Bluetti – EB3A (268Wh)

Tootekood: EB3A

Bluetti – EB3A (268Wh)

Tootekood: EB3A
Kategooriad: ,
  • 600W AC puhta siinuse inverter (1,200W hetkevõimsus)
  • 268Wh mahutavus
  • LiFePO4 aku (2,500+ tsüklit kuni 80% mahutavuseni)
  • 6 viisi laadimiseks (Seinavool/Päike/Autolaadija/Generaator/Seinavool+päike/Seinavool+adapter)
  • BLUETTI Äpp
  • 200W maksimaalne päikesepaneeli sisend

Laost otsas

Küsi saadavust

Kirjeldus

Bluetti EB3A on kaasaskantav elektrijaam, mis on loodud usaldusväärse ja puhta energia pakkumiseks erinevateks rakendusteks. See on kompaktne ja kerge mudel, mis muudab selle hõlpsasti kaasaskantavaks.

EB3A-l on 300 vatt-tunni (Wh) liitium-ioon aku, mis võib korraga toita mitut seadet. See on varustatud mitme väljundpesaga, sealhulgas kahe AC-pesaga, 12V auto pesaga, 12V/3A DC pesaga ja kahe USB-A ning ühe USB-C pesaga, mis võimaldab toita või laadida peaaegu igasugust seadet, mida vaja võib minna.

Üks märkimisväärsemaid omadusi EB3A-l on selle edasijõudnud aku juhtimissüsteem (BMS). BMS sisaldab mitut kaitsemehhanismi, et tagada aku ohutus ja pikaealisus, samuti nutikat tasakaalustamissüsteemi, mis jaotab energiat ühtlaselt aku elementide vahel, et optimeerida jõudlust.

EB3A saab laadida tavalisest seinakontaktist või autosse paigaldatavast laadijast, muutes selle mitmekülgseks valikuks nii kodu- kui ka välitingimustes kasutamiseks. Lisaks on sellel sisseehitatud MPPT kontroller, mis võimaldab tal tõhusalt laadida päikesepaneelidest või muudest taastuvatest allikatest.

EB3A muudeks omadusteks on LCD-ekraan, mis näitab reaalajas väljundvõimsust ja aku olekut, ning sisseehitatud LED-taskulamp hädaolukordadeks.

Kokkuvõttes on Bluetti EB3A usaldusväärne ja kaasaskantav elektrijaam, mis võib pakkuda puhtat energiat laiale valikule rakendustele, alates telkimisest ja välitingimustes tegevustest kuni kodu või kontori hädaolukordse tagavaraenergia pakkumiseni.

Lisainfo

Tootja

Uudiskirjaga liitumine