GPS Garmin Map 66st

Tootekood: D010-01918-13

GPS Garmin Map 66st

Tootekood: D010-01918-13

Premium käsi-GPS BirdsEye satelliit piltide laadimise tellimusega ja eellaetud TopoActive Europe kaardiga

  •   Suur, 3″ selge värviline ekraaan
  •   Mitme positsioneerimise süsteemi kasutamine GNSS (GPS, GLONASS, Galileo)
  •   3-teljeline kompass ja baromeetriline kõrgusemõõtja
  •   BirdsEye satelliit piltide laadimine otse seadmesse tasuta aastase tellimusega ja eellaetud TopoActive Euroopa kaart
  •   Laiendatud juhtmevaba ühenduvus toetab Active Weather ilma prognooside ja animeeritud ilmastiku radari pildi allalaadimist ning Geocaching Live’i rakenduse andmete sünkroniseerimist
  •   Ühildub Garmin Explore™ rakendusega teekondade ja punktide haldamiseks
  •   LED valgusti
  •   Patareide tööaeg: 16 tundi GPS olekus ja 1 nädal matkamisel.

Laost otsas

Küsi saadavust

Kirjeldus

Legendaarsete käsiseadmete sarja uue põlvkonna esindajat GPSMAP 66st  kasutavad nii aktiivse puhkuse harrastajad kui ka professionaalid. Uus GNSS vastuvõtja Quad-Helix, Wi-Fi, 3 tolline  ekraan ja vastupidav konstruktsioon teevad GPSMAP 66st asendamatu abilise kodumetsas/vetel kui ka kaugetel maadel…

 

Püsi kursil

Erinevad andurid GNSS, Altimeeter, Baromeeter ja ja kolmeteljeline kompass (ABC) aitavad sind teekonnal. Sisseehitatud kõrguseandur (altimeeter) annab ülevaate  teekonna tõusudest ja langustest, samal ajal baromeeter jälgib õhurõhku ja hoiatab võimaliku ilma muutuse eest. 3-teljeline kompass näitab suunda paigalseistes ja liikudes.

Share and Compete

Vaata täpset kaarti

Lae alla planeeritava teekonna selged satelliidi pildid ja vaata täpselt kuidas on huvitvam edasi liikuda, kuhu luua laager, leia geopeituse mänguala või lihtsalt ilusaid kohti.Lae BirdsEye satellit pildid otse seadmesse – ilma aastase tellimuseta.

GPSMAP 66st on varustatud TopoActive’i Euroopa kaardiga, millelt leiab maastiku kontuurid,kõrgusjooned, pargid, rannikualad, jõed, järved ja geograafilised punktid.

 

Share and Compete

Ilma prognoos

Tead alati ilmastikuolusid ühendades GPSMAP 66st oma nutiseadmega läbi Bluetooth®i. Saad vastu võtta Active Weather värskemaid ilmateateid koos sademete, temperatuuri, pilvisuse ja tuule kaartidega. Samuti saad ka ilmaradari pildi mille abil saad planeerida lähimaid tegemisi.

Leia aardeid

GPSMAP 66st aiatab tõsta gepeituse mängimise oskusi. Värskenda automaatselt aarete uusimaid peidikute nimekirja läbi Geocaching Live’ mis sisaldab peidiku kirjeldust, logi ja viipasid.  Wi-Fi® ja Garmin Connect™ võimaldavad loobuda käsitsi koordinaatide sisestamisest või paberile printimisest — ja iga leid laetakse automaatselt sinu Geocaching.com profiilile.

 

Share and Compete

Avasta koos Garminiga

Olles isegi väljaspool mobiili levi ühildub GPSMAP 66st Garmin Explore mobile rakendusega ja võimaldab planeerida, ülevaadata ning sünkroniseerida teekonna punkte, teekondasid ja logisid. Lisaks saad ülevaadata lõpetatud tegevustestja harjutustestotse tegevuskohas kasutades Garmin Explore webasaiti.

Share and Compete

Sobib rasketesse tingimustesse

Valmistatud äärmuslikeks oludeks.Vastab militaarsele standardile (MIL-STD-810G) põrutus-, vee- ja termokindluse poolest.  (kasutab 2 x AA patareisid). Seadmel on LED valgusti mis töötab ka SOS majakana hädaolukorras. Seadme ekraan sobib öövaatlusseadmega jälgimiseks. 2 x AA patareid kestavad  kuni 16 tundi GPS olekus ja 1 nädal matkal.

Share and Compete

GPSMAP 66 lifestyle

The Bluetooth® word mark and logos are registered trademarks owned by Bluetooth SIG, Inc. and any use of such marks by Garmin is under license. Wi-Fi® is a registered trademark of the Wi-Fi Alliance.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lisainfo

Tootja

Uudiskirjaga liitumine