Kõrvaklapid Denon AH-D1200

Tootekood: AHD1200BKEM

Kõrvaklapid Denon AH-D1200

Tootekood: AHD1200BKEM
Kategooria:

Naudi oma lemmikmuusikat uute Denon AH-D1200 kõrvaklappidega. Elegantse ehitusega kõrvaklapid on mõeldud muusikanautijale. Osadena on kasutatud vaid vastupidavaid ja kvaliteetseid materjale, tagades Denonile omase koostekvaliteedi ning vastupidavuse. Kõrvaklapid on Hi-Res Audio logo ja sertifikaadiga.

Laost otsas

Küsi saadavust

Kirjeldus

Legendaarne Denoni kvaliteet
40 mm professionaalsed kõlarielemendid on tulemus Denoni täpsest pühendumusest ning nende pikaaegsetest kogemustest kõrvaklappide tootmisel. Need toovad sinuni loomuliku tasakaalu ning kirevad nüansid igas esituses. Denon on mõõtnud rohkem kui 4000 erinevat inimkõrva, selle omadusi ning näojooni, et tagada igale muusikanautijale lisaks parimale kvaliteedile ka enneolematu mugavus.

Mugav disain
Mäluvahust kõrvapadjad, kerged materjalid, pöörlev alumiiniumsulamist klappide kinnitushark ning mugav peatugi – see kõik kaalub vaid 255 grammi, tagades sulle kompromissitu mugavuse tundideks.

Eksklusiivne Denoni nutirakendus
Denon Travel nutirakendus on sobib täielikult nende kõrvaklappidega kasutamiseks – vaid puudutusega saad juurdepääsu mitmetele funktsioonidele. Rakendus on saadaval nii iOS kui Android™ seadmetele.

Mitmekülgne lisavarustus
Komplektis on 3,5 mm — 6,3 mm adapter, et saaksid need ühendada oma koduse meelelahutuskeskuse või stuudiotehnikaga, lisaks veel lennukiadapter. Lisaks on komplektis kaasas ka eksklusiivne kandekott, kuhu saad pakkida nii klapid, juhtmed ja adapterid.

Uudiskirjaga liitumine