Uus DJI Osmo Mobile 2

Osmo Mobile 2 on imeliste hetkede jagamiseks loodud käes hoitav mobiili stabilisaator. Mis iganes on Sinu kirg, kusiganes sa asud või millal iganes tunned end inspireerituna, on Sul võimalus jäädvustada hetki sujuvalt ja cinemaatiliselt.

STABIILSED JA SUJUVAD LIIGUTUSED

Osmo Mobile 2 on ehitatud liikumise pealt filmimiseks. Lihtsalt vali objekt ning ActiveTrack hakkab objekti jälitama, kasutades selleks integreeritud sensoreid ja harjasteta mootoreid, et tagada stabiilsus. Olgu see vibratsioon rulaga sõitmisest või kõrge hüpe –  nutiseadme stabilisaator jääb paigale.

HETK AJAS

Muuda igapäevased sündmused imetlusväärseteks hetkedeks koos Timelapse‘ga. Filmi õitsevaid lilli või liikuvaid pilvi, jäädvustades kõiki nende liikumisi perfektses stabiilsuses. Veel dünaamilisema efekti jaoks saad kasutada Motionlapse’i, mis laseb sul liikuda kaameraga samaaegselt stabiilseid kaadreid luues.

CINEMAATILINE ZOOMIMINE

Ambitsioonikatele filmitegijatele on loodud uus “zoom slider”, mis lubab täielikult kontrollida nutiseadme kaamera liikumist otse käepidemest. Lisaks on võimalus kasutada filmimisel “dolly zoom’i”, millelaadset visuaalset efekti on siiani suutnud sooritada ainult professionaalsed operaatorid.

AVALDA SUUREM MAAILM PANORAAMPILTIDEGA

Seiklused lasevad meil kogeda hingematvaid maastike ja imetlusväärseid arhitektuure. Koge need hetked uuesti tänu kõrgkvalieetsetele panoraampiltidele. Osmo Mobile 2 pildistab panoraami jaoks vajalikud pildid automaatselt ning hiljem läbi pildimaagia seob nad kokku muljet avaldavaks panoraamiks.

MITMEID TUNDE STREAMIMIST

Mine otseeetrisse! Kuni 15 tundi aku kestvust tähendab, et filmimise ajal otseeetris, laivis, olles suudab tundide viisi Osmo Mobile 2 ka sinu nutiseadet laadida.

KERGE JA KOMPAKTNE

Nüüdsest saad viia oma lugu igale poole. Osmo Mobile 2 on ehitatud kergest ja tugevast materjalist, mis teeb kogukaaluks kõigest 485 grammi. Lisaks on uus Osmo Mobile ehituselt palju kompaktsem ja kokkupandavam – liigu, filmi ja jaga oma seiklusi koos Osmo Mobile 2’ga

Kaal: 485g

Töö aeg: 15 tundi

Suurus: 295*113*72mm

Artiklis kirjeldatud tooted

Viimased postitused

Uudiskirjaga liitumine