DJI Osmo Action 3 – Adventure Combo

Tootekood: CP.OS.00000221.01

DJI Osmo Action 3 – Adventure Combo

Tootekood: CP.OS.00000221.01
Kategooriad: ,

NB! EELMÜÜK! Tarneaeg selgitamisel! 

Sea Osmo Action 3 abil kõik seiklused piiridest kaugemale. [1] Sellel on kiirkinnitusega disain lihtsaks horisontaalseks ja vertikaalseks paigaldamiseks ning täisvärvilised puuteekraanid ees ja taga parameetrite ja taasesituse lihtsaks juhtimiseks. Täiendavate läbimurretega külmakindluse, aku tööea ja veekindluse osas pole kunagi olnud paremat aega tegutsemiseks.

4K/120 kaadrit sekundis ja ülilai FOV

HorizonSteady stabiliseerimissüsteem

Külmakindel ja kauakestev

Kiirkinnitusega vertikaalne kinnitus

16m veekindel

Kahekordne puuteekraan

Laost otsas

Küsi saadavust

Kirjeldus

Sea Osmo Action 3 abil kõik seiklused piiridest kaugemale. [1] Sellel on kiirkinnitusega disain lihtsaks horisontaalseks ja vertikaalseks paigaldamiseks ning täisvärvilised puuteekraanid ees ja taga parameetrite ja taasesituse lihtsaks juhtimiseks. Täiendavate läbimurretega külmakindluse, aku tööea ja veekindluse osas pole kunagi olnud paremat aega tegutsemiseks.

 • 4K/120 kaadrit sekundis ja ülilai FOV
 • HorizonSteady stabiliseerimissüsteem
 • Külmakindel ja kauakestev
 • Kiirkinnitusega vertikaalne kinnitus
 • 16m veekindel
 • Kahekordne puuteekraan

Visuaalsüsteem
Visuaalsus, mis sütitab väljenduse

 • 4K/120fps Igast hetkest võib saada tipphetk. Filmige kuni 4K/120 kaadrit sekundis [4] ja jäädvustage elamusi dünaamiliste, uskumatult sujuvate detailidega.
 • 155° Super-Lai FOV Võimalused on laialt avatud. Ülilai FOV muudab iga stseeni atraktiivsemaks, kaasahaaravamaks ja meeldejäävamaks.
 • 1/1.7″ Sensor, optimaalne pildikvaliteet
 • Värvitemperatuuri kalibreerimine Kogege elutruid värve. Action 3 värvitemperatuuri andur reguleerib nutikalt valge tasakaalu ja säritust, et tagada väga täpsed värvid, isegi keerukates valguskeskkondades, näiteks sukeldumisel.

Kiirvabastusega disain

Sea üles

 • Tugev löögikindlus kindlate ühenduste jaoks. [5] Action 3 uuenduslik kiirkinnitusega disain suurendab löögikindlust võimsa magnetjõu ja täiendava positsioneerimisklambri kombinatsiooniga. See seab seadme valmis suure intensiivsusega stsenaariumide jaoks. [5] Seda on ka lihtne eemaldada ja see on piisavalt paindlik, et asukohta ja tarvikuid kiiresti vahetada.
 • Mine vertikaalseks Kinnitage see nii, nagu soovite. Horisontaalne-vertikaalne kaitseraam võimaldab teil mõne sekundi jooksul asju muuta ja vertikaalselt pildistada. Lihtsalt eemaldage, keerake ja kinnitage uuesti.

Aku
Külmakindel, kauakestev

 • Võta omaks külm: -20° C (-4° F) Kes kardab külma? Salvestage pidevalt kuni 150 minutit temperatuuril kuni -20 °C (-4 °F). [6] Action 3 ei tööta ainult külma ilmaga. See õitseb selles.
 • 160-min pikendatud aku tööiga [7] Aku kestab sama kaua kui teie. Aku mahupiiranguid on Action 3-ga veelgi nihutatud, et võimaldada 2,5+ tundi kasutamist. Jäädvustage terveid seiklusi ühe laadimisega.
 • Kiirlaadimine Action 3 on esimene seiklusskaamera, mis toetab algselt kiirlaadimistehnoloogiat. Vaid 18 minutiga saab selle toide kuni 80%, [8] millest piisab umbes kahetunniseks talletuseks. [8]

Mitu EIS-i režiimi
Tõeliselt kõikehõlmav stabiliseerimissüsteem

 • RockSteady 3.0 Uue põlvkonna intelligentne stabiliseerimisalgoritm toidab RockSteady EIS-i uusimat versiooni, mis suudab tõhusalt kõrvaldada kaamera värisemise igas suunas. See toetab kasutamist kuni 4K/120 kaadrit sekundis salvestamise ajal, pakkudes stabiilset ja kaasahaaravat esimese inimese vaatenurka.
 • HorizonSteady See nutikas stabiliseerimisfunktsioon aitab kõrvaldada kaamera värisemise igas suunas ja isegi horisontaalselt korrigeerib kallet mis tahes nurga all. See tähendab, et kaadrid võivad jääda horisontaalselt tasaseks isegi tugevate põrutuste ja 360° pööramise korral. Lisaks saate aktiveerida funktsiooni HorizonBalancing, mis korrigeerib horisontaalset kallet ±45° piires ja toetab stabiilsete 4K/60 kaadrit sekundis videote salvestamist.

