Pardakaamera DashCam 66W

Tootekood: D010-02231-15

Pardakaamera DashCam 66W

Tootekood: D010-02231-15
Kategooriad: ,

Kompaktne, diskreetne kriipskaamera eriti laia vaatega 1440p HD-ga

  • Eriti lai 180-kraadine vaateväli pildistab teravat 1440p kaadrit ja Garmin Clarity ™ HDR pakub hämaras olukordades täpsemat detaili.
  • Salvestab ja salvestab vahejuhtumid automaatselt
  • Dash Cam automaatse sünkroonimise abil saate Garmin Drive  -rakenduse abil juhtida ja taasesitada oma nutitelefonis kuni nelja kaameraga kaadreid.
  • Hääljuhtimine 1 võimaldab hõlpsalt salvestada video või pildi, alustada / peatada helisalvestuse või käivitada / peatada Travelapse ™ videohõivefunktsiooni
  • Juhi hoiatused hõlmavad edasist kokkupõrget, sõidurajalt kõrvalekaldumise hoiatusi 2 ja hoiatusi “Go” juhi teadlikkuse tõstmiseks
  • Punase tule kaamera ja kiiruskaamera 3 asukohateateid saab värskendada nii tihti kui soovite

Laost otsas

Küsi saadavust

Kirjeldus

Juhtige oma häälega

Juhtige oma häälega kriipsukest. Video või stoppkaadri salvestamiseks, helisalvestuse alustamiseks / peatamiseks või Travelapsi videohõivefunktsiooni käivitamiseks / peatamiseks öelge lihtsalt “OK, Garmin”.

Juhtimine oma häälega

Jäädvustage stseen

Tänu eriti laiale 180-kraadisele vaateväljale haarab see kriipskaamera suurema osa keskkonnast – sealhulgas ristliiklust – ning sisaldab üksikasjalikke aja- ja GPS-asukoha andmeid, täpsustades täpselt, kus ja millal sündmused aset leidsid. See registreerib sujuvalt pidevas ahelas. Taasesitage kaadreid otse armatuurlaua ekraanil – või vaadake oma telefonis ülevaadet Garmin Drive’i rakenduse abil.

Jäädvusta stseen

Dash cam automaatne sünkroonimine

Dash Cam Auto Sync ühendab juhtmevabalt kuni neli Garmini juhtpaneeli teie sõiduki esi-, taga- ja külgedel, et saada praktiliselt täielik 360 ° leviala. Kui salvestate video ühe kriipsu kaamerasse, salvestavad selle ka teised. Kasutage nutitelefonis Garmin Drive’i rakendust, et luua pilt pildis-pildis video kahest vaatenurgast korraga. See muudab videote jagamise sõprade, kindlustusagentuuride või juriidiliste asutustega hõlpsaks.

Dash Cam automaatne sünkroonimine

Sõitke suurenenud teadlikkusega

Juhihoiatused aitavad teid ümbritsevatel sõidukitel silma peal hoida. Edasine kokkupõrge, sõidurajalt lahkumine ja hoiatused “Go” töötavad juhi teadlikkuse tõstmiseks. Garmin Drive’i rakenduse kaudu saate märguandeid punase tule kaamera ja kiiruskaamera 2 asukoha kohta tellimusteta värskendustega.

Sõida suurenenud teadlikkusega
Sõida suurenenud teadlikkusega

Jagage sõitu Travelapse’iga

Funktsioon Travelapse pakub lihtsat ja lõbusat viisi oma seikluste registreerimiseks ja jagamiseks, koondades tundide pikkused sõidutunnid tipphetkedeks.

Jagage Drive'i Travelapsega

Täiendav USB-tugi

Komplekti kuuluv kahekordne USB-toitekaabel säilitab teie telefonide või muude lisaseadmete laadimisvõimaluse, kui toiteallikat toidetakse. Komplekti kuulub ka kaks toitekaabli võimalust, mis võimaldavad kaabli suunamist üles või alla.

Kaitse parkimisel

Parkimisrežiim jälgib teie auto ümbrust, kui teie auto on pargitud ja mootor ei tööta. Kui liikumine tuvastatakse, alustab see automaatselt salvestamist (vajab parkimisrežiimi kaablit , müüakse eraldi; soovitatav on professionaalne paigaldamine).

Sisseehitatud Bluetooth ® ja Wi-Fi ®

Sisseehitatud Bluetooth ja Wi-Fi muudavad hõlpsasti Garmin Drive’i rakenduses hõivatud meediumite juhtmevaba vaatamise, redigeerimise ja jagamise.

1 Hääljuhtimine on saadaval inglise, prantsuse, itaalia, hispaania, saksa ja rootsi keeles.
2 Teatud tingimused võivad hoiatusfunktsiooni kahjustada; Lisateavet leiate veebisaidilt Garmin.com/warnings
3 Punase tule ja kiiruskaamera hoiatused pole kõigis piirkondades saadaval

Bluetoothi ​​sõnamärk ja logod on registreeritud kaubamärgid, mis kuuluvad ettevõttele Bluetooth SIG, Inc. ja Garmin kasutab neid kaubamärke litsentsi alusel.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lisainfo

Tootja

Uudiskirjaga liitumine