6-1/2″ (16.5 cm) S-Seeria 2-Ribaline Komponentkõlar S-S65C

Tootekood: S-S65C

6-1/2″ (16.5 cm) S-Seeria 2-Ribaline Komponentkõlar S-S65C

Tootekood: S-S65C
Kategooria:

S-Seeria toob sinuni hämmastavalt hea kvaliteedi omas klassis. Need kasutavad maailmas esmalaadset CFRP diafragmat (Tugevdatud Klaaskiud plastik), mis on ideaalne tasakaal tugevuse ning kaalu vahel, äärmiselt tugeva ning puhta heli saavutamiseks. Neid on lisaks ka suurem mähis kui eelkäijatel, suurem võimsus ning sama HAMR tehnika nagu ka uutel X-Seeria kõlaritel.

Tippvõimsus: 240 Watts

RMS Võimsus: 80 Watts

Sagedusvahemik: 70 Hz – 22 kHz

 

Laost otsas

Küsi saadavust

Kirjeldus

Tutvustame uut S-Seeriat

Täiesti uued Alpine S-Seeria kõlarid pakuvad ideaalset kvaliteedi-hinna suhet. Need on ideaalsed originaalkõlarite vastu vahetamiseks, valikus on mitmeid erinevaid mõõte mille vahel valida.

HAMR Surround

Alpine patenteeritud H.A.M.R. tehnoloogia (High Amplitude Multi-Roll) on nüüd kasutusel ka S-Seeria kõlrites. See end tõestanud tehnoloogia tõstab liikumiskõverat säilitades täpsuse ning lineaarsuse. “Multi-roll” disain võimaldab eelgi suuremat käiku, kuid säilitab liikumise lineaarsuse.

HAMR Surround

Võimas Kõlarimootor

S-Seeria kõlaritel on suur mähis. 6.5-tollistel ning 6×9-tollistel on näiteks 35-mm mähis, ning  see tõstab oluliselt kõlarite võimsust kuid säilitab kontrolli.

Powerful Speaker Motor

CFRP Cone

S-Seeria kõlarid on esimesed tööstuses mis kasutavad materialiks CFRP (Carbon Fiber Reinforced Plastic), see on äärmiselt kerge kuid samas vastupidav materjal. Tavaliselt on ovaalsete kõlarite ääred om kuju poolest nõrgemad keskosast. Kuna aga CFRP materjal on suunapõhine siis selle tugevus ei sõltu enam kujust vaid on sama tugev erinevates kohtades.Selle tulemusel säilitab see kõlar oma tugevuse ka suurematel võimsustel.

CFRP (Carbon Fiber Reinforced Plastic) Cone

Kõlarikaitsed

Kõlarikaitsevõred on saadaval erinevatele mudelitele ning on müügis eraldi. Vastupiavad ning sobilikud võred on müügis paaridena.

Protect Your Speakers

Lisainfo

Tootja

Uudiskirjaga liitumine