30 cm (12″) X-Seeria Bassikõlar (4Ω + 4Ω) X-W12D4

Tootekood: X-W12D4

30 cm (12″) X-Seeria Bassikõlar (4Ω + 4Ω) X-W12D4

Tootekood: X-W12D4
Kategooria:

Alpine tutvustab täiesti uut X-Seeria tipptaseme külareid, bassivaljuhääldid ja võimandid. Need tooted on arendatud ning seadistatud esiletoomaks täiuslikku kvaliteeti ning ebatavalist dünaamikat, realistlikku heli taasesitust ning ruumilist heli. Alpine X-Seeria bassivaljuhääldid tagavad tipptasemel tehnoloogia ning massiivse ja võimsa bassiväljundi. Need uued “lipulaevad” on arendatud ning seadistatud ülikõrge täpsusega ning kasutatud on ka vaid tipptasemel materjale.

Lühiajaline võimsus: 2700 W

RMS Võimsus: 900 W

Esitatav Sagedus: 23 Hz – 200 Hz

Laost otsas

Küsi saadavust

Kirjeldus

Tutvustame täiuslikku bassikõlarit

Uued X-Seeries bassivaljuhääldid arendati toetudes helifilosoofiale, mida me kutsume Alpine ID – kasutatud vaid suuima täpsusega komponente et luua täiuslikkus. Kolmekihiline magnet, mida ümbritseb laiendatud heli mähis, luues väga laialdase õhuliikumise võnkegraafiku. Spetsiaalne CRC pool integreeritud jahutusavadega ning alumiinum kaitsekuppel vähendavad mähise puudusi ning laiendavad liikumist. Koonuse struktuur toetud kahele “spider”ile ning meie patenteeritud H.A.M.R. tehnoloogiale. Selle tulemusel luuakse erakordne koonuse lineaarne liikumine, mis on täielikult müradevaba .

Overview

  • Alpine ID Sound Quality
  • 900W RMS, making it a perfect match for the X-Series X-A90M 900W mono amplifier
  • 24mm linear Xmax (1 way), 48 mm peak to peak
  • Dual spiders for precision control over the large dynamic range
  • Dual shorting rings for strong motor control ensuring low THD and tight bass
  • Center pole radial heat sink which wicks heat away from the voice coil and transfers it outside the motor, for long term high output
  • The biggest HAMR surround yet, for linear cone movement throughout its large range of excursion
  • Light but rigid pulp/mica cone which allows for highly accurate bass with great natural tone
  • Twist-lock Trim ring with full mesh grill included

Liigutab tonnide kaupa õhku

24mm X-max on arim oma klassis ning võimaldab kuni 2-tolli koonuse liikumist. Et luua võimas kuid täpne bassivaljuhääldi, pidime arendama paari tehnoloogiat mis aitaks koonuse hoida kontrolliall. Topelt-“spider” tagab järsu liikumise ning “HAMR surround” võimaldab pikka lineaarset liikumist. Pisike rõngas hoiab THD madalal, samas kui integreeritud CRC jahutuspool ning kate tagavad kõrge magneetilise jõu. Need disainimuudatused kokku toodavad hämmastava täpsusega võimsa bassiheli.

Täiesti uus “mootori” disain

Võimas ning efektiivne “mootor” kooskõlas kõrgkontrollitava “vedrustusega” annavad X-Seeria bassivaljuhäälditele võimaluse luua äärmiselt võmast ning täpset bassiheli minimaalselt väikesemõõtmelises kinnises kastis. Nõudes vaid 28.3 l õhuruumi (10″ jaoks vaid 15.6), 12” X-Seeria bassivaljuhääldi võib taasesitada 40 Hz sagedusi, jättes need madalaks-sügavaks, kuid nõudes minimaalselt ruumi pagasnikus.

Komplektis kaitsevõre ning ümbris

Tuues üle disaini ka meie “tweeterite” arendusest, sai loodud keerdlukuga ümbritsev kaitserõngas mille külge saab lihtsalt kinnitada metallist kaitsevõre. Kaitserõngas lukustub lihtsa pöördega, varjates enda alla ka kinnituskruvide pead. Rngast saab paigaldada koos või ilma metallist kaitsevõreta.

Täiuslik sobivus

X-Seeria võimendi X-A90M on selle elemendi jaoks täiuslik. 900W võimsust mis sobitud mõlema komponendi parameetritega, mõlema loomisel juhenduti samast helifilosoofiast – Alpine ID. Suunatud vaid muusika ning helipildi täiuslikkusele, on X-W12D4 / X-W10D4 õnnistatud võimendi puhta ning müravaba väljundiga ning >1500 “damping” parameetriga. Lisa oma süsteemile X-Seeria kõlarid ning valmistu kogema uut taset auto helis.

Lisainfo

Tootja

Uudiskirjaga liitumine