GPS Garmin CAMPER 890MT-D

Tootekood: D010-02425-10

GPS Garmin CAMPER 890MT-D

Tootekood: D010-02425-10
Kategooriad: ,

JÄTKAKE MOMENTIDES. MITTE TEED.

Laske RV 890-l teie teekonnal navigeerida, et saaksite oma mälestustest rõõmu tunda.

Laost otsas

Küsi saadavust

Kirjeldus

Vaadake kõike seda suurel 8 ”ekraanil selgelt – horisontaal- või vertikaalrežiimis.               Pukseeritavad teed kulgevad teistsuguseid teid pidi kui vagunelamud. Meil on selleks kohandatud marsruudid 1 . Teehoiatused võimaldavad nautida ootamatut seiklust ja vältida ootamatuid järske kurve. Aitame teil leida parimad kohad, kus peatusite vaateks või peatumiseks mõneks ööks. Sisseehitatud Wi-Fi®-ühendus muudab Põhja-Ameerika kaartide värskendamise imelihtsaks. Hääleassistendi abil on teil kaaspiloot, kes laseb laskudel helistada.

Siit algab sujuvam teekond.

SUUR NAVIGAATORI EKRAAN

Sellel suurel 8-tollisel GPS-navigaatoril on helge, kõrge eraldusvõimega servast servani puuteekraan, nii et näete olulist teavet hõlpsasti – horisontaal- või portreerežiimis.

KOHTAV RV-MARSRUUT

RV 890 võtab arvesse teie RV suurust ja kaalu, seejärel leiab soovitatud marsruudi 1 . Ja saate salvestada mitme sõiduki või haagise profiile.

TEEDE HOIATUSED

Enne neile jõudmist teadke eelseisvate järskude klasside, teravate kurvide, kaalupiirangute ja muu kohta. Üksikasjalik teave kõrguse kohta aitab teil marsruudil valmistuda võimalike järskude klasside jaoks.

RV PARKID JA TEENUSED

Lihtsustage oma reisi eelsalvestatud matkasõidukite parkide ja teenuste kataloogiga ning Ultimate Public Campgrounds, KOA®, iOverlander ™, USA rahvusparkide kataloogi ja PlanRV ™ sisuga.

LENNU REISIPLANEERIMINE

Tehke paar koos Garmin Drive ™ app 2-ga, et marsruute ja GPX-faile hõlpsalt importida ja jagada.

Sõida targemini.

HÄÄLESISIST

Kas vajate juhiseid? Öelge lihtsalt “OK Garmin” ja öelge RV 890-le, kuhu teid viia. See vastab teie suulistele taotlustele ja navigeerib seejärel kuhu iganes peate minema.

WIRELESS UPDATES

Sisseehitatud WiFi-ühenduse abil on lihtne kaarte ja tarkvara ajakohasena hoida ilma arvutit kasutamata. Ekraanil olevad näpunäited näitavad, kui uued värskendused on saadaval.

ELU LIIKLUS JA ILM

Sobitamisel Garmin Drive’i rakendus, live 2 liiklus aitab vältida viivitusi ja leida ümbersõite. Vaadake ka üksikasjalikke ilmaprognoose, hetkeolusid, animeeritud radarit ja palju muud.

ELUSKÜTUSE HIND

Connect koos Garmin Drive rakendusel hankida uudiseid reaalajas 2 kütusehinnad marsruudil.

KÄESOLEVA HELISTAMINE

Sisseehitatud Bluetooth® traadita tehnoloogia võimaldab teil sünkroonida ühilduva nutitelefoni koos RV 890 helistada 3 võtmata oma käsi roolilt.

LÕPLIKUD TEATISED

Kui ühendate rakenduse Garmin Drive, näete oma telefonist navigaatori ekraanil kuvatavaid tekstisõnumeid ja muid teatisi 2 .

Valmis igaks maanteeretkeks.

TRIPADVISOR®

Vaadake TripAdvisori reisijate hinnanguid hotellidele, restoranidele ja vaatamisväärsustele marsruudil või sihtkohta lähedal.

HISTORY® ANDMEBAAS

Muutke reisimine nauditavamaks piltide ja tähelepanuväärsete parkide, monumentide, muuseumide ja ajalooliste paikade kirjeldustega.

RAHVUSPARGID

Avastage ja nautige mõnda Ameerika kõige hinnalisemat loodusvara. Navigeerige parkides hõlpsalt külastuskeskustesse, piknikukohtadesse, laagriplatsidele ja mujale.

LEIDA KOHTI BY NAME

Eelsalvestatud Foursquare®-i andmed navigaatoris muudavad uute poodide, restoranide ja miljonite muude populaarsete kohtade leidmise lihtsaks.

KAARDIKATVUS

Teie navigaator sisaldab kaardiuuendusi ja see on eellaaditud USA, Mehhiko, Kanada, Puerto Rico, USA Neitsisaarte, Kaimanisaarte ja Bahama tänavate kaartidega.

TÖÖTAB VARUSTUSKAMERADEGA

Paaritage RV 890 meie BC ™ 35 juhtmeta varukaameratega (müügil eraldi) või ühilduvate muude tootjate juhtmega kaameratega 4, mis aitavad teil näha, mis teie taga on.

 

TAHAD ROHKEM?

Alates isiklikest navigeerimis- ja kriipskaameratest kuni varunduskaamerate ja Alexa-toega tehnoloogiani on Garmin teid katnud iga nurga alt. Leidke oma draivile sobiv seade .

poodide, restoranide ja miljonite muude populaarsete kohtade leidmise lihtsaks.

Lihtsustage oma sõitu Garmin Drive ™ rakendusega.

1 pole kõigis piirkondades saadaval. RV või haagise profiili omaduste sisestamine ei taga, et RV omadusi võetakse arvesse kõigis marsruudi ettepanekutes. Pöörake alati kõigi postitatud liiklusmärkide ja teeolude poole.
2 Selle funktsiooni kasutamiseks peate alla laadima Garmin Drive’i rakenduse oma ühilduvasse nutitelefoni, millel on BLUETOOTH-tehnoloogia ja GPS
3 Vajab ühilduvat nutitelefoni (müügil eraldi), mis on varustatud BLUETOOTH-tehnoloogiaga
4 Nõuavad magnetilist kinnitust koos videosisendi pordivarustusega (müüakse eraldi)
© SIIN. Kõik õigused kaitstud. © 2020 TripAdvisor LLC. Kõik õigused kaitstud. Autoriõigus © 2020 Ultimate Campgrounds – kõik õigused kaitstud. © 2020 Kampgrounds of America, Inc. Autoriõigus © 2020 autor iOverlander, LLC. © 1997-2020 Truckdown Info International Inc. Autoriõigus © 2020 Ultimate Campgrounds – kõik õigused kaitstud. AJALUGU ja logo “H” on A&E Television Networks, LLC registreeritud kaubamärgid, mida kaitstakse Ameerika Ühendriikides ja teistes maailma riikides. foursquare® ja foursquare® logod on ettevõtte Foursquare Labs, Inc. registreeritud kaubamärgid. Kõik õigused kaitstud. Bluetoothi ​​sõnamärk ja logod kuuluvad ettevõttele Bluetooth SIG, Inc. ja Garmin kasutab neid kaubamärke litsentsi alusel. Wi-Fi ja Wi-Fi logo on Wi-Fi Alliance’i registreeritud kaubamärgid.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lisainfo

Tootja

Uudiskirjaga liitumine