Vastupidavus
Murevaba looming

 • 16m veekindel [3] Läheme sügavamale. Kaamera korpus on täielikult optimeeritud kasutamiseks kuni 16 meetri (52 jala) sügavusel, täiustades teie veealuseid seiklusi ilma lisatarvikuid vajamata.
 • Väga tugev klaas Kukkumiskindel ja hüdrofoobne. Esiekraan, tagumine ekraan ja objektiivi kaitsekate on kõik valmistatud ülitugevast Gorilla Glassist, mis pole mitte ainult kulumis- ja kriimustuskindel, vaid ka 1,5-meetrine kukkumiskindel. [5] Lisaks on neil kolmel kohal hüdrofoobne kate, [9] mis tõrjub vett kiiresti ilma pildikvaliteeti mõjutamata.

Juhtimine
Funktsioonid, mis lihtsalt töötavad

 • Kaks ekraani Ees ka puutetundlik ekraan. Esiekraan on mugav vlogimiseks ja selfide kadreerimiseks ning toetab tavapäraselt kasutatavaid puutetundlikke juhtimisfunktsioone. Enam ei pea kaamerat parameetrite reguleerimiseks, režiimi vahetamiseks või video taasesitamiseks ümber pöörama. Kui kaamera on horisontaal- ja vertikaalasendi vahel ümber lülitatud, kohandub kasutajaliides vastavalt. Puuteekraanid on ka piisavalt tundlikud, et neid oleks lihtne märgade kätega juhtida.
 • Häälviip Intuitiivne juhtimine, isegi kui te ekraane ei näe. Vajutage lühidalt kiirlülitusnuppu ja kaamera edastab praeguse võtterežiimi häälteate. Isegi kui kaamera on paigaldatud kiivrile või muusse raskesti nähtavasse kohta, saate täpselt valida vajaliku režiimi ja olla kindel, et te ei jäta kunagi kasutamata hetke, mida soovite salvestada. Pildistamisrežiimide loendisse saate isegi lisada kuni viis kohandatud parameetrite komplekti.
 • Hääljuhtimine [10] Juhtige kaamerat kaugjuhtimisega ainult häälega. Ideaalne stsenaariumide jaoks, kus teie käed on hõivatud, tunneb Action 3 ära häälkäsklused suure tuvastamissagedusega.

Heli salvestamine
Elav kaader, tähelepanuväärne heli

 • Stereo salvestamine Erakordne helijõudlus tähendab kaasahaaravamaid tulemusi. Vastuvõtusuunda saab reguleerida sihipärasemaks ja täpsemaks helisalvestuseks. Action 3 allosas asuv peidetud mikrofon summutab isegi tuulemüra, andes teile tuulise või suure kiirusega stsenaariumides helisalvestuse kindlustunde.
 • Ühendage välised mikrofonid Action 3 ühildub DJI mikrofoniga, mis on kaasaskantav, hõlpsasti paigaldatav ja mille edastuskaugus on kuni 250 meetrit. [11] Toiming 3 võib ühendada ka teisi välismikrofone, kasutades C-tüüpi kuni 3,5 mm kaablit.
 • Tee ta veebikaameraks Action 3 saab kasutada veebikaamerana dünaamilisema suhtluskogemuse saavutamiseks. Olgu selleks koosolekud, klassid või lihtsalt sõpradega vestlemine, vahetage hõlpsalt mitme vaatenurga vahel ja kasutage selgemate vestluste jaoks stereoheli.

DJI Mimo
Muutke, jagage ja avastage

 • InvisiStick suusatajatele [12] Rakendus DJI Mimo vabastab teie nutitelefoni võimsuse, et saada toimingust 3 maksimumi. See kasutab pilvandmetöötlust ja tehisintellekti algoritme, et kõrvaldada suusa- ja lumelauasõidustsenaariumide puhul selfie-kepp, pakkudes teile hingematvaid kaadreid, mis näevad välja nagu selle oleks filminud proff.
 • Wi-Fi live-striim Action 3 toetab otseülekande platvorme ja mitut eraldusvõimet, mille vahel saate valida. Ühendage oma maailmaga igal ajal näost näkku ja salvestage isegi oma otseülekanne.

