuhu peate minema. Leidke parim teekond oma veose kohale toimetamiseks, kus on kasulikke märguandeid näiteks tulevaste järskude kurvide kohta. Aeg puhkepausiks? Veoautode parkimise võimalusi  kuvatakse marsruudil.               Kas vajate dušši? Tanklat? Kasutage oma veoauto- ja haagisteenuste andmebaasi. Leidke kohalikud laadimisterminalid või laod load-to dock juhiste abil. Nautige hääljuhiseid ja ja käed-vaba helistamise mugavusi.

Vaadake navigeerimise suurt pilti.

SUUR EKRAAN

Ereda ja hästiloetava 7″ puuteekraaniga Dēzl on loodud hõlpsaks ja intuitiivseks kasutamiseks.

KOHANDATUD TEEKONNA PLANEERIMINE

Sisestage lihtsalt oma veoki profiil (kõrgus, kaal, pikkus, laius ja veose tüüp), et leida eelistatud marsruudid, mis sobivad kõige paremini teie masinale ja veosele.

TRANSPORTIDE PARKIMINE EUROOPAS

Kas peate oma tara parkima? Veoautode parkimise Euroopa andmed aitavad teil leida marsruudil veoautode parkimist. Filtreerige eelistatud mugavuste, näiteks Wi-Fi ® , dušide, turbetaseme ja palju muu järgi. Kui olete Garmin Drive ™ -i mobiilirakendusega ühendatud , kontrollige parkla olemasolu, et vähendada rahvarohkesse kohta sõitmise ohtu.

Tere tulemast nutikama sõidu juurde.

WIRELESS UPDATES

Sisseehitatud Wi-Fi ® -ühendus teeb teie kaartide ja tarkvara ajakohasena hoidmise arvutit kasutamata lihtsaks. Ekraanil olevad näpunäited näitavad, kui uued värskendused on saadaval.

LIIKLUS, ILM JA KÜTUSE HIND

Sidutage oma telefoniga dēzl LGV700 ja l

Nautige teedel rahuldavat elu.

TRIPADVISOR

Vaadake TripAdvisor ® reisijate hinnanguid hotellidele, restoranidele ja vaatamisväärsustele marsruudil või sihtpunkti lähedal.

LEIA KOHAD NIME JÄRGI

Eelsalvestatud Foursquare ® -i sisu abil on lihtne miljonite uute ja populaarsete kohtade leidmine.

KAARDI HÕLMATUS

Sõitke enesekindlalt kaasasolevate kaardivärskenduste ja eellaaditud Euroopa tänavakaartidega.

TEEDE PÜSIVA ARVUTAMINE

Kui ühendate dēzl LGV700 telefoni, kasutades Garmin Drive ™ mobiilirakendust 2, leidke oma parim marsruut kiiremini – ja asuge teele juba varem .

LISAGE VARUKOOPIA KAAMERA

Kui tahate tagurpidi liikuda, vaadake, mis on teie veoki taga, ühendades dēzl navigaatori juhtmevaba BC ™ 30 tagavarakaameraga (müügil eraldi).

SAA VAATLIKKUS

Garmin Dash Cam ™ on teie usaldusväärne pealtnägija ning salvestab ja salvestab teie pika video ajal automaatselt video. Müüakse eraldi.

1 pole kõigis piirkondades saadaval. Veoki profiili omaduste sisestamine ei taga, et teie veoki omadusi võetakse arvesse kõigis marsruudi ettepanekutes. Pöörake alati kõigi postitatud liiklusmärkide ja teeolude poole.
2 Vajab Bluetooth-toega nutitelefoni (müüakse eraldi).
3 Selle funktsiooni kasutamiseks peate oma ühilduvasse Bluetoothi ​​ja GPS-iga nutitelefoni alla laadima rakenduse Garmin Drive.
© SIIN. Kõik õigused kaitstud. © 2020 TripAdvisor LLC. Kõik õigused kaitstud. Foursquare® on ettevõtte Foursquare Labs, Inc. registreeritud kaubamärk. TruckDown® on TruckDown Info International Inc. registreeritud kaubamärk. Bluetooth-sõnamärk ja logod on registreeritud kaubamärgid, mis kuuluvad ettevõttele Bluetooth SIG, Inc. ja Garmin kasutab selliseid kaubamärke mis tahes viisil. litsents. Wi-Fi® on Wi-Fi Alliance’i registreeritud kaubamärk.
TripAdvisor
BLUETOOTH

SIIN Neljakesi Veoautode parkimine Euroopas

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lisainfo

Tootja

Uudiskirjaga liitumine