Rhino – Arc II (compact 4-axis head)

Tootekood: 116309

Rhino – Arc II (compact 4-axis head)

Tootekood: 116309
Kategooria:

Rhino Arc II on kompaktne 4-teljeline mootoriga vasakult paremale liikumise / kaldenurga / fookusega pea, mis võimaldab teil jäädvustada ulmelisi videoid ja ajaintervallvõtteid. See suudab hoida kuni 7 kg varustust (kaamera + objektiiv + monitor jne) ja selle saab kinnitada statiivile või Rhino liugurile.

Laost otsas

Küsi saadavust

Kirjeldus

Omadused

 • 7 Kg kandevõime
 • Eraldiseisev funktsionaalsus võimaldab teil oma vedelikpea asendada ülimalt sujuva, kordava motoriseeritud liikumisega
 • Fookuse püüdmiseks valikuline motoriseeritud jälgimisfookus (Rhino Focus)
 • Valikuline liugmootor (suure pöördemomendi ja suure kiirusega mootor) kontrollib teie lineaarset liikumist
 • Jäädvustage tervet ööpäeva ajaintervalli Lightlapse abil (ainult iOS)
 • Sisseehitatud väljund DSLR-i või peeglita kaamera toitmiseks (nõuab valikulist Rhino Power „dummy battery-t“)
 • Sisseehitatud 501 plaadiga vastuvõtja (sisaldab 501 ühilduvat plaati)
 • OLED ekraan ja kaks juhtkangi kõigi nelja telje reaalajas juhtimiseks
 • iOS-i rakendus võtmekaadrite kaugjuhtimiseks ja paremaks kontrollimiseks
 • Motoriseeritud kinnitus, kasutades vasakult paremale liikuvat mootorit

Kohandatav võtmekaader

Originaal Rhino Arc suudab liikuda 2 punkti ja 2 teljega. Rhino Arc II suudab liikuda 5 punkti ja 4 teljega. Kasutage kahe juhtkangi juhtnuppe ja määrake liuguri asukoht, vasakult paremale liikumine, kaldenurk ja fookus ning klõpsake juhtkangi. Korrake seda kuni viis korda ja taasesitage korduva, fikseeritud kiirusega liikumisega või kasutage taasesituse kiiruse juhtnuppu.

Rack režiim

Alati pole liugurit vaja, kuid alati on vaja b-osa. Sellepärast lõime rack-režiimi. Kui see on ühendatud Rhino Focus-ega, liigutage lihtsalt kaamerat ja seadistage soovitud fookus. Liikuge sinna, kus arvate, et vasakult paremale liikumine ja kaldenurk on paigas, ja leidke fookus uuesti. Nüüd liigutades jääb teie fookus automaatselt täiuslikuks, kui juhtite juhtkangi abil liikumist reaalajas. Kujutage ette, kui palju aega te säästate fookuse esimesel katsel tabamisega.

Intervjuurežiim

Professionaalsete intervjuude tegemine on enamike vabakutseliste põhitöö. Liikumisvõimaluste lisamine kaamerale suurendab teie toodangu väärtust ja on suurepärane viis paremini tasustatud tööde saamiseks. Aga mis juhtub, kui isik muudab istumisasendit või liigub fookusest välja? Intervjuurežiimis saate peatada looping liuguri puudutades juhtkangi, Arc II-te või rakenduse juhtkangi ning saate diskreetselt uuesti fokuseerida ilma, et peaksite midagi uut seadistama ja seeläbi võib olla parimast hetkest ilma jääma.

Ligtlapse režiim

On nii tüütu, kui peate ootama pimeduse saabumist ajaintervalli seadistamiseks või päikesetõus lühendab teie filmimisaega. Sellepärast lõime Light Lapse-i. Uue iOS rakenduse abil saate ühe nupuvajutusega jäädvustada ööpäeva „Holy Graal“ ajaintervalle.

Kasutajaliides & Rakendus

Liikumise juhtimiseks on füüsilised juhtnupud ülimalt olulised. Mis siis, kui teie telefoni aku saab tühjaks, see ei ühenda end või rakendus haakub kinni? Professionaalne töö nõuab usaldusväärsust. Seetõttu on teil Arc-i seadistamiseks täielik kontroll füüsiliste juhtnuppudega. Kuid, mõned asjad on rakenduses lihtsalt paremad. Arc rakenduse (iOS) abil saate oma liikumist seadistada ja taasesitada virtuaalse juhtkangi abil. Saate luua kuni viis võtmeraami ja sirvida neid reaalajas kaugjuhtimise kaudu.

Rhino toide

Patareide vahetamine on tüütu. Eriti siis, kui need kestavad vaid 45 minutit. Sellepärast saate kaamerat või monitori toita otse Rhino Arc-ist. Enam ei pea te intervjuu ajal patareisid vahetama ega muretsema, et kaameral saab aku tühjaks pika ajaintervalli tehes.

Aku tööiga

Kuni 4 mootori ja kaamera toide võtab palju energiat, ehitasime Arc-i massiivse 60 Wh aku. See võimaldab 5 tundi pidevat kasutamist, kui kõik on sisse lülitatud, ja kuni 48 tundi ajaintervallide jaoks. Kui aega on vähe, saab seda laadida meie ülikiire rahvusvahelise laadija abil vähem kui 2 tunniga.

Kinnitusplaat

Paljud filmitegijad kasutavad 501 kiirvabastusplaati videotööde jaoks, seega ehitasime Arc-i 501 vastuvõtja ja plaadi. Nende plaatide probleem seisneb selles, kuidas neid teie kaamerale kinnitada. Lahendasime selle probleemi vastuvõtja sisseehitatud hõlpsasti ligipääsetava tööriista abil. Teie 501 plaadi kinnitamiseks ei vaja enam võtmeid ega münte otsida. Multifunktsioone – see sobib ka pudeliavajaks.

Motoriseeritud kinnitamine

Varustuse seadistamine on aeganõudev. Seega püüame selle teha nii kiireks kui võimalik. Rhino Arc kasutab ühte oma mootorit või statiivi Rhino liuguri külge kinnitamiseks ja kinnitustööriista, et see oma kohale kinnitada.

Andmed

 • Mõõdud: 17,5 x 10 x 12,5 cm
 • Kaal: 2,25 Kg
 • Kandevõime: 7 Kg
 • Kaldenurgad: 180° alla 8lbs (3,6 Kg), 90° üle 8lbs (3,6 Kg)
 • Vasakult paremale liikumise vahemik: 360°

Pakendis

 • Rhino logoga karp
 • Rhino Arc II
 • Rahvusvaheline kiirlaadija
 • Kinnitustööriist (Arc II sisseehitatud)

Uudiskirjaga liitumine