LightCut videotöötleja

 • Ühendage, sünkroonige ja redigeerige videoid lihtsalt Videotöötlusrakendus LightCut on Action 3 jaoks kasutamiseks põhjalikult optimeeritud. See suudab automaatselt klippe valida ja neid nutikalt eksklusiivsete mallidega sobitada, et luua jagamisvalmis videotöötlusi.
 • Ühe puudutusega redigeerimine LightCut toetab otseühendust Action 3-ga kiireks ja mugavaks kaadrite eelvaateks. Pärast pildistamist laske tehisintellektil lihtsalt välja valida oma tipphetked ja luua 4K HD-videoid.
 • Sisaldab ohtralt malle Valige mitmete lõbusate mallide hulgast, mis on loodud kiirete kaadrite jaoks. Olgu selleks siis rattasõit, lumelauasõit või sukeldumine – väikesed eepilised muudatused on teie käeulatuses.

Laiaulatuslikud tarvikud, lõputu funktsionaalsus

 • Horisontaalne-vertikaalne kaitseraam Kaamerat põrutuste eest kaitstes toetab see ka kiiret ümberlülitamist horisontaalse ja vertikaalse paigaldusasendi vahel. See töötab sujuvalt koos kleepuva aluse komplekti ja 1,5 m pikendusvarda komplektiga lõputute paigaldus- ja perspektiivivalikute jaoks.
 • Multifunktsionaalne akuümbris Mahutab kolm akut ja kaks microSD-kaarti. Nutikas kiire laadimine kolme akuga ja seda saab kasutada koos nende akudega akupangana teiste seadmete, näiteks nutitelefoni laadimiseks.
 • 1,5 m pikendusvarda komplekt Kompaktne, hõlpsasti käeshoitav ja 0,3–1,5 meetrit reguleeritav pikendusvarras muudab selfide ja muude loominguliste nurkade võtete tegemise vaevatuks. Põhjas asuv 1/4-tolline keermestatud auk toetab tarvikute laiendamist mitmekülgsemaks kasutamiseks.
 • Osmo Action jalgrattasõidutarvikute komplekt Sisaldab Osmo Actioni rinnarihma kinnitust ja Osmo Actioni käepideme kinnitust, mis kinnitavad kaamera rinnale või juhtraua külge, võimaldades teil keskenduda sõidule ja viibida hetkes.
 • Osmo Action sukeldustarvikute komplekt Sisaldab Osmo Action 3 veekindlat ümbrist, DJI ujuvat käepidet, lukustuskruvi ja uduvastaseid sisestusi veealuseks loomiseks kuni 60 meetri sügavusel, pakkudes turvalisemat ja paindlikumat veealust pildistamist.

