MONO VÕIMSUSVÕIMENDI MRV-M250

Tootekood: MRV-M250

MONO VÕIMSUSVÕIMENDI MRV-M250

Tootekood: MRV-M250
Kategooria:

Väga paljud inimesed on usaldanud V-Power võimendeid just nende vastupidavuse ja kvaliteedi poolest. Nüüd, 4 põlvkonnaga, viib V-Power seeria edasi oma omadusi ning tõestab, et valjult mängimine pole eales paremini kõlanud. Jah, on võimalik muuta parem parimaks!

Ülevaade

  • Total Max Power: 550 W
  • 250W RMS x 1 (2Ω, 14.4V, ≤1% THD+N)
  • 150W RMS x 1 (4Ω, 14.4V, ≤1% THD+N)
  • Evolution to Class D digital platform
  • New snap-on terminal covers for easy installation

Laost otsas

Küsi saadavust

Kirjeldus

Tõestatud Võimsus

Iga V-Power võimendi karbis on selle “Sünnitunnistus”. V-Power võimendi võimsust testitakse, kontrollitakse ja dokumenteeritakse enne tehasest väljumist.

Tõstes latti kõrgemale

uued V-Power võimendid on nüüd digitaalsed Class D võimendid, tulemuseks suurem efektiivsus võrreldes eelkäijatega, ei tühjenda sinu akut ega rahakotti. Class D iseloomustab ka puhtakõlalisus ning selle kasutegur on üle 80%, mis on tunduvalt üle Class A või Class B võimenditest. Naudi puhtamat bassi, isegi äärmuslikes võimsusnõudmistes.

Suur võimsus väikeses korpuses

V-Power võimendid on tuntud oma kompaktsuse poolest, kuid ei maksa alahinnata nende võimsustaluvust. Kuigi nad on 40% pisemad, suudavad nad toota sama võimsuse. Saavuta suur võimsus ka kitsastes tingimustes.

Mitte-väljalülituv

Isegi kui kuulad muusikat pikka aega ja kõvasti, ei lülitu need võimendid ülekuumenedes välja. Kasutusel on Thermal Management Processor (temperatuuri reguleeriv protsessor) mis tagab et temperatuur ei tõuseks liiga kõrgeks. Pole moonutusi, pole katkestusi!

Kahekordne tagasiside

Kahekanaline sisemine veaparandustehnoloogia – see oli eelnevalt kasutuses vaid PDX ja X-Power võimendites. Nüüd on see integreeritud ka V-Power võimenditesse. Sisendi helisignaali analüüsitakse, võrreldakse ning parandatakse dünaamiliselt kahekordselt kuni see läbib võimendit. Tulemuseks on võimendid millel laiem sagedusvaste, suurem taluvusfaktor ning väiksem mürategur oma klassis.

Erandlikult lihtne

V-Power 4-kanalise külarisisendi võib võtta otse maki väljundist, ilma vahekonverteriteta. Seetõttu sobivad V-Poer võimendid ideaalselt et täiustada tehase järelturu süsteeme. Ühendusterminalid on disainitud nii, et ei läheks tarvis lisatööriistu, samas kaitsevad need ühendusi ning jätavad soliidse ning puhta paigaldustulemuse.

Bassiregulaator

MRV-M500 ja MRV-M250 mono mudelid on ühilduvad RUX-KNOB bassiregulaator lülitiga (müüakse eraldi). Kasuta RUX-KNOB lülitit, et reguleerida bassitaset oma armatuurilt.

 

Lisainfo

Tootja

Uudiskirjaga liitumine