GoPro – HERO11 Black Creator Edition

Tootekood: CHDFB-111-EU

GoPro – HERO11 Black Creator Edition

Tootekood: CHDFB-111-EU
Kategooriad: ,

Salvesta üleägedaid videosi oma telefoni automaatselt. Kõik algab kaamerast – HERO11 Black— kõige võimsam GoPro siiani. Uus sensor salvestab rohkem, kõrgema resolutsiooniga, parema stabilisatsiooniga ning võimalusega muuta oma materjal laiaks kinofilmilikuks või ekstra kõrgeks püstiseks pildiks või videoks. Kaameral on 5.3K video ja 27MP fotod, lisaks Emmy® auhinnaga pärjatud HyperSmooth 5.0 stabilisatsioon ning kaks LCD ekraani. Peale salvestamist, pane oma kaamera laadima ning Sinu materjal laetakse automaatselt pilve ning tehakse sellest äge highlight video.

Komplekt sisaldab:

  • Hero 11 kaamera
  • Volta käepide
  • Meedia moodul
  • Valgusti moodul
  • Enduro aku
  • kleepskinnitused
  • laadimis-ühenduskaabel
  • kott

 

Laost otsas

Küsi saadavust

Kirjeldus

Salvesta. Lae. Saa Äge Töödeldud Video Automaatselt.
Lihtsalt ühenda oma GoPro vooluvõrguga kui oled koduses Wi-Fi võrgus. Samal ajal kui kaamera laeb, laetakse Sinu materjal pilve ning tehakse materjalist äge video muusika ja efektidega. Videod saadetakse automaatselt Sinu telefon ja on valmis jagamiseks.

Revolutsiooniline Uus Sensor
HERO11 Black’i jõuline uus sensor pakub külluslikumavaatenurga, mis eales ühel Hero kaameral on olnud. Saa annab Sulle ekstra suure lõuendi, et saaksid oma kreatiivsusel veelgi rohekm lasta lennata. Lihtsalt kasuta GoPro Quik rakendust, et zuumida sisse, lõigata, muuta külgede suhet ja palju muud jättes alles pildil kõik rikkaliku tekstuuri ning teravuse.

Uskumatu Pildi Kvaliteet
5.3K video, mis annab Sulle 91% rohkem resolutsiooni kui 4K ja uskumatu 665% rohkem kui 1080p, HERO11 Black salvestab seiklusi detailirikkalt ja kinofilmilikult. Vett hülgav läätse kate aitab eemale hoida valgusest tulevad peegeldused ning muud segajad, et Sinu pildid ja videod oleksid veelgi paremad.

Kõrge Kvaliteediga Fotod + Videod, Kõrge Kaadriarv
HERO11 Black’i uus sensor suudab salvestada 27MP fotosid ja 5.3K60 videot uskumatult sujuvalt. Sa saad videost võtta ka eraldi 24.7MP kaadreid läbi Quik rakenduse. Lisaks salvestada ka 2.7K240 videot, mida saab mängida 8x aeglasemalt, et näha asju, mida tava videos ei näeks.

Emmy® Auhinnaga Pärjatud HyperSmooth Stabilisatsioon
HyperSmooth pole kunagi olnud parem. Ja nüüd võitis ta ka auhinna pööraselt sujuva video eest—2021 Emmy® Kaamera Sisese Sensori ja Stabilisatsiooni Tarkvara eest. HyperSmooth 5.0 tõstab latti veelgi kõrgemale koos Horisondi Luku, täiustatud 4:3 suhte stabilisatsiooniga ja AutoBoost režiimiga, mis annab maksimaalse stabilisatsiooni minimaalse sisselõikamisega. Seda kõike tänu uuele sensorile. Filmi rattasõitu, rulaga trikitamist, suuskadega libisemist või aja oma lapsi niisama pargis taga, et saada parim POV kaader – ka kõige värisevam video tuleb ideaalselt sujuv.

Horisondi Lukk
Anna oma videotele professionaalne väljanägemine hoides horisont alati sirgena ja sujuvana kasutades selleks Linear + Horizon Lock digitaalset läätse. HERO11 Black hoiab horisondi sirgena isegi kui kaamera teeb täis 360° pöörde ära salvestamise ajal. Koos HyperSmooth stabilisatsiooniga,Horisondi Lukk pakub super sujuvat pilti, mis on täiuslikult sirge. Sa ei vajag imbali ega mingit muud tarkvara, et saada professionaalne video.

Vastupidav + Veekindel kuni 10m
Täiesti veekindel ja tugevam kui varem, HERO11 Black kaamera on mitmekülgne, et olla Sinu kaaslaseks igal seiklusel. Selle robustne disain suudab vastu pidada ka karmidele oludele, filmides ikka edasi, olgu selleks muda, lumi või vesi. Vastupidav ja kriimuvaba objektiivikaitse lisab kaitset ja on lihtsalt vahetatav, kui selleks peaks vajadus olema.

Pikalt Kestev Enduro Aku
HERO11 Black tuleb koos uue revolutsioonilise Enduro akuga. Kasutades täiustatud tehnoloogiat, 1720mAh Enduro aku suudab drastiliselt parandada kaamera jõudlust külmades temperatuurides. Tavalistel temperatuuridel suudab ta samuti parandada salvestuse aega kuni 38% võrreldes eelmiste GoPro kaamerate ja akudega. See laseb Sul suusatada, lauatada ning teha muid talviseid seiklusi kauem kui kunagi varem. Enduro aku ka laeb kiiremini, et peaksid vähem aega ootama ja rohkem aega seigelda.

Eesmine + Tagumine LCD Ekraan
Kadreerimine vloogimiseks ja selfide jaoks pole kunagi olnud nii lihtne koos kõrge kvaliteediga eesmise LCD ekraaniga, mis nüüd on kõrgema kaadrisagedusega ja tervama detailsusega. Parem puutetundlikkus ning kiirem katik. Otse ülekandmine koos HERO11 Black kaameraga näeb välja parem kui iial varem ja veebikaamera funktsioonid on lihtsad ja loogilised.

Uued Öö Efektid
HERO11 Black kaameral on kolm uut Time Lapse režiimi, mis teevad just öösel ägedaid võtteid. Star Trails ehk tähtede jutid kasutab Maa rotatsiooni ning salvestab nii hingematvaid jutte taevasse, nagu tähed liiguks läbi aja ja pildi. Light Painting ehk valgusega maaliminelubab Sul teha ägedaid pintsli tõmbeid liikuva valgusega. Vehicle Light Trails kasutab pimedas liiklust, et salvestada lahevärviliste joonte pilt.

Lihtne või Pro Juhtimine
HERO11 Black kaameral on kaks võimalust, kuidas teda juhtida. kas lihtne suuna-jasalvesta või täielik kaamera kontroll. Lihtne juhtimine on eelsalvestatud koos ülimalt mitmekesiste salvestuse režiimidega, mis on ideaalsed enamiku olukordade jaoks. Lihtsalt suuna ja vajuta nuppu. Pro osa avab eelsalvestatud režiimid ning laseb täielikult ja detailselt muuta igat seadet ning režiimi.

Veebikaamera + Otseülekanne
Kasuta oma GoPro kaamerat kõige vingema veebikaamerana. See mitmekülgsus kajastub ka otse ülekannete tegemise võimekuses, kus Sinu kaadrid näevad välja ideaalselt värinavabad, isegi kui vloogid joostes läbi metsa tänu HyperSmooth stabilisatsioonile ning teravale resolutsioonile.

Lisainfo

Tootja

Uudiskirjaga liitumine