Loomingulised asjad 

 • Kleebitav aluskomplekt Sellel on suur kleepuv ala, millel on tugev ühendusjõud. Tänu suurele 3M teibiga alale [14] saab kaamera kindlalt surfilaudade, lumelaudade ja muude spordivahendite või -pindade külge kinnitada, mistõttu sobib see paljude suure intensiivsusega stsenaariumide jaoks.
 • DJI Mic DJI kahe kanaliga juhtmevaba mikrofonisüsteem pakub suurepärast helisalvestusvõimet selgemaks ja realistlikumaks heliks, mis lisab teie filmitud materjalile uue mõõtme.
 • Ujuk käepide Sellel on libisemisvastane käepide, mida on mugav käes hoida. Õõnes disain hoiab kaamera vee kohal, nii et saate pildistada, kartmata seadme kaotamist. Universaalset porti saab hõlpsasti lahti võtta ja veekindla korpuse külge kinnitada.
 • 30W USB-C laadija Võimaldab 30 W kiirlaadimist. Koos multifunktsionaalse akuümbrisega muudab see laadimise ülitõhusaks.
 • Objektiivi kaitsekate Valmistatud ülitugevast Gorilla Glassist, mis on kulumis- ja kriimustuskindel, võib takistada prahi sisenemist objektiivi täieliku kaitse tagamiseks. AF-kattega [9] on see hüdrofoobne ja õlikindel, et hõlbustada puhastamist.
 • Veekindel korpus Pakub veekindlat kaitset kuni 60 meetri sügavusel, [3] andes sukeldujatele rohkem vabadust uurida ja jäädvustada. Selgema ja enesekindlama vaatamiskogemuse tagamiseks kasutab see ka ülitugevat klaasi.
 • Rindkere rihmkinnitus Loob intensiivselt kaasahaarava esimese isiku vaate. Mugav kanda, reguleeritava kaamera kaldenurgaga.
 • Juhtraua kinnitus Toetab 360° pöörlevat vaadet mitme nurga kadreerimiseks. Seda on lihtne paigaldada, tööriistu pole vaja. Toru läbimõõt on reguleeritav, mistõttu sobib see erinevatele mudelitele.
 • Kiivri lõua kinnitus Kaamera paigaldusasendiga pakub vapustavat esimese inimese vaatenurka, mis jäljendab kasutaja vaatevälja isegi karmil maastikul. Seda on lihtne kokku panna ja lahti võtta ning see töötab erinevatel kiivritel.
 • Iminapa kinnitus [15] Võttes kasutusele reguleeritava topelt kuulliigendi disaini ja toetab 360° külgsuunas pöörlemist. Sellel on tugev imemisjõud, mis toetab jalgrattasõidu stsenaariume ega kahjusta ega mõjuta kinnitatud pinda.
Märkused
1. Selle toote esmakordsel kasutamisel on aktiveerimiseks vajalik DJI Mimo rakendus.
2. Vertikaalsel pildistamisel on vajalik horisontaalne-vertikaalne kaitseraam.
3. Enne kasutamist sulgege akupesa kate ja USB-C-pordi kate ning pingutage Objektiivi kaitsekate. Soovitatav on paigaldada veekindel ümbris pikemaks ajaks veealusel pildistamisel või kõrge veelöögisurvega keskkondades. Osmo Action 3 ja selle veekindlal korpusel on IP68 veekindluse reiting. Ärge kasutage kaamerat kuumaveeallikates ega jätke see söövitavate vedelike kätte.
4. Kõrge kaadrisagedus 120 kaadrit sekundis kehtib 1080p, 2,7K 16:9 ja 4K 16:9 video puhul spetsifikatsioonid.
5. Kahjustamise ohu vältimiseks ärge visake, lööge ega purustage seda toodet.
6. Testitud -20° C (-4° F) laborikeskkonnas, salvestades 1080p/30 kaadrit sekundis videot EIS on keelatud ja ekraanid välja lülitatud ning seda tuleks kasutada ainult viitamiseks.
7. Testitud 25° C (77° F) laborikeskkonnas, salvestades 1080p/30 kaadrit sekundis videot EIS on keelatud ja ekraanid välja lülitatud ning seda tuleks kasutada ainult viitamiseks.
8. Testitud 25 °C (77 °F) laborikeskkonnas, kasutades DJI 30 W USB-C laadijat kui pildistamise/video salvestamise funktsioon on keelatud ja ekraanid on välja lülitatud. Tuleks kasutada ainult viitamiseks.
9. Esiekraani, tagaekraani ja objektiivi kaitsekatte hüdrofoobsus on saavutatud läbi AF-katte, mida võivad kriimustused mõjutada.
10. Praegu toetatakse selle funktsiooni jaoks ainult inglise ja mandariini hiina keelt. Palun kasutage seda vaikses keskkonnas ning tagavad selge ja täpse häälduse.
11. FCC-ühilduv ja testitud avatud väliskeskkonnas ilma häireteta.
12. InvisiStick for Skiing sobib ainult suusatamiseks. Tulemused võivad teiste jaoks kasutamisel erineda stsenaariumid. Mandri-Hiinas rakendatakse pilvandmetöötlustehnoloogiat Alibaba abil Pilv. Teistes piirkondades rakendatakse pilvandmetöötlustehnoloogiat Amazon Drive’i abil.
13. Mõningaid tarvikuid müüakse eraldi.
14. Ideaalne kinnitustemperatuuri vahemik on -10° kuni 40° C (14° kuni 104° F). Ärge kinnitage külge kumerad pinnad ja veenduge, et kinnituspind on puhas. Soovitav on vajutada pärast pealekandmist 10 sekundit allapoole ja jätke enne kasutamist 30 minutiks mõjuma.
15. Seda toodet saab kinnitada ainult siledatele, tasasetele, mittepoorsetele pindadele ja see sobib ainult mittemõjutavad tegevused. Kui see on kinnitatud autode, mootorrataste või kere välisküljele teiste sõidukite puhul kasutage seda ainult tasastel teedel ja kiirustel alla 80 km/h (50 miili tunnis). See on ka Soovitatav kasutada koos turvarihmaga, et vältida õnnetusi või kaotust.

Tehnilised Andmed

Dimensions (L×W×H)

 • 70.5×44.2×32.8 mm

Weight

 • 145 g

Waterproof

 • 16 m [1] without Waterproof Case, 60 m with Waterproof Case

Number of Microphones

 • 3

Touchscreens

 • Front Screen: 1.4-inch 326 ppi 320×320
  Rear Screen: 2.25-inch 326 ppi 360×640
  Front/Rear Screen Brightness: 750±50 cd/m²

Supported SD Cards

 • microSD (up to 256 GB)

Recommended microSD Cards

 • Recommended models:
  SanDisk Extreme 32GB V30 A2 UHS-I Speed Grade 3
  SanDisk Extreme Pro 32GB V30 A2 UHS-I Speed Grade 3
  Kingston Canvas Go!Plus 64GB UHS-I Speed Grade 3
  Kingston Canvas Go!Plus 128GB UHS-I Speed Grade 3
  Kingston Canvas React Plus 64GB UHS-II Speed Grade 3
  Kingston Canvas React Plus 128GB UHS-II Speed Grade 3
  Kingston Canvas React Plus 256GB UHS-II Speed Grade 3
  Samsung Pro Plus 256GB V30 A2 UHS-I Speed Grade 3

