4″ (10 cm) S-Seeria 2-Ribaline Koaksiaalkõlar S-S40

Tootekood: S-S40

4″ (10 cm) S-Seeria 2-Ribaline Koaksiaalkõlar S-S40

Tootekood: S-S40
Kategooria:

The S-Series delivers amazingly high performance for this class of speaker. They boast the world’s first use of a CFRP diaphragm (Carbon Fiber Reinforced Plastic), which has the ideal balance of hardness and light-weight, for extremely clean and accurate sound. They also feature a larger voice coil than previous types for higher driving power, and the same HAMR surround as used on the X-Series.

Peak Power: 140 Watts

RMS Power: 45 Watts

Frequency Response: 97 Hz – 22 kHz

 

Laost otsas

Küsi saadavust

Kirjeldus

Tutvustame uut S-Seeriat

Täiesti uued Alpine S-Seeria kõlarid pakuvad ideaalset kvaliteedi-hinna suhet. Need on ideaalsed originaalkõlarite vastu vahetamiseks, valikus on mitmeid erinevaid mõõte mille vahel valida.

HAMR Surround

Alpine patenteeritud H.A.M.R. tehnoloogia (High Amplitude Multi-Roll) on nüüd kasutusel ka S-Seeria kõlrites. See end tõestanud tehnoloogia tõstab liikumiskõverat säilitades täpsuse ning lineaarsuse. “Multi-roll” disain võimaldab eelgi suuremat käiku, kuid säilitab liikumise lineaarsuse.

HAMR Surround

CFRP Cone

S-Seeria kõlarid on esimesed tööstuses mis kasutavad materialiks CFRP (Carbon Fiber Reinforced Plastic), see on äärmiselt kerge kuid samas vastupidav materjal. Tavaliselt on ovaalsete kõlarite ääred om kuju poolest nõrgemad keskosast. Kuna aga CFRP materjal on suunapõhine siis selle tugevus ei sõltu enam kujust vaid on sama tugev erinevates kohtades.Selle tulemusel säilitab see kõlar oma tugevuse ka suurematel võimsustel.

CFRP (Carbon Fiber Reinforced Plastic) Cone

Lisainfo

Tootja

Uudiskirjaga liitumine