DJI Mavic Air

Uus ja ülikompaktne Mavic Air sobib mistahes seiklusega. Tipptasemel tehnoloogia teeb lendamise lihtsaks ka algajale ning tulemuseks on suurepärased õhuvideod- ja pildid.

3-teljeline mehhaaniline gimbal stabiliseerib kaamerat 0.005° kraadise täpsusega, mis tähendab senisest veel teravamaid fotosid ka tuulisemates oludes. Lisaks horisontaalsetele, vertikaalsetele ja 180-kraadilistele panoraamidele, on Mavic Air on võimeline 8 sekundiga pildistama 25 fotot ning looma neist kristallselge 32-megapiksiline sfäärpanoraami. Panoraami saab DJI Goggles’ite abil mugavalt vaadata.

VIDEO

Video suurimaks resolutsiooniks on 4K kaadrisagedusega 30 kaadrit sekundis. Erinevalt Mavic Pro’st, on Mavic Airi video andmevoog 100 Mbps, mis tähendab veelgi loomulikumat pilti.  1080p aeg-luubis video kaadrisagedus sekundis on 120.

VIDEO

Ülimugav kokkuvolditav disain on kahtlemata Mavic Airi üheks ägedaimaks omaduseks. Mavic Air on kõige võimekam droon omas suurusklassis.

Video

Lisaks droonile, on ka pult väga kompaktne. Eemaldatavad juhtimiskangid muudavad puldi transportimisel veelgi väiksemaks.

Video

Mavic Airil on rohkelt automaatseid lennurežiime nagu QuickShots, TapFly. või SmartCapture. Automaatne subjektide jälgimissüsteem Active Track on samuti senisest nutikam.

Viimased postitused

Uudiskirjaga liitumine