Camera

Sensor

 • 1/1.7-inch CMOS

Lens

 • FOV: 155°
  Aperture: f/2.8
  Focus Range: 0.3 m to ∞

ISO Range

 • Photo: 100-12800
  Video: 100-12800

Electronic Shutter Speed

 • Photo: 1/8000-30 s
  Video: 1/8000 s to the limit of frames per second

Max Photo Resolution

 • 4000×3000

Zoom

 • Digital Zoom
  Photo: 4x
  Video: 2x (> 60fps), 3x (≤ 60fps, HorizonSteady On), 4x (≤ 60fps, HorizonSteady Off)
  Slow Motion/Timelapse: Not available

Still Photography Modes

 • Single: 12 MP
  Countdown: Off/0.5/1/2/3/5/10 s

Standard Recording

 • 4K (4:3): 4096×3072@24/25/30/48/50/60fps
  4K (16:9): 3840×2160@100/120fps
  4K (16:9): 3840×2160@24/25/30/48/50/60fps
  2.7K (4:3): 2688×2016@24/25/30/48/50/60fps
  2.7K (16:9): 2688×1512@100/120fps
  2.7K (16:9): 2688×1512@24/25/30/48/50/60fps
  1080p (16:9): 1920×1080@100/120/200/240fps
  1080p (16:9): 1920×1080@24/25/30/48/50/60fps

Slow Motion

 • 4K: 4x (120fps)
  2.7K: 4x (120fps)
  1080p: 8x (240fps), 4x (120fps)

Hyperlapse

 • 4K/2.7K/1080p: Auto/×2/×5/×10/×15/×30

Timelapse

 • 4K/2.7K/1080p@30fps
  Intervals: 0.5/1/2/3/4/5/6/7/8/10/13/15/20/25/30/40 s
  Duration: 5/10/20/30 mins, 1/2/3/5 hours, ∞

Stabilization

 • EIS [2]:
  RockSteady 3.0
  HorizonBalancing
  HorizonSteady

Max Video Bitrate

 • 130 Mbps

Supported File System

 • exFAT

Photo Format

 • JPEG/RAW

Video Format

 • MP4 (H.264/HEVC)

Built-in Storage Capacity

 • The camera does not have built-in storage, but storage capacity can be expanded by inserting a microSD card.

Audio Output

 • 48 kHz; AAC

Battery

Type

 • LiPo 1S

Capacity

1770 mAh

Energy

 • 6.8 Wh

Voltage

 • 3.85 V

Operating Temperature

 • -20° to 45° C (-4° to 113° F)

Charging Temperature

 • 5° to 40° C (41° to 104° F)

Operating Time

 • 160 mins [3]

Connection

Wi-Fi Operating Frequency

 • 2.400-2.4835 GHz
  5.150-5.250 GHz
  5.725-5.850 GHz

Wi-Fi Protocol

 • 802.11 a/b/g/n/ac

Wi-Fi Transmission Power (EIRP)

 • 2.4 GHz: < 16 dBm (FCC/CE/SRRC/MIC)
  5.1 GHz: < 14 dBm (FCC/CE/SRRC/MIC)
  5.8 GHz: < 14 dBm (FCC/CE/SRRC)

Bluetooth Operating Frequency

 • 2.400-2.4835 GHz

Bluetooth Transmission Power (EIRP)

 • < 4 dBm

Bluetooth Protocol

 • BLE 5.0

Footnotes

 • 1. Before use, close the battery compartment cover and the USB-C port cover, and tighten the Lens Protective Cover. It is recommended to install the Waterproof Case for long-duration underwater shooting or in environments with high water impacts or pressure. Osmo Action 3 and its Waterproof Case have an IP68 waterproof rating. Do not use the camera in hot springs or expose it to corrosive liquids.
  2. EIS is not supported in Slow Motion and Timelapse modes. HorizonSteady is only available when the video resolution is 1080p (16:9) or 2.7K (16:9) with a frame rate of 60fps or below. HorizonBalancing is only available when the video resolution is 1080p (16:9), 2.7K (16:9), or 4K (16:9) with a frame rate of 60 fps or below.
  3. Tested in a 25° C (77° F) laboratory environment while recording 1080p/30fps video with EIS disabled and the screens off, and should be used for reference only.

