DJI Smart Controller

Tootekood: CP.MA.00000079.01

DJI Smart Controller

Tootekood: CP.MA.00000079.01
Kategooriad: ,

DJI Smart Controller aitab võtta viimast Mavic 2 seeria või muude OcuSync 2.0’ga varustatud õhusõidukitega lendamisest välistingimustes. 5.5-tolline sisseehitatud ekraan kuvab kristallselge ning ereda pildi isegi keerulistemas tingimustes nagu seda on näiteks otsene päikesevalgus. Uued “kiirteed” juhtimises ning funktsioonid võimaldavad kasutajal tõusta õhku kiiremini, kergemalt ja mugavamalt kui enne. Sobib järgnevate toodetega:

  • DJI Mavic 2 Zoom
  • DJI Mavic 2 Pro
  • DJI Mavic 2 Enterprise seeria
  • DJI Mavic Air 2
  • DJI Air 2S
  • DJI Mini 2
  • DJI Phantom 4 Pro V2

Laost otsas

Küsi saadavust

Kirjeldus

Sisseehitatud suure eredustasemega ekraan

DJI Smart Controller’il on sisseehitatud 5.5-tolline 1080p ekraan, mille maksimum heledustase on 1000 cd/m2. See tagab videoedastuse selguse ja detailsuse isegi otsese päikesevalguse käes. Võrdluseks võib tuua, et tavalise nutitelofoni maksimul heledustase jääb 500-705 cd/m2 vahele.

OcuSync 2.0 Full-HD videoedastus

DJI Smart Controller kasutab OcuSync 2.0 Full-HD videoedastustehnoloogia, mis võimaldab automaatset vahetamist 2.4 GHz ja 5.8GHz vahel, vähendades seeläbi ümbritsevate “segajate” mõju Teie droonijuhtimisele ja voogedastuse kvaliteedile. Samuti tagab see stabiilsema videoedastuse pikematel distantsidel.

Vastupidavam erinevates keskkondades

DJI Smart Controller on võimeline tõhusalt töötama temperatuurivahemikus -20°C to 40°C. Lisaks on puldil veel suurema mahutuvusega kiirlaadimist toetav 5000mAh aku, mis viib puldi järjestikuse kasutamisaja 2,5 tunnini. toetavad kiirlaadimist.

Go Share

Jaga lihtsasti salvestatud pilte ja videosid otse DJI Smart Controllerist Teie nutitelefoni kasutades DJI GO 4 äpi uut funktsiooni Go Share.

Kohandatud süsteem

DJI Smart Controller’i kohandatud Android-süsteem ja optimeeritud DJI GO 4 äpp vabastavad Teid mobiilseadmete piirangutest ja miinuspooltest tagamaks kiirema ja sihilikuma kontentdi loomise. DJI Smart Controller toetab samuti kolmanda osapoole poolt väljatöötatud programme täiendavate jagamis- ning redrigeerimisvalikute loomiseks.

Suurepärane heli ja video jõudlus

Tänu sisseehitatud mikrofonile ja kõlarile suudab DJI Smart Controller edastada videosi läbi HDMI-sisendi 4K 60fps H.254 ja H.265 koodekitega.

SkyTalk

Uus SkyTalk funktsioon lubab Teil jagada lihtsasti oma imelisi lennukogemusi. SkyTalk võimaldab Teil teha otseülekandeid drooni vaateväljast otse tuntud sotsiaalmeediaplatvormidesse nagu Facebook ja Instagram. Samuti on võimalus kiirelt luua ja jagada lühikesi videoklippe.

Lisainfo

Tootja

Uudiskirjaga liitumine