Gomatic – Peter McKinnon Cube Pack

Tootekood: 116644

Gomatic – Peter McKinnon Cube Pack

Tootekood: 116644

Peter McKinnon-i Cube Pack 21L on kõige funkstionaalsem kaamera kott.

Laost otsas

Küsi saadavust

Kirjeldus

Tutvuge oma igapäevase kaasaskantava kaamera kuubik-kotiga: Gomatic McKinnon 21L Cube Pack mis on konverteeritav seljakotiks. Esmapilgul näeb see välja nagu tavaline 7-liitrine kaamerakott, kus saab hoida ja transportida oma igapäevast kaamerat, paari objektiivi ja tarvikuid, nagu akud, kaablid ja laadijad. See on pealmiselt see, milleks oli antud kott esialgu ka loodud, kaotamata oma modernse ja stiilse välimuse. Küll aga antud kott oskab üllatada – ta on küll funktsionaalne seljakott, mis sobib reisimiseks, matkamiseks, igapäevasteks toiminguteks. Võtke koti ülaosa lahti ja tõmmake 14L mahutavust välja ning kott muutub 21L seljakotiks, mille saate kõikidele seiklustele kaasa võtta, mahutates kaasa kõik vajaliku. See on ideaalne lahendus reisijatele, kes ei soovi lennukisse suuremahulisi kaamerakotte kaasa võtta: pakkige antud kott lihtsalt oma pagasisse ja kui lähete päevaks vaatamisväärsustega tutvuma, muutke see seljakotiks ning saate kaasa haarata kaamera kui ka mõningad vajalikud esemed, et saaks kõik vääriline jäädvustada. Ka seljakoti matkajad hindavad antud süsteemi kõrgelt – pakkige kott oma suuremasse matkakotti ning sihtkohas lahti pakkides saate seljakotti kasutada loodusmatkal kaamera ja väiksemate tarvikute kandmiseks.  

Kohanda oma asjade pakkimist: Lõime käed Peter McKinnogiga ja kavandasime selle kaamerakotti hoolikalt, et saaksite transportida ja kaitsta kõike, mida kaamera jaoks vajate, jättes samas piisavalt ruumi muudele esemetele laiendatavas koti ülaosas. Kohandatavate kokkupandavate vaheseintega saate valida, mida ja kuhu paigutate.

Üksikult või komplektis: McKinnon Cube Pack on loodud töötama sujuvalt koos meie McKinnon Camera Pack-iga (müüakse eraldi) või eraldiseisva tootena.

360 kraadine kaitse: Selle Cube Pack-i väljatöötamisel oli meie prioriteet teie varustuse kaitsmine, mistõttu pakub see polsterdatud kaitset igast küljest. Lisaks saate kohandatavate sisemiste vaheseinte abil oma varustuse sobitada nii kindlalt kui soovite.

Täiendavad omadused: Kott, mis mahub istme alla või lennukites käsipagasiruumi, koos kokkupandava/laiendatava koti osaga muude esemete kiireks reisile kaasa pakkimiseks. Sellel kotil on sisemised sektsioonid ja tugevad veekindlad välismaterjalid.

Kaamera sahtel

 • Mahutab DSLR -i, kahte objektiivi ja lisatarvikuid, nagu akud ja laadijad
 • Saab seadistada muud tüüpi õrnade seadmete jaoks, nagu droon koos kontrolleri ja lisaseadmetega
 • 7L kaamera sahtlid on igast küljest polsterdatud, et tagada täielik kaitse
 • Jaotuskomplekt (üks pikk ja kaks lühikest) võimaldab teil interjööri vastavalt oma vajadustele kohandada
 • Vähendatud mõõtmed 5 x 13,25 x 7,25″
 • Pakkige hõlpsalt suuremasse seljakotti või pagasisse, et organiseerida ja kaitsta oma varustust reisi ajal
 • Kompaktne vähendatud suurus ei võta palju lisaruumi, kui ruumi on palju

Kanna seda

 • Laiendatud suurus 17,5 x 13,25 x 7,25 tolli
 • Võtke ülemine osa lahti ja avaneb 14 -liitrine seljakotiosa koos täiendava riiete, toidu ja muu varustuse hoiuruumiga
 • Seljakoti osas on väike lisatasku muudab koti 7L kotist 21L täissuuruses seljakotiks
 • Kaamera paigutus osa jääb puutumatuks ja muutub koti allosas eraldi sektsiooniks
 • Reguleeritavad seljakotirihmad ja fikseeriv kererihm
 • Kahepoolne tõmblukk ümbritseb seljakoti osa kolmest küljest, et pakkuda täielikku juurdepääsu, et muuta pakkimine ja varustuse kiiremaks ja lihtsamaks
 • Väike ülemine kandekäepide

 

Lisainfo

Tootja

Uudiskirjaga liitumine