Komplektsus

 • Osmo Action 3 × 1
 • Osmo Action 3 Extreme Battery × 3
 • Osmo Action 3 Horizontal-Vertical Protective Frame × 1
 • Osmo Action 3 Rubber Lens Protector × 2
 • Osmo Action 3 Quick-Release Adapter Mount × 2
 • Osmo Flat Adhesive Base × 1
 • Osmo Locking Screw × 2
 • Type-C to Type-C PD Cable × 1
 • Osmo Action 3 Multifunctional Battery Case × 1
 • Osmo 1.5m Extension Rod × 1
 • DJI Logo Sticker × 2

KKK

What resolution settings does Osmo Action 3 support?

Osmo Action 3 supports the following resolution settings:

 • 4K (4:3): 4096×3072@24/25/30/48/50/60fps
 • 4K (16:9): 3840×2160@100/120fps
 • 4K (16:9): 3840×2160@24/25/30/48/50/60fps
 • 2.7K (4:3): 2688×2016@24/25/30/48/50/60fps
 • 2.7K (16:9): 2688×1512@100/120fps
 • 2.7K (16:9): 2688×1512@24/25/30/48/50/60fps
 • 1080p (16:9): 1920×1080@100/120/200/240fps
 • 1080p (16:9): 1920×1080@24/25/30/48/50/60fps

What video formats does Osmo Action 3 support?

MP4 (H.264/HEVC).

Does Osmo Action 3 support distortion correction?

Yes. You can switch the FOV to Standard (Dewarp) on the video and audio parameter settings page on the right side of the camera view.

Can I save original photos from Timelapse?

Yes. Photos from Timelapse can be downloaded and viewed on a computer.

What is RockSteady 3.0?

Osmo Action 3 uses RockSteady 3.0 technology to stabilize footage. This Electronic Image Stabilization (EIS) technology is realized by increasing the shutter speed, analyzing the images captured by the CMOS sensor, and compensating by cutting off the edges of these images. In this way, multiple frames are overlaid and finally combined into a single frame that is sharp, clear, and accurately exposed.

What is HorizonSteady?

HorizonSteady uses DJI’s latest stabilization algorithm to correct shakes for any horizontal rotation (360°) and lock onto a leveled horizon in every frame, regardless of how the camera is mounted or worn. It allows you to capture smooth and stable footage whether you are cycling on bumpy roads or go-karting around a track.

Can Osmo Action 3 shoot slow-motion videos?

Yes. Osmo Action 3 supports up to 1080p/240fps 8x slow-motion videos.

What is D-Cinelike?

It is designed to capture a wide dynamic range from the sensor, and colors are distributed evenly so the dark parts of a picture are greatly improved. It is not a real LUT, but a lower-contrast video with a flat color profile, great for expanding your post-processing options.

How do I export photos and videos from Osmo Action 3?

There are three exporting options available:

 1. Connect to the DJI Mimo app and download the content to your smartphone.
 2. Insert the microSD card from Osmo Action 3 into a computer.
 3. Connect Osmo Action 3 to a computer with a Type-C cable.

Where is footage saved in Osmo Action 3?

The footage is saved to the microSD card inserted into Osmo Action 3.

Does Osmo Action 3 use a prime lens?

Yes. Osmo Action 3 uses a prime lens and subjects are clear when they are at least 300mm or more from the lens.

Can I set metering for Osmo Action 3?

Osmo Action 3 supports evaluative metering but not spot metering.

What app do I use to control Osmo Action 3 with my smartphone?

The DJI Mimo app. It allows you to control Osmo Action 3, sync photos and videos, edit, and share.

How do I activate Osmo Action 3?

You can follow the steps below to activate the device:

 1. Download the DJI Mimo app by scanning the QR code shown on the camera screen prompt or from an app store.
 2. Press and hold the Quick Switch button to power on Osmo Action 3.
 3. Launch the DJI Mimo app, tap the camera icon on the upper left corner of the home screen, enable Bluetooth and Wi-Fi on your smartphone, and connect to Osmo Action 3.
 4. After connecting Osmo Action 3 to the DJI Mimo app, you will be prompted to activate the device.
 5. Complete the activation by following the prompts on the app.

How do I update the firmware of Osmo Action 3?

The DJI Mimo app will send push messages automatically. Follow the prompts to complete the update.

How do I switch between the front and back screen?

Swipe up from the bottom of a screen to unlock it and switch to that screen. Through the camera menu, users can opt to display the front and rear screens simultaneously, or to use just one screen.

Does the front screen support touch control?

Yes. You can perform parameter settings, mode switch, video playback, etc.

How do I switch to vertical shooting?

Mount the Horizontal-Vertical Protective Frame and use with the Adhesive Base Kit or 1.5m Extension Rod Kit to switch between horizontal and vertical shooting.

Does Osmo Action 3 support voice control?

Yes. Osmo Action 3 supports voice commands in English and Mandarin Chinese.

Why does Osmo Action 3 have a lock screen function?

The lock screen function prevents you from touching the screen accidentally, especially when you use it underwater.

How do I use the InvisiStick for Skiing feature?

