Saramonic – Blink 500 Pro B2 (valge)

Tootekood: 115548

Saramonic – Blink 500 Pro B2 (valge)

Tootekood: 115548

Saadaval järeltellimisel

Laost otsas

Küsi saadavust

Kirjeldus

Saramonic Blink 500 Pro B2 on täiustatud 2,4 GHz juhtmevaba kaksiksüsteem, mis pakub kahele inimesele imelist saatekvaliteediga heli kaameratele, mobiilsideseadmetele jpm. Suurepärane intervjuude ja kahe inimese vahelise dialoogi edastamiseks ülekannete, taskuhäälingute, vlogide, otseülekannete, YouTube’i videote ning filmide tegemisel. Kaasaskantav ja sulgkerge komplekt hõlmab kahte (2) klambriga kinnitatavat juhtmevaba saatjat, millel on sisseehitatud mikrofon, kahte (2) professionaalset reväärimikrofoni, kahe kanaliga vastuvõtjat ning kaasaskantavat laadimisfunktsiooniga kandekohvrit. Vastuvõtjal on nii TRS- kui ka TRRS-väljundkaablid ja see libiseb hõlpsasti kaamera või puuri kinnitusklambritesse. See süsteem on nii kompaktne ja kerge, et võite selle kinnitada isegi nutitelefoni, tahvelarvuti või kaamerarihma külge. See võimaldab teil hõlpsasti kasutada juhtmevaba mikrofoni kahel inimesel.

Tõeliselt professionaalne uue põlvkonna 2,4 GHz juhtmevaba süsteem

Blink 500 Pro B2 on tohutult eduka Blink 500 süsteemi järgmine põlvkond. See ühendab omavahel kasutusmugavuse ja tööstusharu juhtiva originaalsüsteemi paindlikkuse täiustatud disaini, OLED ekraanide, aku pikema kestvuse, laiendatud ulatuse, kõrgema helikvaliteedi ning uute professionaalsete funktsioonide muljetavaldava loendiga, mis eristavad seda esialgsest Blink 500 süsteemist ja konkurentidest. Samas on seda ikkagi üllatavalt lihtne kasutada. Seega võite selle lihtsalt sisse lülitada ja hakata salvestama.

Väikesed, aga võimsad TX saatjad

Blink 500 Pro TX saatjad on naeruväärselt kompaktsed ja kerged, kuid samas tagavad kvaliteetse ning professionaalse heli mis tahes teile sobival viisil. Neil on sisseehitatud ringsuunaline mikrofon, millel on muljetavaldav tundlikkus – 39 dB. Saatja, mille saate hõlpsasti kinnitada särgi või krae külge või libistada taskusse ja mis on samas ka piisavalt mitmekülgne, et asetada laua või poodiumi peale, tagab dünaamilise ning kristallselge helikvaliteedi. TX saatjad toimivad ka traditsiooniliste bodyback-saatjatena koos kaasnevate SR-M1 professionaalsete ringsuunaliste reväärimikrofonidega, tagades visuaalselt veelgi tagasihoidlikuma mikrofonilahenduse. Mikrofone on võimalik käes hoida kas iseseisvalt või koos valikulise Blink 500 Pro HM pihushoitava mikrofonihoidjaga (müüakse eraldi).

Mikrofon või liinitase, kõik on hästi

Blink 500 Pro TX saatjatele on lisatud ainulaadne ja hämmastav funktsioon, mis võimaldab teil juhtmevabalt edastada mikrofoni või liinitaseme signaali. Samuti võimaldavad saatjad kaabli abil varustada mikrofone energiaga. See muudab süsteemi väga mitmekülgseks, võimaldades seda ühendada peaaegu iga heliallikaga. Võite kasutada pakendis sisalduvat SR-M1 reväärimikrofoni või ühendada saatjaga minisuuruses suundmikrofoni, lisada kõrvaklappidega mikrofoni või kõrgema tasemega reväärimikrofoni. Saatjaga toimivad peaaegu kõik 3,5 mm mikrofonid, millel on juhtmed standardse TRS väljaviigu jaoks. Mikrofoni reguleeritav tulem võimaldab teil iga kord saavutada ideaalseid tasemeid. Vahetage TX saatjad ümber liinitasemele ja ühendage need mikserpultide, muusikapleierite või mis tahes sellise liinitasemega seadme väljundiga, mida soovite juhtmevabalt vastuvõtjasse edastada.

Kaameratele, mobiilsideseadmetele, arvutitele jpt

Blink 500 Pro B2 süsteemi RX kahe kanaliga vastuvõtja hõlmab nii TRS- kui ka TRRS-väljundkaableid. Need võimaldavad süsteemil ideaalselt töötada nii digitaalsete peegelkaamerate, peeglivabade kaamerate kui ka teist tüüpi kaamerate, salvestite, mikserpultide, kaasaegsete arvutite ja palju muuga. Samuti nutitelefonide ja tahvelarvutitega, millel on pesad kõrvaklappide jaoks. Siduge hõlpsasti Lightning- või USB-C pordiluku abil (ei sisaldu pakendis) mobiilsideseadmetega, millel puudub 3,5 mm sisend. Kõrvaklappide 3,5 mm väljund, millel on tasemekontroll, võimaldab teil jälgida heli reaalajas isegi siis, kui teie kaameral või seadmel puudub kõrvaklappide väljund. RX-il on väga ihaldusväärne Mono/Stereo väljundi seadistus, mis võimaldab teil salvestada igat mikrofoni kaamera ja salvesti mikrofonisisendi eraldi kanalitesse. Sellel on ka ere OLED ekraan, mis võimaldab teil koheselt vaadata olulist teavet ja vastuvõtja ning saatjate aku tööiga, ilma et peaksite selleks avama menüü.

