DJI Pocket 2

Tootekood: CP.OS.00000146.01

DJI Pocket 2

Tootekood: CP.OS.00000146.01
Kategooriad: ,

DJI Pocket 2 sobib ideaalselt teie kätte, kotti või taskusse, et saaksite selle kõikjale kaasa võtta. Kui teie teekond algab või midagi äkitselt silma hakkab, on Pocket 2 valmis seda kõike jäädvustama.

Laost otsas

Küsi saadavust

Kirjeldus

Väike gimbaliga kaamera, suured hetked

DJI Pocket 2 sobib ideaalselt teie kätte, kotti või taskusse, et saaksite selle kõikjale kaasa võtta. Kui teie teekond algab või midagi äkitselt silma hakkab, on Pocket 2 valmis seda kõike jäädvustama.

Kiire jäädvustamine

  • Single-Handed Capture: alustage talletamist ühe hetkega,, et jäädvustada fotosid ja videoid välkkiirelt.
  • Glamour Effects: võimaldab teil alati jagada oma parimat selfit. 93-kraadise nurga vaatega Pocket 2 võimaldab paindlikumat jäädvustamist ja täiuslikult komponeeritud kaadreid sotsiaalmeedias.
  • High-Definition Panorama: saate hankida kogu mäeaheliku 180 ° panoraamvaatega või 3 × 3 panoraamiga grupifoto. Te ei usu, kuidas nii väike kaamera suudab nii suurt kaadrit teha.
  • ActiveTrack 3.0: olenemata sellest, kuidas te liigute, hoiab Pocket 2 teid ja teie sõpru pildil ActiveTrack 3.0 abil.
  • Timelapse: Timelapse võimaldab muuta tunnid sekunditeks. Motionlapse lisab sujuva kaamera liikumise. Hyperlapse kasutab EIS-i, et hoida ajas rännates stabiilset raami.
  • Story Mode: Story režiimis kasutatakse video- ja muusikamalle, et teha põnevaid minifilme vaid mõne puudutusega.
  • AI Editor: ei ole redigeerimisest vaimustuses? Tehisintellekti redaktor ühendab teie klipid automaatselt üleminekute ja muusikaga, et luua jagamist väärt sisu.

Hollywoodi kvaliteediga sujuvus

Mis on DJI Pocket 2 saladus? Kolmeteljeline gimbal stabiliseerib kaamera sujuva video liikumisel. See tehnoloogia sobib suurepäraselt ka loominguliste fotode jaoks, nagu käest hoitud pika säriga kaadrid.

Pildikvaliteet

Pildikvaliteet, mis teile meeldib.

1/1.7″ sensor 64MP foto 4K/60fps video Hybrid AF 2.0

Me lisasime DJI Pocket 2 kaamerale foto- ja videovõimalusi, mis võimaldavad teil luua jagamist väärt sisu ja panna hetki igavesti kestma.

  • HDR-video: hea elu on täis värve, nii et näita seda kõike. HDR-video abil eraldab Pocket 2 särituse tasemed piirkonniti ja kihistab pildi nii, et filmimaterjal on elutruu detailiga.
  • 8x suum: kui otsite pööraseid detaile, on Pocket 2 parim valik. 64MP fotode tegemisel teeb stabiliseeritud kaamera teravaid 8x suumipilte.

Uudiskirjaga liitumine