GPS Garmin inReach SE+

Tootekood: D010-01735-00

GPS Garmin inReach SE+

Tootekood: D010-01735-00

Käsi GPS navigaator ülemaailmse Iridium satelliitsidega

 • Saada ja võta vastu tekstisõnumeid ka mobiilside raadiusest väljas
 • Saada interaktiivne SOS signaal GEOS’ile, 24/7 töötavale otsingu- ja päästekeskusele
 • Jälgi ja jaga oma asukohta pere ning sõpradega
 • Ühilda seade oma nutiseadmega1 kasutades tasuta Earthmate rakendust, et saada ligipääs allalaetavatele kaartidele2, värvilistele aerofotodele ja paljule muule

Laost otsas

Küsi saadavust

Kirjeldus

At a Glance

Sa võid seigelda tsivilisatsioonist välja, kuid sa ei ole kunagi kättesaamatu, senikaua kuni kannad kaasas inReach SE+ või inReach Explorer+ seadmeid. Need käeskantavad satelliitseadmed on disainitud matkaentusiastidele, kes tahavad minna kaugemale ja kogeda enamat – ilma, et nende perekond ja sõbrad oleksid mures. Alates metsaseiklustest kuni rahvusvaheliste reisideni pakub inReach suhtlust, asukoha jagamist, navigatsiooni ja kriitilisi SOS funktsioone kõigile, kellele meeldib reisida inimtühjadesse paikadesse maal, merel või mägedes.

Avasta maailma kuid ole ühenduses kõikjal

Ülemaailmse kattuvusega Iridium satelliidivõrku kasutav seade lubab sul vahetada tekstisõnumeid iga mobiilinumbri või e-maili aadressiga ükskõik, kus kohas. GPS’i abil jälgib seade matka progressi ning samuti on võimalik jagada oma reisi kulgu, postitada sotsiaalmeediasse ning suhelda matka ajal teise inReach seadmega.

Riskiolukorras saab seadme abil edastada SOS signaal 24/7 monitoorimiskeskusele, saata omavahel sõnumeid hädaolukorra kirjeldamiseks ning saada kinnitus, millal abi saabumas on.

Välismaal reisides on palju erinevaid aspekte, mille üle tuleb mõelda, et reis oleks tõeline seiklus. inReach pakub reisil südamerahu, kuna tead, et sul on pidev levi, sul on võimalus rääkida pere ja sõpradega või kutsuda päästemeeskond teades täpselt, mis see maksab – tänu inReach hinnakirjale. Ole alati ühenduses ja turvatud oma reiside ajal.

 

 

Pole mobiili levi – pole sinu mure.

inReach annab ühenduses püsimiseks kõik vajalikud vahendid. Sa ei pea muretsema mobiililevist väljas olemise pärast või selle pärast, mis auklikus levialas juhtuda võib. Sa ei ole enam kunagi levist väljas või kättesaamatu – inReach töötab kõikjal.

GEOS päästab.

GEOS on maailma juhtiv päästelahenduste ja monitooringu firma. Nad on toetanud päästeoperatsioone rohkem kui 140s riigis, päästes protsessi käigus palju elusid. Ja nad on 24 tundi päevas, 7 päeva nädalas, 365 päeva aastas valmis vastama su SOS signaalile, jälgima su asukohta ja teavitama õigeid kontakte ning päästekeskuseid vajalikus alas. Sel ajal, kui abi on juba saabumas, vahetab GEOS sinuga sõnumeid, pakkudes uut infot ja kriitiliselt tähtsat informatsiooni, kuni su hädaolukord on lahendatud.

 

Tea ise ja näita teistele oma asukohta

Lülita sisse jälgimisfunktsioon oma inReach SE+ või Explorer+ seadmel, ning lase perel ja sõpradel enda progressi arvutiekraanilt või nutiseadmelt jälgida, kasutades netipõhist MapShare protaali. inReach saadab asukohapunkte eelmääratud intervallide tagant, et nad saaksid jälgida su asukohta internetis. Samuti on võimalik perel ja sõpradel kasutada MapShare, et näha su GPS asukohta, jälgida su liikumist ning vahetada sõnumeid reisi ajal. Sa võid isegi manustada oma MapShare lehekülje enda blogisse, veebilehele või sotsiaalmeediasse.

 

Ühenda oma telefoniga

Võimekuse ja mugavuse tõstmiseks ühildub Earthmate rakendus Bluetooth abil sinu  Apple või Android seadmega, et saaksid ligipääsu piiramatule kogusele kaartidele ja aerofotodele. Samuti saad sa kõiki inReach omadusi kasutada läbi oma nutitelefoni. Lihtsamaks sõnumite saatmiseks saab inReach seadme sünkroniseerida nutiseadme telefoniraamatuga, et olla kättesaadav kõigile ja kõikjal – vähemate nupuvajutustega.

Värske ilmateade kõikjal

Valikuline inReach ilmateate teenus annab detailseid ilmateate uuendusi otse inReach seadmesse või ühilduvasse nutiseadmesse, mis on ühildatud Earthmate rakendusega, et teaksid milliseid ilmaolusid tee peal oodata on. Pakutakse tavalist, preemium ja merenduse ilmapaketti. Sa võid teha ilmateate päringu oma hetkeasukohale või ükskõik millisele asukohapunktile või sihtkohale oma teekonnal.

Kumb inReach’i mudel on sulle õige?

