Bluetti – AC200MAX (2048Wh)

Tootekood: AC200MAX

Bluetti – AC200MAX (2048Wh)

Tootekood: AC200MAX
Kategooriad: ,
  • Mahutavus: 2048Wh – LFP (liitiumraudfosfaat) aku.
  • Laiendatav kuni kahe akumooduliga.
  • 2,200W puhta siinuse inverter, hetkevõimsus 4800W.
  • Päikesepaneelidelt laadimise võimsus kuni 900W
  • Puuteekraan ja võimalus akupanka äpist juhtida

Laost otsas

Küsi saadavust

Kirjeldus

Bluetti AC200MAX on kõrge võimsusega kaasaskantav elektrijaam, mille eesmärk on pakkuda usaldusväärset ja puhast energiat erinevateks rakendusteks. See on täiustatud versioon populaarsest AC200P mudelist, millel on mitu uut funktsiooni ja parendust.

AC200MAX-il on massiivne 2,200 vatt-tunni (Wh) liitium-ioon aku, mis võib pakkuda samaaegselt energiat mitmele seadmele. See on varustatud mitmete väljundpesadega, sealhulgas kuue AC-pesaga, 12V auto pesaga, 12V/10A DC pesaga ja nelja USB-A ja kahe USB-C pesaga, mis võimaldavad toita või laadida peaaegu igasugust seadet, mida võib vaja minna.

Üks märkimisväärsemaid omadusi AC200MAX-il on selle edasijõudnud aku juhtimissüsteem (BMS). BMS sisaldab mitut kaitsemehhanismi, et tagada aku ohutus ja pikaealisus, samuti nutikat tasakaalustamissüsteemi, mis jaotab energiat ühtlaselt aku elementide vahel, et optimeerida jõudlust.

AC200MAX-il on ka sisseehitatud MPPT kontroller, mis võimaldab tal tõhusalt laadida päikesepaneelidest või muudest taastuvatest allikatest. Lisaks saab seda laadida tavalisest seinakontaktist või autosse paigaldatavast laadijast, muutes selle mitmekülgseks valikuks nii kodu- kui ka välitingimustes kasutamiseks.

AC200MAX-i muudeks omadusteks on LCD-ekraan, mis näitab reaalajas väljundvõimsust ja aku olekut, ning sisseehitatud LED-taskulamp hädaolukordadeks.

Kokkuvõttes on Bluetti AC200MAX võimas ja usaldusväärne kaasaskantav elektrijaam, mis võib pakkuda puhtat energiat laiale valikule rakendustele, alates telkimisest ja välitingimustes tegevustest kuni kodu või kontori hädaolukordse tagavaraenergia pakkumiseni.

Lisainfo

Tootja

Uudiskirjaga liitumine