Aktiivsusmonitor Garmin VIVOFIT JR.2

Tootekood: D010-01909-18

Aktiivsusmonitor Garmin VIVOFIT JR.2

Tootekood: D010-01909-18
Kategooriad: ,

Aktiivsusmonitor lastele 

  • Ujumiskindel¹ erineva lastele tuttava kujundusega nt. “Captain America”
  • Vastupidav ja pehme silikoonrihm koos kujundatava värvilise ekraaniga ning üle 1 aasta kestev patarei – sellest kellast saab lapse lemmikvidin
  • Tasuta mobiili rakendus³ võimaldab vanematel jälgida lapse toimetusi nt. nagu kodutööde jm. ülesannete täitmist
  • Last arendavad rakendused: täites päevase aktiivse tegevuse normi so. nt. 60 minutit käivitub  A Marvel Avengers, Star Wars või Diney seiklusäpp
  • Jälgib und, loeb samme ja päevast aktiivsust vähemalt 60 minutit¹

Laost otsas

Küsi saadavust

Kirjeldus

At a Glance

vívofit jr. 2 on loodud, et laps ei peaks kurvastama kella purunemise pärast aktiivse tegevuse pärast. Vastupidav ja mugav on see kell abiks ka lapse vanematele tagades ülevaate lapse päevastest toimetustest.

Stiilne ja vastupidav

“Tugev kui kilp”, kohandatav ekraani kujundus ja mugav rihm – laps võib kanda oma vívofit jr. 2 kõikjal kuhu iganes satub: bassein, vann, voodi, kool või mänguplats. Ka patarei vahetusega saab laps ise hakkama!

Tuntud kangelased koos

Pärast igapäevast 60 minutilist aktiivsuse täitmist muutub laps mõne telest tuntud kangelase nt. Capten America, Avengers, Thor, Iron Man, S.H.I.E.L.D.’i meeskonna väikeseks abimeheks, et võidelda nende kurikuulsate vastastega.

Ultron's Revenge

Lapsevanema abiline

Tasuta äpi vahendusel juhib lapsevanem vívofit jr. 2 aktiivsusmonitore oma lastel. Mobiili rakendus näitab iga lapse samme, une kvaliteeti, päevast aktiivust ja ülesannetega toime tulekut³. Esita väljakutse kõigile pere liikmetele ja autasusta parim.

Parental Personal Assistant

Meeldtuletused, autasud, kohustused

Lapsed näevad kui lõbusad ja kasulikud kodutööd võivad olla. Tänu vivofit jr.2 kellale, saavad lapsevanemad määrata ja ajaliselt meelde tuletada lapsele kodutöid läbi oma nutitelefoni rakenduse ning lapsed näevad oma randmelt kodutöid, mis vajavad tegemist. Noortele, kellele meeldib asju edasi lükata, saad määrata teavitusi läbi lapsevanema rakenduse, mis tuletab neile meelde nii koolitöid kui ka hammaste pesemist. Teavitus näitab kellal ikooni tegevusest, mida laps peaks tegema. Seejärel saab laps panna tööle tegevustaimeri otse seadmest, mis näitab kaua on aega tegevuse lõpetamiseks.

Rewards, Reminders and Responsibilities

Kes rohkem käib?

Sõbralik võistlus tuleb nii mänguväljakule kui ka tagahoovi. Toe-to-Toe™sammu katsumused lasevad lastel  võistelda omavahel – või isegi endaga – kes suudab teha päevas rohkem samme. Kui tegevus on lõpetatud, näitab rakendus palju samme on võistluse ajal tehtud, tänu millele saab teada, kas laps võitis oma sõpru või ehk isegi püstitas oma isikliku rekordi. Kõik on juhitav otse seadmest. Tiri alla Connect IQ rakendus, et kutsuda oma lapsi võistlema.

Get Ready to Face Off

Rohkelt rõõmu

Vivofit jr. 2 laseb lastel ligipääseda rohketele rakendusepõhistele seiklustele ja kujundustele. Kõik mis neil vaja on – avastada enda jaoks uus seiklus. Mis on järgmine seiklus? Jälgi aktiivsust – nagu päris kangelane – jätka seiklusi koos Marvel Avengers teematilise rihmaga. Või näita stiili popi Minnie Hiire kellarihmaga ja osale maagilises seiklusest. Kõik on su lapse enda valida.

 

²Under typical use; battery life may vary depending on usage
³When paired with a compatible smartphone

Uudiskirjaga liitumine