Audi A3, S3, RS3 Alpine Premium Helisüsteem – SPC-300A3

Tootekood: SPC-300A3

Audi A3, S3, RS3 Alpine Premium Helisüsteem – SPC-300A3

Tootekood: SPC-300A3
Kategooria:

Eksklusiivne disain mudeitele A3 Coupé, A3 Sportback ja A3 Cabriolet.
See täiustuspakett paneb su auto Rokkima!

Kõrgtasemel 8-kanaline digitaalne võimendi koos DSP-ga (digitaalse heliprotsessoriga) programmeerib süsteemi võimususe, jõudluse ning on eelnevalt programmeeritud sobituma sinu A3 mudeliga.

Kompekt sisaldab täielikku 2-ribalist esikõlarisüsteemi, milles kõrgklassi uksekõlarid, tipptasemel tweeterid, ning 120-Watine subwoofer mis sobitub ideaalselt Audi originaal subwooferi kohale.

Audi originaal tagakõlarid ühendatakse samuti võimendi külge, et saavutada komplektsus. Kõik vajalikud paigaldusdetailid, kaablid ja heli-isolatsioonimaterjal kuuluvad samuti komplekti.

Sellega naudid kindlasti tugevalt parandatud helidünaamikat, madalaid sagedusi ning üldist helipilti oma A3-s.

Laost otsas

Küsi saadavust

Kirjeldus

Premium Kõlaripakett

See Premium kõlaripaett koosneb 2-st 16,7cm mid-bassi esikõlarist koos “dome” tweeteriga, lisaks 16,7cm 120-Watine kõrgtasemel mid-woofer, mis sobitub perfektselt Audi originaal subwooferile ettenähtud kohta.
Kõik kõlarid on täiuslikult sobitatud võimendiga, saavutamaks suurepärast helikvaliteeti. Sobituvad ideaalselt Audi originaalkõlari kohtadesse.

Tipptasemel 8-kanaline digitaalne võimendi

See kõrgtasemel digitaalne võimendi toob esile puhta, võimsa heli ja selles on sisse-ehitatud DSP (Digitaal Signaal Protsessor). Spetsiaalselt kujundatud ja timmitud Audi A3, S3, RS3-le, toob see sinuni tõelise audiofiili helikogemuse.
Digitaalne aegviide tagab täiusliku helipildi.

Lisainfo

Tootja

Uudiskirjaga liitumine