EVO II Pro Enterprise V3

Tootekood: 102001510

EVO II Pro Enterprise V3

Tootekood: 102001510
Kategooria:

Laost otsas

Küsi saadavust

Kirjeldus

Erakordne pildikvaliteet

Sony uue 20-megapikslise 1-tollise CMOS-pildisensoriga EVO II Pro V3 toetab kuni 6K video eraldusvõimet suurema dünaamilise ulatusega, tugevama mürasummutuse ja suurema kaadrisagedusega. Objektiivi reguleeritav ava vahemikus f2,8 kuni f11 ja maksimaalne ISO 44000 võimaldavad fotograafil suurendada kontrolli.

Moonlight Algorithm 2.0

EVO II Pro V3 toob teieni Auteli Moonlight Algorithm 2.0 koos täiendava müravähendus töötlusega. Seoses EVO II Pro V3 täiustatud CMOS-iga toimib see minimaalse valgustusega või öösel väga halva valgustuse korral.

4K HDR Video

Ülima pildikvaliteedi saavutamiseks ühendab EVO II Pro V3 4K selguse sära HDR-i heleduse, värvide ja detailidega. Varem varjatud tumedate varjude ja päikesevalguse alad on nüüd täis selgust ja detaile.

 

 

Tootmisjärgne paindlikkus 12-bitise DNG-ga
EVO II Pro V3 suudab teha 12-bitiseid DNG-fotosid ja on võimeline salvestama kuni 68,6 miljardit värvi 64-kordse 10-bitise värviedastusvõimega, võimaldades järeltootmisel suuremat paindlikkust.

 

 

 

 

 

 

Hyper-Lapse fotograafia 6K-s
Saate nautida oma lemmikhetki igal ajal ilma järeltöötluseta, kuna 6K
mobiilse time-lapse video saab eksportida kohe pärast salvestamist, samuti toetatakse JPEG/RAW-vormingut

 

 

 

 

 

Autel SkyLink 2.0

Video edastamine
EVO II Pro V3 on täiendatud Auteli täiesti uue SkyLink 2.0 videoedastustehnoloogiaga.

8 km
HD-videoedastusega lenda kuni 8 km kaugusele.

QHD
QHD-video abil saate näha 1 km raadiuses olulisi üksikasju.

2.4G/5.8G
Vähem signaali katkemist ja täiustatud häiretevastane võime.

360° takistuste vältimine

EVO II Pro V3 on varustatud 12 visuaalse optilise anduriga, mis integreerivad 19 andurikomplekti, sealhulgas põhikaamera, ultrahelilaine ja IMU, et luua reaalajas drooni ja selle ümbruse kolmemõõtmeline kaart. Lendake kartmatult läbi keeruliste keskkondade, kuna EVO II Pro V3 peatub automaatselt takistuste* läheduses

Sundvärskendusi pole*
Erinevalt teistest konkurentidest ei pea EVO II Pro V3 olema uusimas riistvara- või rakenduse versioonis, et startida.

Lennutsoonid**
EVO II Pro V3-l ei ole lennutsoone ja see ei takista drooni õhkutõusmist.

Kiire õhkutõus
EVO II Pro V3 võtab stardist õhkutõusmiseni ilma probleemideta 45 sekundit.

Autel Smart Controller SE

Smart Controller SE-l on 6,4-tolline OLED-puuteekraan ja uusim 8-tuumaline protsessor HD-pildi edastamiseks. SkyLink 2.0 edastustehnoloogia tagab pikamaaoperatsioonid kuni 15 km kauguselt ja suurendab häiretevastast võimekust sagedushüplemisega. Kohandatud Android-süsteem võimaldab täiendavat paindlikkust kolmanda osapoole rakendustega ja IP43 reiting tagab toimivuse iga ilmaga.

6,4-tolline OLED ekraan | Eemaldatav aku | Lennukaugus 8 km | Töötemperatuur 10 ℃ kuni 40 ℃ | Kolmanda osapoole rakendused

Live Deck 2

Edastage reaalajas missiooniteavet teistele operatsioonis osalevatele isikutele, et parandada olukorrateadlikkust ja teha kriitilisi otsuseid. EVO II Pro V3 ühildub Livedeck 2.0-ga, mis pakub mitme pordiga voogesitust monitoridele ja WiFi-tuge mitmele nutitelefonile.

1080P videoedastusvoog | 5-tunnine aku tööiga | IP43 vastupidavus

Lisainfo

Tootja

Uudiskirjaga liitumine