Seikluskaamera Virb 360

Tootekood: 010-01743-05

Seikluskaamera Virb 360

Tootekood: 010-01743-05
Kategooria:

Vastupidav ja veekindel 360˚seikluskaamera kuni 5,7K/30 kaadrit sekundis resulutsiooniga ja 4k sfäärilise stabiliseerimisega

        Resolutsioon kuni 5.7K/30(FPS) kaadrit sekundis ning 360˚  video kuni 4k/30 kaadrit sekundis

        4 sisseehitatud mikrofoni lindistavad heli 360 ˚ ulatuses

        4K sfääriline stablisatsioon kindlustab sujuva ning stabiilse video

        Sisseehitatud sensorid võimaldavad videole lisada G-Metrix andmeid 360˚ ulatuses

        Mugav VIRB® Mobile app ja VIRB® Editvideo monteerimise tarkvara võimaldab muuta kaadreid, stabiliseerida, jagada ja lisada andme kihte videotele

        Akukestvus kuni 1 tund

Laost otsas

Küsi saadavust

Kirjeldus

Virb 360 on ainulaadne kaamera, mis salvestab videosi ning fotosid 360˚ulatuses mugava ühe nupu vajutusega aktiveeritava stabiliseerimisega ja videostriiminisegaMääratleb uue  live ülekanneteks oma seiklustest.

Määratleb uue standardi 360˚video ja heli salvestamisel

Veekindel seikluskkaamera on oma nime vääriline, salvestades 360˚ nii vertikaalis kui ka horisontaalis. Unusta monteerimisvaev, sest Virb 360 liidab automaatselt kõik su 4K kaadrid kokku kaamera sees. Vajad suuremat resulutsiooni? – salvesta videosi 5.7K resulutsiooniga ning kuni 30 kaadrit sekundis.

Saad valida erinevate lindistamisrežiimide vahel: time lapse, manuaalne režiim jt., salvestada 360˚ fotosid, seeria fotosid , time lapse-i ja Travellapse-i kuni 15 megapiksliliseid fotosid. Kõike seda  360˚ heli salvestamisega.

Sfäär-stabiliseeritud 4K video ainult ühe nupu vajutusega.

Muuda ebastabiilne värisev video sujuvaks ja nauditavaks filmiks. Vaatamata kaamera liikumisele, on sul 3 erinevat režiimi 4K sfääriliseks stabiliseerimiseks, et kindlustada sujuv video. Kaamera stabilisaator eemaldab videolt liigsed värinad ja muudab video sujuvaks ja seda kõike ilma kaamerat liigutamata. Kasuta lukustamis režiimi, et kindlustada kaamera pildi orientatsioon spetsiifilisse suunda. Jälgimis režiimis kaamera orientiir ühildub GPS-i trajektooriga.

Monteeri videosi ja Livestriimi käigu pealt täpselt nii nagu sulle meeldib.

Tänu tasuta Virb mobiilsele rakendusele, kui ka Virb Edit arvuti tarkvarale, saad sa lihtsalt monteerida, stabiliseerida, jagada ja lisada andmekihte oma videotele. Kasuta Virb mobiili rakendust, et ühendada kaamera enda ühilduva Apple või Android nutiseadmega. Ühenda enda NFC-funktsiooniga seade kaameraga ainult 1 nupuga oma telefonis. Tänu sellele saad oma telefoni kasutada kui kaugjuhtimispulti kaamerale. Vaata live-s 360˚ videot või kasuta virtuaal reaalsusseadet, et vaadata oma videosi 360˚. Või siis livestreami videot otse Youtube`i ja Facebooki.

G-Metrix jt. andmekihid

Tänu sisseehitatud sensoritele nagu näiteks GPS/GLONASS, baromeeter, altimeeter jt. too pildile lugematu arv isikupäraseid andmeid oma 360˚ videole. Vali soovitud andmed ja vaata oma kohaldatud andmekihte, mis jäävad videole.

Häälega juhitav

“OK Garmin, start recording.”- just nii lihtne see ongi. Kui sa hakkad parasjagu mäest alla kihutama, on üsna tõenäoline, et sa ei taha oma kätt välja sirutada ja “salvesta” vajutada – nüüd sa saad kasutad häälkäsklusi ja kaamera teeb kõik ülejäänu sinu eest. Või küsi Virb 360-elt koha meeldejätmist, et leida pärast meeldiv moment kiirelt ülesse. Saad isegi vahetadada salvestamise režiime ja oma kaamerat välja lülitada ilma oma käsi liigutamata – tänu sellele säästad oma aega ja energiat.

Vette!

Virb 360 seikluskaamera talub kõike mida sinagi: veekindel kuni 10 meetrit, kerge ning piisavalt väike erinevateks ettevõtmisteks, tugevdatud klaasläätsed, mida saad ilma tööriistadeta lihtsalt vahetada. Kaameral on vastupidav kinnitus, kuid ühildub ka teiste tootjate universaalste kinnitustega.

Aku kestvus kuni 1 tund. Päikese käes loetav ekraan kuvab aku seisu, mälu mahtu, režiime ja ühenduse staatust. 

 

Lisainfo

Veekindel

10 m

Tootja

Mälupesad

microSD

Sensor

12.4 mp

Laius

5.93 cm

Kõrgus

3.9 cm

Sügavus

6.98 cm

Kaal

160 g

Uudiskirjaga liitumine