GPS autole Garmin DRIVE 40LM

Tootekood: 010-01956-17

GPS autole Garmin DRIVE 40LM

Tootekood: 010-01956-17
Kategooriad: ,

Auto-GPS nuti rakendustega

Lihtne ja usaldusväärne auto navigaator 4.3-tollise pööratava ekraaniga

Iminappkinnitusega hoidik

Detailsed Euroopa kaardid eluaegse uuendamise litsentsiga

Juhi hoiatused tähelepanu tõstmiseks nt. enne kurvi, koolialal, piirkiiruse muutumisel jpm.

Kõrgtasemeline stiil – Drive ekraan sobib ka kõige peenemasse autointerjööri.

Laost otsas

Küsi saadavust

Kirjeldus

Turgutavad juhi hoiatused igapäevases sõidurutiinis

Garmin Drive hoiatab juhti ning seeläbi hoiab ära ohtlikud olukorrad liikluses. Järsud kurvid, piirkiiruse muutused, raudteeülesõidud, koolialad jms. suuremat tähelepanu nõudvad sündmused ja objektid ongi Garmin Drive spetsiifika. Edastades hoiatusi põlevast punasest fooritulest, kiiruskaamerast või ummikutest eespool, leevendab Drive väsimust. Pikematel ülesõitudel oskab Drive soovitada puhkepause ja sobivaid peatuskohti. “Eespool” funktsioon näitab selgelt ja vaevata teele jäävaid kohti (nt tanklad, parklad, piiriületused) ja vahemaid nendeni ilma, et peaksid kaarti sirvima.

Juhendamine nähtavate objektide kirjeldamisel
Garmin Drive mõtestab ümber väljendi navigeerimine pöördlelt-pöördele, kasutades Garmini Real Directions™ – selgelt arusaadavaid juhiseid (nagu kuulaksid sõbra juttu nt. pööra paremale punase maja tagant või pööra paremale enne McDonalds’it) on navigeerimine muutunud sammu võrra lihtsamaks ja inimlikumaks, tänu Foursquare®’i meeletu andmebaasile.

Leia täpne sihtpunkt
Direct Access funktsioon lihtsustab navigeerimist keerulistesse sihtkohtadesse, nagu lennujaamades (konkretne terminal), ja kaubanduskeskustes (teatud kaupluste leidmine).

Kergem otsida ja kiirem leidmisel
Garmin Drive otsinguväljal, on lihtne leida aadresse ja miljoneid huvipunkte (POI-id). Sisesta kategooria (nt. pizza), aadress või nimi ( nt. Starbucks) ning Garmin Drive leiab kiirelt kõik vasted. Trükivea puhul pakub Garmin Drive mitut sarnast tulemust. Näiteks, kui otsite MacDonalds, pakub tulemusteks nii “MacDonalds” kui ka “McDonalds”.

Ühenda kaamera(d) oma Drive’ga juhtmeta
Moodustamaks täiuslikku navigatsiooni süsteemi võimaldab Garmin Drive ühendamist tahavaatekaameraga BC™ 30 (müüakse eraldi). Võimaldab näha kõike auto taga olevat otse Garmin Drive ekraanilt tagurdamisel. Juhul kui Teil on väikelaps, ühendage lapsekaamera Garmin babyCam™ oma drive’ga. babyCam on autosisene kaamera, mille saate suunata tagaistmel olevale lapsehällile vms. et soovikorral vaadata lapse seisundit.

Märkus: Teatud riikides on kaamerate kasutamine keelatud. Kaamerate kasutamine on teie vastutusel.

Kõik ühest kohast
Kasuta Garmin Express™’i, et hoida oma navigaatorit värskena. Garmin Express lihtsustab OP. süsteemi ja kaartide uuendamise, võimaldab POI’de ümbertõstmise seadmete vahel jpm.

Eeldab sobivat Bluetooth’iga nutitelefoni. Vt. Garmin.com/ble.
Nuti teavituste vastuvõtmiseks tuleb allalaadida tasuta Smartphone Link rakendus. Kasutaja andmete säilitamine võib olla tasuline.
Punase tule ja kiiruskaamerate hoiatused ei ole igal pool saadavad
Eeldab liikumist kiirusel üle 60 mph saabumisel liiklusummiku lähedusse.
Väsimushoiatus aktiveerub pärast pikemat pidevat sõitu.
Võimalikud on liitumistasud tellimuse sõlmimisel.
Parem katvus TMC levialas võrreldes standardse teenusega ja tänu TPEG’le. TPEG on järgmise põlvkonna liiklusinfo protokoll.

Lisainfo

Tootja

Katteala

Euroopa

Omadused

tagurduskaamera võimalus(BC 30)

Navigeerimis omadused

Eluaegsed liiklusinfo uuendused, Kiiruse piirangu indikaator(näitab põhiteedel kiiruse piirangut), Kuvab teel olevaid huvipunkte/vaatamisväärsusi, Liiklusinfo tugi, Nimetab tänava nimesid, Sõiduridade abi ja Ristmiku eelvaatega, Teekonna vältimine (väldi kiirteed, maksulisi teid, jne)

Ühilduvad mälukaardid

Micro SD

Kaal

144.6 g

Laius

12.2 cm

Kõrgus

7.6 cm

Sügavus

1.9 cm

Uudiskirjaga liitumine