After shooting a skiing video with Osmo Action 3, you can connect it to the DJI Mimo app to eliminate the selfie stick.* For details, refer to the tutorial video.

* To ensure the elimination effect works adequately, use the Osmo 1.5m Extension Rod when shooting and try to avoid covering any of your body parts with it.

How do I share a video I just shot?

You can save the video to your smartphone and share it, or use the DJI Mimo app to upload it and share the link generated.

How do I set the shutter speed, ISO, and other camera parameters manually?

 1. On the right side of the camera view, tap the icon for adjusting image and audio parameters, enable PRO mode on the upper right corner, then select M mode to adjust shutter speed, ISO, and other camera parameters manually.
 2. Launch the DJI Mimo app, enable PRO mode on the upper left corner of the main page, then tap Settings on the top to adjust shutter speed, ISO, and other camera parameters manually.

Does Osmo Action 3 have sleep mode?

Yes. When Osmo Action 3 is powered on, press and hold the Quick Switch button to enter sleep mode. Press the button once to wake the screen. Press the shutter/record button to enable SnapShot.

Can I use an external microphone with Osmo Action 3?

Yes. You can connect Osmo Action 3 with a third-party microphone via the universal 3.5mm Type-C cable.

Can I set the playback volume of Osmo Action 3?

Yes. Tap the volume icon in the upper right corner of the playback page to turn the sound on or off. Press and hold the icon to adjust the volume.

What is the max operating time of Osmo Action 3?

The max operating time of Osmo Action 3 is 160 minutes in room-temperature environments, and up to 150 minutes when shooting in environments with temperatures as low as -20° C (-4° F).*

* Tested in a laboratory environment while recording 1080p/30fps video with EIS disabled and the screens off, and should be used for reference only.

Battery Does Osmo Action 3 support fast charging? Yes. You can use the DJI 30W USB-C Charger* to fast charge Osmo Action 3 at 30 W.

* The DJI 30W USB-C Charger is sold separately.

What accessories does Osmo Action 3 have?

Osmo Action 3 is compatible with the following accessories: Extreme Battery, Horizontal-Vertical Protective Frame, Rubber Lens Protector, Quick-Release Adapter Mount, Flat Adhesive Base, Locking Screw, Type-C to Type-C PD Cable, Multifunctional Battery Case, 1.5m Extension Rod, Waterproof Case, Adhesive Base Kit, Lens Protective Cover, 1.5m Extension Rod Kit, Magnetic Ball-Joint Adapter Mount, Floating Handle, 30W USB-C Charger, Biking Accessory Kit, Chest Strap Mount, Handlebar Mount, Diving Accessory Kit, Suction Cup Mount, Helmet Chin Mount, and Surfing Tethers.

How do I mount different accessories to Osmo Action 3?

 1. Official accessories can be attached directly to Osmo Action 3 via the quick-release locking clip.
 2. Attach a tripod and other accessories with the Magnetic Ball-Joint Adapter Mount or via the 1/4″ screw hole on the bottom of the 1.5m Extension Rod.
 3. Mount third-party action camera accessories with the quick-release adapter mount.

Accessories Can Osmo Action 3 be mounted to a tripod? Yes. Osmo Action 3 can be mounted to a tripod with the Magnetic Ball-Joint Adapter Mount or via the 1/4″ screw hole on the bottom of the 1.5m Extension Rod.

Accessories Can I mount third-party action camera accessories to Osmo Action 3? Yes. You can mount third-party action camera accessories with the quick-release adapter mount.

How strong is the magnetic connection between Osmo Action 3 and the accessories? Based on the magnetic design, the magnetic force is strengthened and an additional positioning clip is added to enhance the impact resistance.

* Do not throw, strike, or crush this product.

Is the Flat Adhesive Base of Osmo Action 3 reusable?

No. The Flat Adhesive Base uses 3M adhesives that are not reusable.

Why does Osmo Action 3 heat up during use?

Osmo Action 3 supports recording of 4K/120fps videos, during which it requires high power to run. As a result, after shooting high-specification videos for long durations, users can feel the heat when holding the camera.

Is the lens of Osmo Action 3 interchangeable?

No.

Can Osmo Action 3 be connected to Bluetooth or Wi-Fi?

Yes.

Is Osmo Action 3 waterproof?

Yes. Osmo Action 3 can be used at depths of up to 16 meters, and up to 60 meters when used with the Waterproof Case.

What should I do before using Osmo Action 3 underwater?

 1. Check that the Lens Protective Cover and screens are intact. Close the battery compartment cover and the USB-C port cover, and tighten the Lens Protective Cover.
 2. Osmo Action 3 can be used at depths of up to 16 meters. However, it is recommended to install the Waterproof Case for long-duration underwater shooting or when shooting in environments with high pressure or water impacts. With the Waterproof Case, Osmo Action 3 can be used at depths of up to 60 meter.
 3. Do not use the camera in hot springs or expose it to corrosive liquids.
 4. Before changing the Lens Protective Cover, air dry the camera to avoid any condensation caused by water entering the lens cap.
 5. Rinse the camera with clean water after using underwater, and completely air dry it before using it again.

