Allahindlus!

DJI Mini 3 Fly More Combo (DJI RC-N1)

Tootekood: CP.MA.00000610.01

DJI Mini 3 Fly More Combo (DJI RC-N1)

Tootekood: CP.MA.00000610.01
Kategooriad: ,

kaalub alla 249 g

Pikendatud aku tööaeg (kuni 38 min)

4K HDR video

Tõeline vertikaalne pildistamine

intelligentsed funktsioonid

38 km/h (tase 5) tuulekindlus

Algajasõbralik, hõlpsasti lennutatav ja hõlpsasti kasutatav

Laost otsas

Küsi saadavust

Kirjeldus

Lennuta mureta

DJI Mini 3 on kompaktne ülikerge kaameraga droon, mis on seikluseks valmis. Sellel on pikem aku tööaeg, 4K HDR-video, et jäädvustada elutruusid värve ja detaile, ning lõbusad funktsioonid, kaamera keerab end vertikaalselt, et saavutada fantastilisi võtteid sotsiaalmeedias. Olenemata sellest, kas jalutate rannas, reisite nädalavahetusel seljakotiga või reisite kuu aega mööda maanteed, olete valmis jäädvustama iga hetke.

Võtke põnevus endaga kaasa

Kokkupandava disainiga ja alla 249 g kaaluva [1] DJI Mini 3 on lihtne järgmiseks seikluseks kotti või taskusse kaasa võtta.

P-i-k-e-m-a-d lennud

DJI Mini 3 on varustatud standardse intelligentse lennuakuga, mis tagab maksimaalse lennuaja kuni 38 minuti.

Lase värvidel lennata

Salvestage silmipimestavas 4K HDR-is elutruude värvidega nii päeval kui öösel. [3] Mini 3 kaamera on varustatud 1/1,3-tollise CMOS-sensoriga, millel on kaks loomulikku ISO ja kiibi tasemel HDR-tehnoloogiat. Päeva jooksul jäädvustage esiletõstetud ja varjude detaile, et saada nüansseeritumaid visuaalseid tulemusi suurema sügavusega. 

Kõik on detailides

Kaamera ava f/1,7 ja suurem 2,4 μm 4-ühes pikslit salvestavad selgeid detaile ja pakuvad erakordset kujutist isegi vähese valgusega stsenaariumides. Ja 4x suumiga saate enne pildistamist rohkem uurida ja asukohti uurida.

Vertikaalne

Olgu tegemist kõrguva lopsaka puu või kõrghoonega, komponeerige oma kaader esteetiliselt ja hoidke kõik kaadris. Uuenduslik gimbali disain võimaldab kaameral teha lainurga kallutamist. Kiire üleminekuga tõelisele vertikaalsele pildistamisele saab juhuslikust pildist sotsiaalmeedia jaoks valmis rabav kunstiteos.

Maksimaalne mõju, minimaalne pingutus

Tehke täiustatud võtteid sekunditega vaid ühe puudutusega QuickShotidega, nagu Dronie, Circle, Helix, Rocket ja Boomerang. Saate QuickTransferiga sama kiiresti tulemused oma mobiilseadmesse saata, et neid salvestada või jagada.

Tuul ei takista

Tuulised rannajooned või mägede orud? Pole probleemi. DJI Mini 3 lendab sujuvalt ja ühtlaselt tuulega kuni 10,7 m/s. Ning DJI O2 digitaalse videoülekandega saate nautida 10 km maksimaalset sõiduulatust [4] ja võimsat häiretevastast funktsiooni.

Ole seal kus on seiklus

Kõrgel on veel palju näha; veenduge, et saate selle kõik. Panoraam toetab 180°, lainurk- ja sfäärilisi panoraamfotosid, pakkides igasse kaadrisse hämmastavalt palju sisu.

Pingutuseta vilunud

Lendamine on lihtsam, kui arvate, ja DJI Mini 3 toetab hunnikut intelligentseid funktsioone, mis aitavad teil kohe alustada.

  • Automaatse stardi funktsioon aitab teil lennureisi alustada.

  • Funktsioon Return to Home (RTH) sisaldab Smart RTH-d, madala aku RTH-d ja Tõrkekindel RTH. See annab õhusõidukile korralduse naasta automaatselt käivitusrežiimile osutada olukordadele, nagu signaal katkeb või aku tühjenemine.

  • Õhusõiduk ühendab GNSS-i allapoole suunatud nägemissüsteemi ja infrapunaga sensorsüsteem hõljub stabiilselt ja täpselt, et saaksite enesekindlalt lennata.

 

* Always check and strictly abide by local laws and regulations before flying.
** Tested with a production model DJI Mini 3 in a controlled environment. Actual experience may vary depending on the environment, usage, and firmware version.
*** All videos and photos on this page were taken in strict compliance with local laws and regulations.
**** DJI Mini 3 must be activated via the DJI Fly app before use.
1. Standard aircraft weight (including the Intelligent Flight Battery, propellers, and a microSD card). The actual product weight may vary due to differences in batch materials and external factors. Registration is not required in some countries and regions. Always check local laws and regulations before use.
2. Measured at a constant speed of 21.6 kph in windless conditions. With the Intelligent Flight Battery, the aircraft can fly for up to 38 mins. With the Intelligent Flight Battery Plus (sold separately and only in select countries), the flight time is extended to up to 51 mins, but the  aircraft will weigh more than 249 g. Always check and strictly abide by local laws and regulations before flying.
3. HDR video does not support video recording at over 30 fps.
4. FCC compliant, tested in an outdoor open environment without interference.
5. Listed accessories are sold separately. Availability may vary.

Uudiskirjaga liitumine