Võrratu jõudlus ja ulatus, ühendatud täiustatud lihtsusega

Blink 500 Pro B2 viib jõudluse ja ulatuse kõrgemale tasemele. Suurema ulatusega, mis võib olla kuni 100 m (328 jalga), ja aku pikendatud tööeaga kuni 8 tundi on kasutajatel nüüd vabadus teha laiemaid ning avaramaid kaadreid, ilma et nad peaksid kartma, et miski jääb kaadrist välja. Ühe laadimiskorraga on võimalik teha jäädvustusi terve päeva jooksul. Seadmega kaasnev laadimisfunktsiooniga kandekohver pakub olulist kaitset seadme hoiustamiseks ja kaasaskandmiseks ning sisaldab taaslaetavat 2000 mAh sisemist akut, mis võimaldab süsteemi kõikjal laadida. Ideaalne loojatele, kes on alati liikvel, et neil oleks alati energiat seadme laadimiseks. Seda on võimalik ühendada ka USB-akupankadega, millega saate võttepaigas filmides seadet ka eemalt laadida. Viimaks saate laadimisfunktsiooniga kohvrisse sisseehitatud revolutsioonilise sidumisfunktsiooni abil, mis toimib ühe puudutusega, sünkroonida hõlpsasti saatjad ja vastuvõtja, ilma et peaksite kohmitsema menüüdes, otsima kanaleid läbi või neid seadmeid kohvrist eemaldama.

Märkimisväärne juhtmevaba süsteem

Blink 500 Pro B2 süsteemil on turul olevatest seadmetest kõige rohkem funktsioone ja ülikompaktne 2,4 GHz kahesageduslik juhtmevaba süsteem. See pakub uuenduslikke funktsioone ja jõudlust ning paindlikkust, mis eristab seda drastiliselt konkurentidest, pakkudes samas kristallselget professionaalset heli. Need omadused muudavad süsteemi ideaalseks nõudlikele sisuloojatele, professionaalidele ja professionaalsel tasemel tegutsevatele tarbijatele, kes vajavad täiustatud ning uskumatult lihtsasti kasutatavat juhtmevaba süsteemi, mis ei muuda neid aeglasemaks. See on piisavalt väike, et panna kaamera- või seljakotti, et saaksite selle hõlpsasti endaga igale poole kaasa võtta. Lisaks võite olla kindel, et see on kohale jõudes täielikult laetud.

 • Ülikompaktne, kerge ja uskumatult hõlpsasti kasutatav täiustatud 2,4 GHz juhtmevaba süsteem, mis pakub saatekvaliteediga kahe inimese heli kaameratele, nutitelefonidele, tahvelarvutitele, arvutitele ja paljule muule.
 • Saatjatel (TX) on sisseehitatud mikrofon ja neid on võimalik klambriga kinnitada särkide ning riiete külge või kasutada püksirihma küljes kaasneva professionaalse reväärimikrofoniga. Neil on ka valikuline mikrofoni või liinitaseme sisend ja ere OLED ekraan.
 • Kaamera külge kinnitataval kahesageduslikul vastuvõtjal (RX) on Mono/Stereo väljundi seadistus, kõrvaklappide väljund, ere OLED ekraan ja TRS- ning TRRS-väljundkaablid, mille abil on see ühildatav mis tahes seadmega, millel on 3,5 mm sisend.
 • Aku tööiga kuni 8 tundi, ulatus 100 m (328 jalga), kaasaskantav laadimisfunktsiooniga kandekohver ja automaatne kanalite vahetus staatilise müra ning katkestuste vältimiseks.
 • Saatjad ja vastuvõtja laevad kaasnevas 2000 mAh kaasaskantavas laadimisfunktsiooniga kandekohvris, kui see on ühendatud kaabliga, või juhtmevabalt. Seda on võimalik eraldi varustada energiaga, kui seda kasutatakse koos USB-akupangaga.

Pakendis

 • 2x Blink 500 Pro TX saatjat, millel on OLED ekraan, sisseehitatud mikrofon ja klamber
 • 1x Blink 500 Pro RX kahesageduslik vastuvõtja, millel on OLED ekraan, sisseehitatud klamber ja kinnitusklamber kaamera jaoks
 • 1x Blink 500 Pro B2 kaasaskantav laadimisfunktsiooniga kandekohver
 • 2x SR-M1 ringsuunalist reväärimikrofoni
 • 2x reväärimikrofoni alligaator-klambrit
 • 2x vahtmaterjalist tuuletõket reväärimikrofonile
 • 2x karvast vajutatavat tuuletõket tugeva tuule korral saatjale Blink 500 Pro TX
 • 1x tõmblukuga kott
 • 1x 30,5 cm pikkune kullatud 3,5 mm TRS- kuni TRS-väljundkaabel kaameratele
 • 1x 30,5 cm pikkune kullatud 3,5 mm TRS- kuni TRRS-väljundkaabel nutitelefonidele, tahvelarvutitele ja arvutitele
 • 1x 30,5 cm pikkune kullatud USB-C kuni USB-A laadimiskaabel
 • 1x 30,5 cm pikkune kullatud micro-USB kuni USB-A laadimiskaabel

Uudiskirjaga liitumine