10.1″ Laemonitor sisseehitatud DVD mängija ja HDMI-sisendiga PKG-RSE3HDMI

Tootekood: PKG-RSE3HDMI

10.1″ Laemonitor sisseehitatud DVD mängija ja HDMI-sisendiga PKG-RSE3HDMI

Tootekood: PKG-RSE3HDMI
Kategooria:

Perega teel olles ei ole enam igav. PKG-RSE3HDMI DVD meelelahutus süsteem on reisijatele just see õige. Kaasreisijad saavad nautida kõrgkvaliteetset pilti läbi HDMI-sisendi.

Laos

  • Kontorist saaksid kätte: 2-4 tööpäeva
  • Pakiautomaadist: 3-5 tööpäeva
  • Kulleriga: 3-5 tööpäeva

14 päeva tagastusõigus ja garantii 24 kuud!

Ostax järelmaks

Kuumaks
237.41

Lisa ostukorvi ning ostukorvis vali “Järelmaks”.

Kirjeldus

Valik sisendeid

Topelt HDMI-sisend lubab videosid mängida suvaliselt HDMI-toega allikatelt, nagu näiteks nutitelefonid koos HDMI adapteriga. Süsteemil on üks AUX sisend millesse saab ühendada näiteks iPod®, iPhone®, iPad® või mängukonsooli (vajalik eraldi müüdav lisakaabel). Samuti võid õhendada USB kandja et sealt mängida videosid järgmiste formaatidega: AVI, MPEG, MP4, MOV, FLV, RMVB, MP3, WMA, AAC, ja vaadata JPEG pilte.

Lihtne kasutada

PKG-RSE3HDMI nupud asuvad ülal esipaneelil, mis on ka lihtsalt lastele kättesaadavad. Kogu süsteemi saab ka juhtida puldist RUE-4159, mis on ostes komplektis. Kaasas on ka 2 paari juhtmevabu kõrvaklappe, et lapsed saaksid segamatult filme vaadata.

Brilliantse pildikvaliteediga meelelahutus

PKG-RSE3HDMI laemontoril on 10.1-tolline allapoole avanev monitor, millel sisseehitaud DVD mängija ja 2 HDMI sisendit. See on vastupidav, autokautuseks loodud DVD/CD mehhanism on just loodud auto-sõbralikuks, see talub vibratsiooni ja kuumust, et veatult mängida videosid. LED WSVGA monitoril on 1.84 millionit pikselit saavutamaks suurepärase pildikvaliteedi.

2-tsooniline Video juhtimine

PKG-RSE3HDMI on just sobiv seade et ühendada see Alpine 9″, 8″ või 7″ peaseadmega. 2-tsooniline Video juhtimise omadus peaseadmetel laseb seadme videopildi saata PKG-RSE3HDMI monitori samas kui ise saate esiistmel nautida muusikat või raadiot teistelt allikatelt.

Sobib hästi igasse autosse

PKG-RSE3HDMI paigaldus on tehtud väga lihtsaks. Komplektis on kohe olemas 3 värvi katted (Must, Helehall ja Šampanja kuldne), lihtsalt vali oma aut interjööriga kõige paremin sobiv.

Lisainfo

Tootja

Uudiskirjaga liitumine