GoPro – Hero11 Black Mini

Tootekood: CHDHF-111-RW

GoPro – Hero11 Black Mini

Tootekood: CHDHF-111-RW
Kategooriad: ,

Saa uskumatult hea HERO11 Black video väiksemas, kergemas, lihtsamas vormis. HERO11 Black Mini suurus teeb ta mugavaks POV kaameraks, sest tal on kahed kinnituskõrvad, mille vahel valida kui kinnitad teda kehavõi pea külge.Veekindel nagu ikka ning veelgi vastupidavam, valmis igaks seikluseks. Lihtsalt vajuta Salvestamise nupule ning kaamera lülitab end sisse ja hakkab filmima. Ühenda USB’ga, et laadida peale filmimist ning Sinu materjal salvestatakse automaatselt pilve ning saadetakse vastu töödeldud video materjalist.[1] Uus sensor aitab Sul salvestada imeilusat 5.3K videot koos ülisujuva HyperSmooth 5.0 videostabilisatsiooniga.

Laost otsas

Küsi saadavust

Kirjeldus

Hero11 Black’i jõud. Lihtsalt Väiksem + Kergem.

Saa oma ülivõimas. 5.6K60 video ja HyperSmooth 5.0 video Stabilisatsioon, mis HERO11Black kaameraski, lihtsalt väiksemas ja kergemas vormis. HERO11 Black Mini suurus teeb temast ideaalse kaamera POV vaatenurga jaoks, kas kiivril või keha küljes. Teda saab kanda mugavalt nii, et ta ei jää kuidagi ette, näiteks rattaga sõites, suusatades, uisutades jms.

Mitmekülgne Kinnitamine

HERO11 Black Mini on esimene GoPro kaamera, millel on kahed kinnituskõrvad kohe küljes, andes nii rohkem kinnitusvõimalusi kui ükski teine GoPro kaamera enne. Kasuta tagumisi kõrvu, kui soovid rohkem tagasihoidlikumat vaatenurka. Perfektne kiivri küljes, andes ka võimaluse nurka käigu pealt muuta. Kasuta alumisi kõrvu, et kinnitada kaamera statiivile ja asjade külge.

Eriti Vastupidav + Veekindel

Viib legendaarse GoPro vastupidavuse teisele levelile, HERO11 Black Mini ümbritseb veelgi tugevam väline kest. See teeb ta veelgi immunsemaks välistele elementidele või mille iganes Sa talle suudad ette või peale visata. Ta läheb hõlpsalt läbi mudast, lumest, tolmust ja paljust muust. Lihtsalt pese pärast puhtaks ja oledki valmis. Sama veekindel nagu enne (kuni 10m). Tal on ka kriimustuse vastane objektiivi kate, mida saab kavajadusel vahetada.

1-Nupuga Salvestamine koos Kerge + Pro Juhimisega

HERO11 Black Mini teeb Sinu imeliste seikluste salvestamise üli lihtsaks. Lihtsalt suuna ja filmi. Kasutades Lihtsat Juhtimist (Easy Control), pead Sa ainult vajutama Salvestamisenuppu kaamera peal ja ta lülitab end sisse ja hakkab kohe salvestama väga ilusat 5.3K videot. Lülita ümber Pro Juhtimisele (Pro Controls), kui soovid vahetada resolutsiooni, kaadrisagedust, vaatenurka ning kvaliteedi seadeid. Et saaksid parima võimalikutulemuse, just nii nagu Sina seda tahad.

Salvesta. Lae. Saa Äge Töödeldud Video Automaatselt.[1]

Lihtsalt ühenda oma GoPro vooluvõrguga kui oled koduses Wi-Fi võrgus. Samal ajal kui kaamera laeb, laetakse Sinu materjal pilve ning tehakse materjalist äge video muusika ja efektidega. Videod saadetakse automaatselt Sinu telefon ja on valmis jagamiseks.

Revolutsiooniline Uus Sensor

HERO11 Black Mini jõuline uus sensor pakub külluslikumavaatenurga, mis eales ühel Hero kaameral on olnud. Saa annab Sulle ekstra suure lõuendi, et saaksid oma kreatiivsusel veelgi rohekm lasta lennata. Lihtsalt kasuta GoPro Quik rakendust, et zuumida sisse, lõigata, muuta külgede suhet ja palju muud jättes alles pildil kõik rikkaliku tekstuuri ning teravuse.

Uskumatu Pildi Kvaliteet

5.3K video, mis annab Sulle 91% rohkem resolutsiooni kui 4K ja uskumatu 665% rohkem kui 1080p, HERO11 Black Mini salvestab seiklusi detailirikkalt ja kinofilmilikult. Vett hülgav läätse kate aitab eemale hoida valgusest tulevad peegeldused ning muud segajad, et Sinu pildid ja videod oleksid veelgi paremad.

