16 cm x 24 cm (6″ x 9″) 2-Ribalised X-Seeria Komponentkõlarid X-S69C

Tootekood: X-S69C

16 cm x 24 cm (6″ x 9″) 2-Ribalised X-Seeria Komponentkõlarid X-S69C

Tootekood: X-S69C
Kategooria:

Alpine tutvustab täiesti uut X-Seeriat, kõrgklassi ning tipkvaliteedi kõlarid ja võimendid. X-seeria on välja töötatud ning timmitud looma täiuslikku ning erilist dünaamikat, äärmiselt realistlikku heli taasesitust ning ruumilist heli. Alpine X-Seeria kõlaritega saad nautida Hi-Res Audio faile kuni 40kHz ning seda äärmiselt detailse dünaamikaga. Need tipptasemel kõlarid on välja töötatud ning tuunitud õlikõrge täpsusega ning kasutavad vaid kõrgtehnoloogilisi materjale, jäädes samas taskukohaseks ningsobitudes väga paljudesse autodesse.

MAX Võimsus: 360 Watti

RMS Võimsus: 120 Watti

Sagedusvahemik: 45 Hz – 50 kHz

 

Laost otsas

Küsi saadavust

Kirjeldus

Alpine Heli ID

Alpine tipp helitehnikud üle kogu maakera said kokku Alpine Iwaki`s, Jaapan`i peakorteris et väga kriitiliselt hinnata autos kasutatavaid järelturu kõrgklassi süsteeme. Väga paljud neist süsteemidest suutsid esitada laia dünaamikaulatust ka suurematel helitugevustel, puudu jäi instrumentide reaalsest eristusest. Enamustes süsteemides aga kannatas kõvasti ruumilise heli saavutamine. Sellele tuginedes sündis “Alpine ID” mis ongi just sellele suunatud.

Alpine ID, tähendab “Alpine: Image Defined” ning see on Alpine uus globaalne lähenemisfilosoofia, mis püüabki lahendada auto helisüsteemide puudusi tänapäeval: ruumiliseheli ning äärmusliku sügavuse loomine. Alpine ID filosoofia on suunatud sobivatele helisüsteemidele koos töötamiseks ning äärmiselt realistlikku helipildi saavutamiseks kõrge dünaamika uletuses (Hi-Res Audio) ning loomulikult tüiuslik helikvaliteet . Sobivad helisüsteemi komponendid võimaldavad kuulajal kogeda realistliku muusika uut taset autos. Teisisõnu, kuulaja saab kuulata muusikat täpselt nii nagu selle esitaja on loonud. X-Seeria kõlarid, võimendid ning subwooferid panevadki aluse helisüsteemi komponentidele mis loovadki Alpine uue heli filosoofia.

Laialdane ja lihtne paigaldus

X-seeria kõlarites kasutab Alpine kõrge-võimsusega neodüümium magneteid. See tähendab et magnet on palju väiksem võrreldes tavaliste kõlaritega, nõudes seetõttu ka väiksemat sügavuspinda paigalduses ning võttes vähem ruumi auto ukses.

Great Installability - X-Series Speaker X-S69C

Täiesti uus “Mootoristruktuur”

Kasutades võimsat Neodüümium magnetir radiaalse seadistusega, saavutasime äärmiselt kompaktse “mootori”. Radiaalne magneti seadistus tõstab võimsalt magneti efektiivsust – mille tulemuseks on kõrge dünaamika ning suur võimsustaluvus.

All New Motor Structure - X-Series Speaker X-S69C

HAMR Surround

“High Amplitude Multi-Roll” ehk (HAMR) surround võimaldab maksimaalset, lineaarset membraani painet suurel helirõhul, säilitades samas täielikku diafragma kontrolli igas kõvera punktis ning suurimat helikvaliteedi puhtust.

HAMR Surround - X-Series Speaker X-S69C

Komplektis kattevõre

Lisasime komplekti ka metallist kattevõre mis kaitseb kõlareid eriti avatud paigaldusel.

Included Mesh Grill - X-Series Speaker X-S69C

X-Seeria “Mootori Lineaarsus”

Pidime looma kõlari mille igas liikumisasendis  oleks võrdne ning tasakaalustatud rõhuv jõud. Tasakaalustatud jõufaktori kõver peab nägema identne /peegeldatud kui membraan liigub sisse või välja. Alpine X-Seeria kõlarid pakuvad suurepärast linearsust ning kõrgeimat helipuhtust.

X-Series Motor Linearity - X-Series Speaker X-S69C

Nano-Fiiber Membraan

Väikese läbimõõdulised nano-fiibrist tehtud membraanistruktuur on äärmiselt kerge ning jäik. Nano-fiibrist membraanil on ka väga hea niiskustaluvus seega ei põhjusta need muusikale mingeid häireid.

Nano-Fibre Cone - X-Series Speaker X-S69C

X-Seeria Kõlarite Sagedustaluvus

Püüdsime luua kõlarisüsteemi millel oleks äärmiselt lai sagedusvahemik taasesitamaks helipilti ning muusika harmoonilisust..

X-Series Speakers Frequency Response - X-Series Speaker X-S69C

Uued Carbon-Grafiit Tweeterid

Alpine valis tweeteri materjaliks karbon-grafiidi kuna see on äärmiselt jäik töötamaks nagu “hard dome tweeter” kuid samas säilitades naturaalse heli. Tweeter toob esile ülima täpsuse ning laiendatud kõrgsageduse (kuni 40kHz) ilma probleemideta, mis vahel tekivad “hard dome tweeter”´ites. See võimaldab kuulajal täielikult nautida tõelist Hi-Res Audio helikvaliteeti.

New Carbon Graphite Tweeter - X-Series Speaker X-S69C

Filtrite Disain (X-S65C ning X-S65)

Superkompaktsete filtrite kaas libiseb lahti et pääseksid lihtsalt muutma jumper’ eid. Saad saadistada tweeteri taset 3 sammus (-3 / 0 / +3 dB) ning tweeter faasi (normaalne / pööratud).

Network Design - X-Series Speaker X-S69C

Lisainfo

Tootja

Uudiskirjaga liitumine