inReach Mini

Tootekood: inReachMini

inReach Mini

Tootekood: inReachMini

Ülemaailmne ühendus sinu peopesas

Väike, vastupidav ja kerge satelliitkommunikatsiooniseade võimaldab kahesuunalist tekstisõnumit globaalses Iridium®-võrgus (eeldab satelliitside lepingut)

Käivitage interaktiivne SOS-kutsung GEOS’le (otsimis- ja päästekeskus), mis on alati valves (eeldab satelliitside lepingut)

Kasutage tasuta Garmin Earthmate® rakenduse ja ühilduva seadme jaoks allalaaditavaid kaarte ja värvilisi aerofotosid (ühilduvad seadmed)

InReach Forecasting Service valikuline lisavõimalus pakub üksikasjalikke ilmaprognoosi uuendusi otse InReach Mini või paaristatud seadmesse (saadaval Basic ja Premium Weather pakett)

Saada ja võta vastu inReach sõnumeid läbi ühiendatud Garmini seadmete sealhulgas kellad ja käsiseadmed

Sisseehitatud aku kestab kuni 50 tundi (10-minutilise intervalliga jälgimisreziimis)

Järeltellimisel! 

Laost otsas

Küsi saadavust

Kirjeldus

Sa võid seigelda tsivilisatsioonist välja, kuid sa ei ole kunagi kättesaamatu, senikaua kuni kannad kaasas inReach mini’t. See käeskantav satelliitseade on disainitud matkaentusiastidele, kes tahavad minna kaugemale ja kogeda enamat – ilma, et nende perekond ja sõbrad oleksid mures. Alates metsaseiklustest kuni rahvusvaheliste reisideni pakub inReach suhtlust, asukoha jagamist, navigatsiooni ja kriitilisi SOS funktsioone kõigile, kellele meeldib reisida inimtühjadesse paikadesse maal, merel või mägedes.

 

Kerge ja nutikas

Kõigest 10cm kõrge, 5cm lai ja 100g. raske mahub Mini matkaja igasse taskussee  või panipaikka. 100% kaetusega Iridium satelliitside võrgustik tagab sõnumi edastamise ja vastuvõtmise suvalises meie plaaneedi punktis. Ära muretse mobiili leviala pärast sa oled ülemaailmses side levi piirkonnas.

compare

 

GEOS päästab

GEOS on maailma juhtiv päästelahenduste ja monitooringu firma. Nad on toetanud päästeoperatsioone rohkem kui 140s riigis, päästes protsessi käigus palju elusid. Ja nad on 24 tundi päevas, 7 päeva nädalas, 365 päeva aastas valmis vastama su SOS signaalile, jälgima su asukohta ja teavitama õigeid kontakte ning päästekeskuseid vajalikus alas. Sel ajal, kui abi on juba saabumas, vahetab GEOS sinuga sõnumeid, pakkudes uut infot ja kriitiliselt tähtsat informatsiooni, kuni su hädaolukord on lahendatud.

Answer SOS

 

Tea ise ja näita teistele oma asukohta

Lülita sisse jälgimisfunktsioon oma inReachMini’l, ning lase perel ja sõpradel enda liikumist arvutiekraanilt või nutiseadmelt jälgida, kasutades netipõhist MapShare protaali. inReach saadab asukohapunkte eelmääratud intervallide tagant, et nad saaksid jälgida su asukohta internetis. Samuti on võimalik perel ja sõpradel kasutada MapShare, et näha su GPS asukohta, jälgida su liikumist ning vahetada sõnumeid reisi ajal. Sa võid isegi manustada oma MapShare lehekülje enda blogisse, veebilehele või sotsiaalmeediasse.

connect

 

Ühenda oma telefoniga

Võimekuse ja mugavuse tõstmiseks ühildub Earthmate rakendus Bluetooth abil sinu  Apple või Android seadmega, et saaksid ligipääsu piiramatule kogusele kaartidele ja aerofotodele. Samuti saad sa kõiki inReach omadusi kasutada läbi oma nutitelefoni. Lihtsamaks sõnumite saatmiseks saab inReach seadme sünkroniseerida nutiseadme telefoniraamatuga, et olla kättesaadav kõigile ja kõikjal – vähemate nupuvajutustega.

pair

Ühilduvus süsteemiga Garmin Pilot™

inReach Mini’st sai väärtuslik sidelüli lennunduse valdkonnas. Ühendatuna Bluetooth’i kaudu tahvelarvuti või telefoniga kus on Garmin Pilot äpp, vahendab inReach Mini mugavalt tekstisõnumeid otse kokpitist — isegi aladel kus pole mobiiltelefonist midagi kuuldud. Rakendus tõmbab nutiseadmesse kontaktide loendi, nii et juurdepääs on lihtne ja sujuv. Kuna inReach Mini on ka ise GPS-vastuvõtja, kuvab Garmin Pilot nutiseadme liikuval kaardil lennuki asukohta. Samuti võimaldab inReach Mini sinu maapinnale jäänud sõpradel jälgida sinu lendu läbi veebipõhise  MapShare™ keskonna mida saad omakorda linkida Facebook’i või Twitter’sse.