High-Res Video + Videost Pildid

HERO11 Black Mini uskumatu 5.3K materjal annab Sulle ülikvaliteetseid videosid. Samuti laseb ta Sul võtta sealt samast videost 24.7MP suuruseid kvaliteetseid fotosid näiteks läbi GoPro Quik rakenduse. Lihtsalt tee üks vajutus oma materjalil (äge kaader video ajal) ning rakendus teeb sellest foto, mis on valmis jagamiseks.

Emmy® Auhinnaga Pärjatud HyperSmooth Stabilisatsioon

HyperSmooth pole kunagi olnud parem. Ja nüüd võitis ta ka auhinna pööraselt sujuva video eest—2021 Emmy® Kaamera Sisese Sensori ja Stabilisatsiooni Tarkvara eest. HyperSmooth 5.0 tõstab latti veelgi kõrgemale koos Horisondi Luku, täiustatud 4:3 suhte stabilisatsiooniga ja AutoBoost režiimiga, mis annab maksimaalse stabilisatsiooni minimaalse sisselõikamisega. Seda kõike tänu uuele sensorile. Filmi rattasõitu, rulaga trikitamist, suuskadega libisemist või aja oma lapsi niisama pargis taga, et saada parim POV kaader – ka kõige värisevam video tuleb ideaalselt sujuv.

Horisondi Lukk

Anna oma videotele professionaalne väljanägemine hoides horisont alati sirgena ja sujuvana kasutades selleks Linear + Horizon Lock digitaalset läätse. HERO11 Black Mini hoiab horisondi sirgena isegi kui kaamera teeb täis 360° pöörde ära salvestamise ajal.[2] Koos HyperSmooth stabilisatsiooniga, Horisondi Lukk pakub super sujuvat pilti, mis on täiuslikult sirge. Sa ei vaja gimbalit ega mingit muud tarkvara, et saada professionaalne video.

Pikalt Kestev Enduro Aku

HERO11 Black Mini tuleb koos uue revolutsioonilise sisse ehitatud Enduro akuga. Kasutades täiustatud tehnoloogiat, 1500mAh Enduro aku suudab drastiliselt parandada kaamera jõudlust külmades temperatuurides. Tavalistel temperatuuridel suudab ta samuti parandada salvestuse aega kuni 38% võrreldes eelmiste GoPro kaamerate ja akudega.3 See laseb Sul suusatada, lauatada ning teha muid talviseid seiklusi kauem kui kunagi varem. Enduro aku ka laeb kiiremini, et peaksid vähem aega ootama ja rohkem aega seigelda.

Üle 1 Miljardi Värvi

HERO11 Black laseb Sul valida salvestamist kas 8-bit või 10-bit värvide vahel. Suutes kuvada üle miljardi värvi, 10-bitised värvid pakuvad suuremat värvide sügavust, sujuvamaid üleminekuid ning reaalsemat pilti Sinu videotes.

Uus HyperView Digitaalne Lääts

See GoPro eksklusiivne lääts võtab uue 8:7 suhtega sensorist välja suurepärase ja ülilaia 16:9 kaadri. Tulemus on ülimalt lai vaade, mis teeb Sinu kaadrist veelgi ägedama video, kuhu jääd peale Sina ise ning kõik Sind ümbritsev.

Ülimalt Mitmekülgne 8:7 Küljesuhe

8:7 küljesuhe salvestab rohkem iga kaadriga. Lisatud kõrgus võimaldab ideaalselt salvestada 9:16 sotsiaalmeedia kaadreid lõigates vähem ja saades rohkem – näiteks läbi Quik rakenduse. Kasutades rakendust, saad Sa zuumida sisse parematele kohtadele ning jättes need just oma videosse. Lisaks fotode puhul, mitmekülgne formaat lubab hiljem fotot lõigata ja töödelda lihtsamalt.

Uued Öö Efektid

HERO11 Black Mini kaameral on kolm uut Time Lapse režiimi, mis teevad just öösel ägedaid võtteid. Star Trails ehk tähtede jutid kasutab Maa rotatsiooni ning salvestab nii hingematvaid jutte taevasse, nagu tähed liiguks läbi aja ja pildi. Light Painting ehk valgusega maaliminelubab Sul teha ägedaid pintsli tõmbeid liikuva valgusega. Vehicle Light Trails kasutab pimedas liiklust, et salvestada lahevärviliste joonte pilt.

Otseülekanne

Kasuta HERO11 Black Mini, et teha otseülekandeid oma ägedadest seiklustest ilusa täis HD pildiga ja sujuva Hypersmooth stabilisatsiooniga.

Lihtne Üleslaadimine + Piiramatu Pilve Laadimine1

Super lihtne, super kiire. Piltide ja videote mahalaadimine Sinu pilvega ühendatud GoPro’st Sinu telefoni on lihtne ja mitmekülgne – lihtsalt vali, kas soovid juhtmevabalt läbi Quik rakenduse seda teha või ülikiirelt USB juhtmega.[5] Samuti on saadaval ka piiramatu mahuga pilveruum koos automaatse üleslaadimisega. Lihtsalt pane oma kaamera oma koduses WiFi võrgus laadima ja kaamera teeb ülejäänud.

Lisainfo

Tootja

Uudiskirjaga liitumine