13cm (5-1/4″) 2-RIBALINE KOMPONENTKÕLAR SPR-50C

Tootekood: SPR-50C

13cm (5-1/4″) 2-RIBALINE KOMPONENTKÕLAR SPR-50C

Tootekood: SPR-50C
Kategooria:

R-seeria kõlarid on välja töötatud erakordselt suure võimsuse esitamiseks säilitades samal ajal maksimaalse helipuhtuse. Tulemuseks on tõeliselt rikkalik heli. Neil kõlaritel on kõrge võimsustaluvus, lai sagedusvahemik ja võimas bassilöök. R-seeria kõlarite hulgas on nii komponent- kui koaksiaalmudelid, mis mõlemad on kõrge efektiivsusega ning on lihtsasti paigaldatavad erinevatele sõidukitele.

Maksimumvõimsus: 300 W

RMS võimsus: 100 W

Sageduskarakteristik: 70 Hz – 29 kHz

Laost otsas

Küsi saadavust

Kirjeldus

Muljetavaldav võimas bass

Kasutades osaliselt samu R-seeria kõlarite tehnoloogiaid nagu HAMR Surround lahendus koonuse liikumisteekonna jaoks, toovad need kõlarid kuuldavale sügava ja võimsate bassilöökidega heli.

Suurepärane helikvaliteet

R-seeria kõlarite juures on kasutatud kõrgekvaliteedilisi koosteosi ning kõrgdisaini, sealhulgas mitmekihilist kerget ja tugevat koonust. Linear Drive magnet and Dual Gap Voice mähis tagavad maksimaalse lineaarsuse parima heli kvaliteedi jaoks. Kõik mõõdud mm

Kompaktne ja lihtne paigaldada

Tänu võimsale ja kompaktsele neodüümmagnetile, väiksele võrgustikule ja õhukesele korvile, on R-seeria kõlarid oodatust palju kompaktsemad, võimaldades neid paigaldada paljude erinevate sõidukite uste jaoks.

Lainejuht fokuseerib heli

Alpine on välja töötanud koonusele lainejuhi, et veelgi parandada heli kvaliteeti. Paigaldatuna kõlari keskele kupli ümber, et hoida ära diafragmat läbivate helilainete moondumist, fokuseerib lainejuht heli puhtama tulemuse saamiseks.

Pöörd tweeter

Nii komponent- kui koaksiaalmudelid on varustatud pöörd rõngastveeteriga teljenihkega reaktsiooni parandamiseks mitte ideaalsetes paigalduskohtades. Neid on võimalik parima heli esituse saavutamiseks käsitsi optimaalse kuulamiskoha poole suunata.

Kompaktne võrgustiku disain

Sagedusfiltri võrgustik on 75% eelmistest väiksem, et neid oleks lihtsam uksepaneelide sisse paigaldada. Võrgustikul on neli tweeteri seadistamise taset parima balansi saavutamiseks tweeteri ja wooferi vahel.

Lisainfo

Tootja

Uudiskirjaga liitumine