Täiendavad lennunduse teenused

Your inReach Mini is also a supported device for the Lockheed Martin Flight Services (LMFS) Adverse Condition Alerting Service (ACAS), Surveillance-Enhanced Search and Rescue (SE-SAR) and Enhanced Special Reporting Services (eSRS). If you register for ACAS information, alerts provided via LMFS prompt you to call for an abbreviated briefing to address any specific adverse condition situation that might affect your flight-planned routing. Likewise, automatic monitoring provided by the SE-SAR service enables the system to identify potential flight emergency situations and/or signals to promptly initiate search and rescue procedures for your aircraft.

 

Värske ilmateade kõikjal

Valikuline inReach ilmateate teenus annab detailseid ilmateate uuendusi otse inReach seadmesse või ühilduvasse nutiseadmesse, mis on ühildatud Earthmate rakendusega, et teaksid milliseid ilmaolusid tee peal oodata on. Pakutakse tavalist, preemium ja merenduse ilmapaketti. Sa võid teha ilmateate päringu oma hetkeasukohale või ükskõik millisele asukohapunktile või sihtkohale oma teekonnal.

weather

 

Loodud kestma karmides oludes

Tugev, vastupidav, põrutuskindel (MIL-STD-810F) ja (IPX7) veekindlusega inReach mini satelliitseade on loodud sinuga jääma, ükskõik mida loodus sulle ette ei too. Sisseehitatud laetav liitiumaku  kestab kuni 50 tundi (10-minutilise intervalliga jälgimisreziimis) ja kuni 20päeva säästureziimis. Lae oma seadet standardse mircroUSB kaabliga või 12V autolaadijaga.

rugged

Sidepaketid

Selleks et saada ligipääs Iridium satelliidivõrgule ja suhelda oma inReach SE+ või Explorer+´seadmega, on vaja aktiivset lepingut (subscription). Vastavalt sellele, kui tihti on seadet vaja kasutada, võib sõlmida kas aastase lepingupaketi või paindliku igakuise lepingu.

Piiramatu pilveteenus ja reisplaaneerija on hinna sees

Igal inReach seadmel on tasuta ligipääs pilvepõhisele portaalile, kus saab planeerida enda reise koos marsruutide ja asukohapunktidega, luua eelsalvestatud sõnumeid, sünkroniseerida ja hallata seadme sätteid, uuendada püsivara, laadida alla lisa TOPO kaarte, linkida oma sotsiaalmeedia kontosid, säilitada kõik oma asukoha jälgimise andmed ja palju muud.

InReach Mini

The Bluetooth word mark and logos are registered trademarks owned by Bluetooth SIG, Inc. and any use of such marks by Garmin is under license. Apple is a trademark of Apple Inc., registered in the U.S. and other countries. Android is a trademark of Google Inc.

Lisainfo

Tootja

Spetsifikatsioonid

General

PHYSICAL DIMENSIONS 5.17 x 9.9 x 2.61 cm
WEIGHT 100 g
WATER RATING IPX7
BATTERY rechargeable lithium-ion
DISPLAY TYPE Sunlight-readable, monochrome, transflective memory-in-pixel (MIP)
DISPLAY SIZE 23 x 23 mm
DISPLAY RESOLUTION 128 x 128 pixels
BATTERY LIFE Up to 50 hours at 10-minute tracking with 5-minute logging (default); up to 30 hours at 10-minute tracking with 1-second logging; up to 20 days at the 30-minute interval power save mode; and up to 1 year when powered off
MEMORY/HISTORY None
HIGH-SENSITIVITY RECEIVER Yes
INTERFACE USB

Maps & Memory

STORAGE AND POWER CAPACITY None
WAYPOINTS/FAVORITES/LOCATIONS 500
ROUTES 20

Additional

ADDITIONAL
 • Wireless compatible: Yes (Bluetooth®)
 • Trigger an interactive SOS with 24/7 search and rescue monitoring centre: Yes
 • Send and receive text messages to SMS and email: Yes
 • Send and receive messages with other inReach users, exchange locations: Yes
 • Track and share location with friends and family on web-based MapShare® portal: Yes
 • Request weather forecasts for current location and planned destination: Yes
 • Virtual keyboard for custom text messaging: Yes
 • Send waypoints to MapShare portal during trip: Yes
 • Send route selection to MapShare portal for friends and family to see progress: Yes

Karbist leiad

 • inReach Mini
 • Charging/data cable
 • Carabiner clip
 • Spine mount adapter

Uudiskirjaga liitumine