16,5 cm 2-Ribalised Koaksiaalkõlarid SPS-M601

Tootekood: SPS-M601

16,5 cm 2-Ribalised Koaksiaalkõlarid SPS-M601

Tootekood: SPS-M601
Kategooria:

Kõrgtasemel kvaliteedi ning väljapaistva taluvusega Alpine uued Marine seeria kõlarid. Niiskusttaluvaid Alpine Marine SPS-M601 / SPS-M601W 16,5cm 2-ribalised  koaksiaalkõlareid on soovitatav kasutada koos Alpine Marine seeria põhiseadmega.

Hõbe või Valge?

Saadaval 2 tooni – hõbe ja valge – et saaksid valida sobiva tooni, mis sobiks sinu kaatri või paadi sisemusega.

Laost otsas

Küsi saadavust

Kirjeldus

SPS-M601 / SPS-M601W – Audiofiili elamus lainetel

Pole parimat lahendust et saavutada niiskes ruumis niivõrd hea kvaliteet kui seda pakuvad Alpine SPS-M601 / SPS-M601W 16,5cm 2-ribalised koaksiaalkõlarid. Need on kõrge võimsustaluvusega ning ülihea kvaliteediga.

Varustatud PEI balanseeritud tweeteriga ja Poly/Mica Koonus Wooferiga SPS-M601 / SPS-M601W Type-S kõlarid toovad esile teravalt kõrged sagedused ja hästi tasakaalustatud mid/bassi helid. Nende Centrex 813-katvusega, ülitugevad ja kõrget temperatuuri taluvad kaitsevõred omavad ka UV kaitset, mis hoiab neid pleekimise eest. Nende äärmuslikult hea taluvus pakub kaitset niiskuse, õli, kuumuse ja kemikaalide eest – omades Santoprene™ katsekihti. Kõik Alpine Marine Seeria kõlarid omavad head kaitset välistingimustes kasutamiseks.

Ehitatud tugevaks ning tagavad pikaaegse kestvuse

Need kõlarid on loodud kestma – tänu nende vastupidavale konstruktsioonile kasutades viimase aja marine-materjale. Nii Marine Subwooferid kui ka koaksiaalkõlarid on Open Air tüüpi – et saavutada väga häid tulemusi ka ilma kõlarile kasti ehitamata.

Marine – Valmidus

Laineteks valmis: Tänu nende ATSM poolt kinnitatud soola/udu ja UV-Marine näitajatele ning ka NEMA läbitud niiskustaluvuse 5. tasemele on kõik Alpine Marine seeria Kõlarid just need õiged.

Valikus 2 mudelit

Parima paindlikkuse saavutamiseks on saadaval Alpine Marine 2-ribalised kõlarid kahes mõõdus: 16,5cm SPS-M601 / SPS-M601W ja 17,8cm mõõdus SPR-M700.

Täielik võimendiga sobivus

Kõik Marine Seeria kõlarid on loodud töötama ka Alpine Marine PDX Seeria võimenditega.

Peidetud kruvidega kaitsevõred ja veekindlad tihendid lubavad täielikku lekkevaba paigaldust. Kõik osad – kaasa arvatud kõlari ühendused – on soolavee ja korrosiooni kindlad. SPS-M601 / SPS-M601W on varustatud magnetvälja kaitsega et mitte lasta sisse teiste seadmete poolt tekitatud müra, see omadus lubab neid paigutada praktiliselt igasse kohta paadis.

Erilise Marine-Disainiga Tweeterid

SPR-M700 titaanium dome ja the SPS-M601 / SPS-M601W PEI balanseeritud tweeterid on disainitud saavutamaks maksimaalset kõrgtasemel heli avatud merepinnal. Optimaalseks heli suunamiseks saab SPR-M700 tweetereid ka kallutada. Kõigil mudelitel on ülitugevad polüpropüleen korpused, millel UV-valguse ja korrosioonikatse. Kõigele lisaks taluvad nad ka mootori poolt tekitatud vibratsioone.

Lisainfo

Tootja

Uudiskirjaga liitumine