What microSD cards does Osmo Action 3 support?

Recommended models:

 • SanDisk Extreme 32GB V30 A2 UHS-I Speed Grade 3
 • SanDisk Extreme Pro 32GB V30 A2 UHS-I Speed Grade 3
 • Kingston Canvas Go!Plus 64GB UHS-I Speed Grade 3
 • Kingston Canvas Go!Plus 128GB UHS-I Speed Grade 3
 • Kingston Canvas React Plus 64GB UHS-II Speed Grade 3
 • Kingston Canvas React Plus 128GB UHS-II Speed Grade 3
 • Kingston Canvas React Plus 256GB UHS-II Speed Grade 3
 • Samsung Pro Plus 256GB V30 A2 UHS-I Speed Grade 3

How do I clean the lens area of Osmo Action 3?

 1. Dirt on the lens can be cleaned with a lens cleaning cloth. For dust in the cracks at the edge of the lens, use a dust blower or cotton swab for cleaning.
 2. To clean water stains, oil smudges, or fingerprints on the lens, apply a few drops of lens cleaning solution on lens tissues and use a circular motion to wipe.

What should I do if dust or sand gets inside Osmo Action 3?

Osmo Action 3 is dust-proof. However, if dust does get inside the device and cannot be cleaned, please contact DJI After-Sales for repair.

What is LightCut?

LightCut is a video editing application recommended by DJI. It provides intuitive shooting and editing functions for DJI users, including AI-based one-tap editing, diverse exclusive video templates, inspirational creative tutorials, and many other resources that let you edit and generate videos effortlessly wherever you go. Click here to learn more: www.dji.com/lightcut

How do I download LightCut?

You can download the LightCut app on major app stores, or from the Downloads page on the DJI official website. Click here to download: https://www.dji.com/downloads/djiapp/lightcut

How do I connect LightCut with Osmo Action 3?

 1. Make sure your Osmo Action 3 is activated and powered on, and then enable Bluetooth and Wi-Fi on your smartphone.
 2. Launch LightCut, and then tap the device icon on the top.<br>
 3. Select your device ID and tap Connect. Check the device verification code and tap Accept. After a prompt asking you to join the Wi-Fi network pops up, tap to join.*

* During the connecting process, do not exit the app. For ensuing uses, make sure Osmo Action 3 is powered on, enable Bluetooth and Wi-Fi on your smartphone, and Osmo Action 3 will automatically connect to LightCut.

What features are supported when Osmo Action 3 is connected to LightCut?

 1. The LightCut app provides numerous templates that fit typical scenarios of the Osmo Action series. After connection, you can easily preview the footage without outputting it, allowing you to edit easily and generate videos efficiently.
 2. One-Tap Editing will automatically recommend templates according to your selected clips and intelligently select clips to generate a short video with no manual editing required.<br>
 3. You can customize the editing, music, text, stickers, speed, filter (underwater color tuning is supported), and more for more flexibility and creative freedom.

What should I do if a timeout prompt appears during the connection process?

Place your smartphone closer to Osmo Action 3 and try again.

How do I forget an Osmo Action 3 that has been connected to my smartphone?

iOS: Launch LightCut, and then view connected devices in My Device. Swipe left across the device and then remove the device.

Android: Launch LightCut, and then view connected devices in My Device. Press and hold the device and then remove it.

What should I do if the device cannot be found?

Make sure both your smartphone and Osmo Action 3 are powered on. Put the two devices close to each other, and make sure you have enabled Bluetooth on your smartphone and authorized LightCut. Then, try searching for the device again. If the device still cannot be found, reset the device.

What should I do if connection fails?

Try the following:

 1. Make sure you have enabled Bluetooth and Wi-Fi on your smartphone.
 2. Restart Osmo Action 3 and the LightCut app, and try connecting again.
 3. If the Wi-Fi password of Osmo Action 3 has been changed, turn off your smartphone’s Wi-Fi and turn it on again, and then try connecting again.

How do I use the LightCut app for quick editing?

Launch LightCut, enter One-Tap Editing, and select the videos you have shot. One-Tap Editing will automatically recommend templates according to your videos, which are optimized for many scenarios, including nature, city, home, retail location, food, pets, festivals, and more, and will intelligently select clips and generate a short video with no manual editing required.

You can also try other templates, change the selected clips, or select music, filters, text, and stickers. Effortless editing allows you to share great videos fast.

Can I activate and update Osmo Action 3 on LightCut?

No. Download the DJI Mimo app for activation and firmware update.

Uudiskirjaga liitumine