Satelliitseadmetena pakuvad inReach SE+ ja Explorer+ identseid sõnumite saatmise võimalusi. Kuid GPS navigeerimiskülg on see, millega ilmnevad seadmete vahelised erinevused. inReach SE+ kasutab GPS’i, et pakkuda elementaarset navigeerimist ja lubab märgistada teekonnapunkte, võtmeasukohti, jälgida progressi ja järgida rada tagasi alguspunkti. inReach Explorer+ läheb sammuke kaugemale, pakkudes ulatuslikku navigeerimist ja jälgimist, et juhtida sind ka väga kõrvalistel radadel, kasutades GPSi eellaetud TOPO kaarti ja asukohapunktideni navigeerimist otse seadme ekraanil. Sisseehitatud altimeeter annab infot, kui kõrgel parasjagu viibid, et mõõta täpselt tõusu ja languseid. Sisseehitatud baromeeter aitab sul mõõta õhurõhku ning digitaalne kompass aitab sul leida oma tee isegi halvas nähtavuses.

Sidepaketid

Selleks et saada ligipääs Iridium satelliidivõrgule ja suhelda oma inReach SE+ või Explorer+´seadmega, on vaja aktiivset lepingut. Vastavalt sellele, kui tihti on seadet vaja kasutada, võib sõlmida kas aastase lepingupaketi või paindliku igakuise lepingu.

SATELLIITSIDE PAKETID
SAFETY PAKETT
RECREATION PAKETT
EXPEDITION PAKETT
EXTREME PAKETT
LISATASU
SOS SIGNAAL
Piiramatult
Piiramatult
Piiramatult
Piiramatult
TEKSTISÕNUMID
10
40
Piiramatult
Piiramatult
EELSALVESTATUD SÕNUMID
Piiramatult
Piiramatult
Piiramatult
Piiramatult
JÄLGIMISINTERVALL
10 Min.
10 Min.
10 Min.
2 Min.
JÄLGIMISPUNKTID
€0.12 tk.
Piiramatult
Piiramatult
Piiramatult
ASUKOHAPÄRINGUD
€0.12 tk.
Piiramatult
Piiramatult
Piiramatult
KUUMAKSED
Aastane fikseeritud pakett
€ 14.99
€ 29.99
€ 59.99
€ 99.99
Käivitustasu
€ 24.99
Liigu odavamasse paketti
29.99
Vaba pakett võimalusega pakette vahetada
€ 19.99
€ 44.99
€ 79.99
€ 124.99
Aastatasu
29.99
Sõnumitasu limiidi täitumisel
Sõnumid (tk)
€ 0.65
€ 0.65
Pole võimalik
Pole võimalik

Piiramatu pilveteenus ja reisplaaneerija on hinna sees

Igal inReach seadmel on tasuta ligipääs pilvepõhisele portaalile, kus saab planeerida enda reise koos marsruutide ja asukohapunktidega, luua eelsalvestatud sõnumeid, sünkroniseerida ja hallata seadme sätteid, uuendada püsivara, laadida alla lisa TOPO kaarte, linkida oma sotsiaalmeedia kontosid, säilitada kõik oma asukoha jälgimise andmed ja palju muud.

Loodud kestma karmides oludes

Tugev, vastupidav, põrutuskindel ja (IPX7) veekindlusega inReach SE+ ja Explorer+ satelliitseadmed on loodud sinuga jääma, ükskõik mida loodus sulle ette ei too. Sisseehitatud laetav liitiumaku on mõlemal seadmel standardis olemas, et saaksid kindel olla pikale aku elueale igas režiimis. Lae oma seadet standardse mircroUSB kaabliga või valikulise 12V autolaadijaga.

 

1 Vaata ühilduvust siit: Garmin.com/inreachfaq
2Eellaetud DeLorme TOPO kaardid ei ühildu teiste Garmini seadmetega. Teised Garmini kaardid ei ühildu selle seadmega.

The Bluetooth® word mark and logos are owned by the Bluetooth SIG, Inc. and any use of such marks by Garmin is under license. Apple® is a trademark of Apple Inc., registered in the U.S. and other countries. Android™ is a trademark of Google Inc.

Lisainfo

Tootja

Spetsifikatsioonid

Põhiomadused

Seadme mõõtmed, Laius x Kõrgus x Paksus 6.8 x 16.4 x 3.8 cm with keypad and SOS door bump
Ekraani mõõtmed, Laius x Kõrgus 3.5 x 4.7 cm; 2.31″ diag (5.9 cm)
Ekraani resolutsioon, Laius x Kõrgus 200 x 265 pixels
Ekraani tüüp Transflective colour TFT
Kaal 213 g koos patareidega
Aku Internal Li-Ion aku
Aku kestvus Up to 100 hours at 10-minute tracking mode (default); up to 75 hours

at 10-minute tracking with 1-second logging; up to 30 days at the 30-minute

interval power save mode; and up to 3 years in standby mode

Veekindlus Jah (IPX7 standard)
Kõrgtundlik vastuvõtja Jah
Arvuti liides USB
GLONASS Jah

Kaardid ja mälu

Baaskaart Ei
Sisseehitatud mälu Jah (2 GB)
Teekonna punkte/eelistusi/asukohti 500
Teekondi 20

Additional

ADDITIONAL
 • Bluetooth compatible: Yes
 • Trigger an interactive SOS with 24/7 search and rescue monitoring center: Yes
 • Send and receive text messages to SMS and email: Yes
 • Send and receive messages with other inReach users, exchange locations: Yes
 • Track and share location with friends and family on web-based MapShare® portal: Yes
 • Request weather forecasts for current location and planned destination: Yes
 • Virtual keyboard for custom text messaging: Yes
 • Send waypoints to MapShare portal during trip: Yes
 • Send route selection to MapShare portal for friends and family to see progress: Yes
 • ABC-Sensors: No

Karbist leiad

 • inReach SE+
 • USB cable
 • Carabiner clip
 • Documentation

Uudiskirjaga liitumine