Garmin ZUMO 595LM TRAVEL EDITION

Tootekood: D010-01603-1W

Garmin ZUMO 595LM TRAVEL EDITION

Tootekood: D010-01603-1W
Kategooriad: ,

Tõsine tsikli navi

Nüüd Travel Edition kaardi regioonide vahetamise võimalusega.

  • 5 ” ekraan 800 x 480 pikslit, pööratav,eredas päikesevalguses loetav ja kindaga kasutatav puutetundlik ekraan
  • Käed-vabad telefoni kontroll ja hääljuhiseid läbi Bluetooth ® tehnoloogia
  • MP3-mängija; juhi iPod ® ja iPhone ® otse Zümo ekraanil
  • Jälgi rehvirõhku Zümo 595LM ekraanil ³
  • Vastupidav UV-kiirgusele ja karmile ilmale (veekindel IPX7 )

Laost otsas

Küsi saadavust

Kirjeldus

 

 

Selge vaade teele

Zümo 595LM-l on selge 5,0-tolline puutetundlik ekraan mida on hea lugeda isegi päikesevalguses. Pööratavale ekraan võimaldab seadme asetada horisontaalselt, et näha kõike enda ümber või vertikaalselt, et näha kaugemale eesoleval teekonnal.Kõrgtundlik GPS. Kindaga kasutatav ekraan.Lihtne andmete sisestamine ja vaatamine.

Bluetooth

Zümo 595LM on Bluetooth toega. See võimaldab sul rääkida telefoniga ilma, et peaksid kindaid või kiivri ära võtma.Ühenda Zümo oma mobiiltelefoni ja Bluetooth kiivriga ning vasta kõnedele.Vajadusel helista sõiduajal oma kaaslastele. Saad helistada seadmes olevatele huvipunktidele (nt.hotellid,praamifirmad) läbi Zümo Bluetooth liidese.

Keskendu teele järgides seadme poolt öeldavaid tänavanimesid ja sõidujuhiseid. Zümo 590LM võimaldab edastada hääljuhiseid Bluetooth peakomplekti või kiivrisse. Garmin Real Directions ™ juhendab nagu sõber, kasutades vaatamisväärsuseid ja valgusfoore ning tänavanimesid.

 


 

Muusika ja meedia

Sõida ja kuula musa. Zümo 595LM sisaldab MP3-mängijat, mis ühildub iPod ja iPhone ®-ga, nii saad mugavalt valida oma muusikat otse Zümo ekraanil.

 

Jälgi rehvirõhku otse Zümo ekraanil

Zümo 595LM ühildub Garmini rehvirõhu anduriga (müüakse eraldi).Paigalda rehvirõhu andur (näeb välja nagu ventiilikübar) igale rehvile ja saad mugavalt jälgida rehvirõhku Zümo ekraanil. Süsteem töötab kuni nelja rehviga.

 

VIRB ™ tugi

Zümo 595LM ühildub Garmini VIRB kaameratega (müüakse eraldi).Juhi VIRB kaamreat  otse Zümo ekraanilt.

 


 

Vastupidav Zümo

Zümo on mõeldud taluma vett ja kütuse pritsmeid, UV -kiiri ja karmi ilma. Zümo 590LM on tehtud teele. Zümo on läbinud põhjalikud vibratsiooni-ja kukkumistestid, ja peaks taluma erinevaid sõidustiile.

Sõida koos nutitelefoniga

Mis juhtub eesolevatel teedel? Zümo 590LM saad ühendada nutitelefoniga, ja vaadata ilma ja liiklusinfot läbi Smartphone Link rakenduse (ei tööta kõikides riikides).

 

Kasuta tasuta seadme eluaegseid kaardiuuendusi

Tasuta eluaegse uuendusega on sul värskemad kaardid, huvipunktid ja sõidu juhised. Kaardiuuendused on saadaval kuni 4 korda aastas ilma lisakuludeta kasutades Garmin Express programmi.

 

Otsi omale sobiv teekond

Otsid kurvilist teekonda? Zümo 595LM pakub kurvilise tee võimalust, suunates sind just sellistele teedele.Tagasisuunamis toiming aitab kavandada oma reisi vastavalt ajale, kaugusele või asukohale ning seade juhatab sind pärast tagasi alguspunkti . Lihtsalt märgi oma sihtkohad seadmes ära ja Zümo hoolitseb ülejäänu eest.

 

Hooldusajalugu

Uus Service History Log võimaldab salvestada kuupäeva, läbisõidu ja muu hoolduse info oma tsikli kohta. Rehvi läbisõit, rehvi vahetused, rehvirõhu, keti puhastamine, õlivahetuse, uued süüteküünlad jne. Zümo peab selle kohta arvestust.

 


 

Sõida  BaseCamp ™ programmi kasutades

BaseCamp programm aitab planeerida järgmist sõitu.Loo teekonnad arvutis ning saada oma seadmesse.”Track Draw” funktsioon aitab järgida om marsruuti. Kavanda mõnus vaatamisväärsustega teekond ja Zümo viib sind sinna. Saad taasesitada oma sõitmisi ning salvestada ja jagada oma kogemusi sõpradega.

 

Otsi rohkemat

Zümo kiirotsinguriba näitab huvipunke lihtsalt ja mugavalt. Seadmel on  kiirusepiirangute näidik ja “Exit Services”, mis näitab tee ääres olevaid parke, bensiinijaamu, poode, restorane. Tänu “TracBack” funktsioonile saad sõita ükskõik kuhu ning seejärel sõita mööda sama teed tagasi algusesse.

Zümo üritab näidata, millisel sõidurajal pead enne pööret olema. Sõiduridade abi juhatab sind õigele reale enne lähenevat pööret või mahasõitu, nii on tundmatutel ristmikel lihtsam liigelda. Zümo näitab päris teetähiseid ja ristmike sinu teekonnal koos sõiduridade nooltega.


 

Valmis Off-road sõiduks

Zümo 595LM toetab TOPO ja kohandatavaid kaarte (custom maps) ja sa ei pea tigimata maanteel sõitma (täiendavaid kaarte müüakse eraldi). Zümo näitab 3-D maastikul mida ees oodata. Tänu TracBack ®  funktsioonile saad sõita tagasi sinna kust  alustasid.

 

Lisad

Zümo 595LM on reisiarvuti koos kompassi näidikuga.Standardvarustuses olev digitaalne kütuse näidik arvutab kui palju veel enne tankimist sõita. Kiirusepiirangu näitab millal oleks aeg kiirust vähemaks võtta.

Zümo 590 on vahetatava akuga. Võta tagavara aku kaasa  ja saad sõitu jätkata. Komplektis on tsikli hoidik koos toitejuhtmega ja autos kasutamiseks autohoidik ja toitejuhe sigareti süütajast.


 

¹ Käed vabad seadmeid müüakse eraldi

²Muusika ja Meedia kontroll töötab iPhone® 3GS või uuemaga, iPod touch®, iPod nano® 4th gen või uuem ja iPod classic®. Muusika kontroll töötab mõne Android™ seadmega.

³ Rehvirõhu andureid müüakse eraldi. Töötab kuni nelja anduriga.

4Võivad lisanduda sideoperaatori kulud.

5Eluaegse uuenduse tingimused

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lisainfo

Tootja

Uudiskirjaga liitumine