Virtuaaltreener Garmin CATALYST

Tootekood: D010-02345-10

Virtuaaltreener Garmin CATALYST

Tootekood: D010-02345-10
Kategooriad: ,
AVASTA OMA VÕIDUSÕIDUOSKUSED

See tööstusharu esimene virtuaaltreener paigaldatakse autosalongi ja see sobib eri tasemega juhtidele. Parandamist vajavate punktide väljatoomiseks kogub see sooritusandmeid ning pakub reaalajas helijuhiseid ja vahetut sõiduanalüüsi

Laost otsas

Küsi saadavust

Kirjeldus

 
Kus on mu sõidujoon? Funktsioon True Track Positioning™ kuvab rajal su sõidujoone. Juhised treenerilt. Suuna reaalajas helijuhised peakomplekti2 või auto helisüsteemi. Garmin Catalyst jälgib ja võrdleb ning näitab, kas oled eelmise ringi ajast ees või taga. True Optimal Lap™ tehnoloogia võtab arvesse kõik sooritusandmed, et kuvada su parim sõidetav aeg. Paranda oma sõiduoskuseid. Vahetud andmed ja kohandumissoovitused näitavad parandamist vajavaid põhipunkte.                   Pärast seanssi saad selle statistikat vaadata 7-tollisel puuteekraanil. Arvutit pole tarvis.

Saavuta parim ringiaeg.

  

ASUKOHA JÄLGIMINE RAJAL

See innovaatiline tehnoloogia kasutab rajal su sõidujoone loomiseks 10 Hz multi-GNSS positsioneerimist, kujutisetöötlust ja sisseehitatud kiirendusandureid.

RAJAL ABISTAV SÕIDUTREENER

Rajal olles muutub Garmin Catalyst reaalajas virtuaaltreeneriks, andes helijuhiseid läbi Bluetooth® peakomplekti2 või auto helisüsteemi.

OPTIMAALNE RINGIAEG

See enneolematu tehnoloogia kombineerib iga rajalõigu parima aja, et kuvada optimaalne sõidetav aeg läbitud ja korratavate sõidujoonte põhjal.

KURVIDE LÄBIMINE

Millise sõidujoone peaksid kurvide läbimisel valima? Vaata kaardil, kuidas varajane või hiline kurvi sisenemine mõjutab rajal su üleüldist kiirust.

REAALAJAS RINGIANDMED

Loomulikult jälgib Garmin Catalyst su parimat ringiaega, kohanduvat aegade vahet, ringide arvu ja seansi koguaega.

PAIGALDATAKSE SALONGI

Paigalda Garmin Catalyst müügikomplekti kuuluva tugeva iminapa või kruviklambri abil autosalongi.

Vaata sooritusandmeid ja parandamist vajavaid kohti.

VAATA, MIDA SAAKS PAREMINI TEHA

Pärast seanssi saad sooritusandmeid seadmes vaadata, et näha rajal parandamist vajavaid põhikohti.

AUTOMAATNE TÕLGENDAMINE

Garmin Catalyst teeb kõik arvutused ise. Seetõttu pole andmete arvutisse laadimine vajalik. Jäävad ära ka keerulised graafikud, mida võibki jääda dešifreerima.

KOHANDUV JUHENDAMINE

Võrdle oma sooritusandmeid teiste seanssidega ja hangi parandamist vajavate kohtade tuvastamiseks vahetuid kohanduvaid soovitusi.

RADADE ANDMEBAAS

Garmin Catalyst sisaldab ülemaailmsete radadega eellaaditud andmebaasi. Garmin Catalyst võimaldab kasutajatel andmebaasi hõlpsalt radasid lisada.

KAUGKAAMERA

Müügikomplekti kuuluv kaugkaamera jäädvustab selgeid ja teravaid HD-videoid, mida saab seadmes taasesitada koos sünkroonse ülekattega, mis näitab kiirust, ringiandmeid jne.

ANDMED VASTAVALT VAJADUSELE

Vaata üksikasjalikke sooritusandmeid Garmin Catalyst seadme 7-tollisel ekraanil või ava rakenduse Garmin Connect™ abil mobiilseadmes või arvutis andmete ülevaade.

1 HOIATUS. See seade on mõeldud üksnes vabaajakasutuseks võidusõidurajal. Ära kunagi kasuta seda avalikel teedel. Selle hoiatuse eiramine võib kaasa tuua varalise kahju, tõsise kehavigastuse või surmaga lõppeva õnnetuse. Sina vastutad seadme ohutu ja õige kasutuse eest.
2 Vajab Bluetooth ühendust toetavat kiivrit või peakomplekti (müüakse eraldi).
Sõnamärk Bluetooth® ja logod on ettevõttele Bluetooth SIG, Inc. kuuluvad registreeritud kaubamärgid ja Garmin kasutab neid litsentsi alusel.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lisainfo

Tootja

Uudiskirjaga liitumine