Täiustatud Navijaam, Alpine Style toode Mercedes Vito (V639) ja Viano (W639) mudelitele X800D-V

Tootekood: X800D-V

Täiustatud Navijaam, Alpine Style toode Mercedes Vito (V639) ja Viano (W639) mudelitele X800D-V

Tootekood: X800D-V

Kui Alpine meeskond võttis ette V-Klassi sõidukid, oli neil 1 eesmärk: luua meeliületav ja kõrg-kvaliteetne meelelahutussüsteem.

Tulemuseks saigi “premium” meeelahutussüsteem mis ühildub täielikult V-Klassi (Viano /Vito) mudelitega, täiuslik Navigatsioonitehnoloogia ja audiofiili helikvaliteet. Kõik detailid on disaintud täipselt sobituma juba olemasolevatesse kohtadesse ning ühilduvad ka auto elektroonika süsteemiga.

Täiuslik tase ilma kadudeta.

Laos

  • Kontorist saaksid kätte: 2-4 tööpäeva
  • Pakiautomaadist: 3-5 tööpäeva
  • Kulleriga: 3-5 tööpäeva

14 päeva tagastusõigus ja garantii 24 kuud!

Ostax järelmaks

Kuumaks
545.87

Lisa ostukorvi ning ostukorvis vali “Järelmaks”.

Kirjeldus

20cm Kõrgresolutsiooniline puutetundlik ekraan

8-tolline (20.3 cm) kõrgresolutsiooniline ekraan on 60% suurem V-klassi tehase originaal ekraanist ning toob sinuni viimase videotehnoloogia ja pildi puhtuse, selguse ja kontrasti. Lubades Navigatsioonikaartide hämmastavat detailsust ning filmide või videofailide vaatamisel tõelist kinoelamust. Samas tagab see ka turvalisususe: Navigatsioonikaartide detaile on lihtsam märgata ning sihtkoha sisestusklahvid näivad suuremad ning nendega on lihtsam opereerida.

Bass Engine SQ

X800D-V toob läbi “BASS ENGINE SQ” sinu autosse täiusliku helitöötluse, maksimeerides bassi helid ja kogu helitasakaalu, lisaks palju seadistatavaid parameetreid nagu Digitaalne aegviide ja 9-Ribaline Parameetriline Ekvalaiser. Alpine TuneIt rakendusega võid sa neid kõiki sättida läbi oma nutitelefoni.

DAB Digitaalne Raadio (ei tööta Eestis).

Sisse-ehitatud DAB/DAB+/DMB tuuner kasutab kõige täiuslikumat digitaalset tehnoloogiat et tuua sinuni erakordne raadio vastuvõtt ja müravaba helikvaliteet. DAB pakub veel mitmeid eeliseid tavalise FM raadio ees: valikus on paju rohkem raadiojaamasid ning peale jaamade skäneerimist on sul lihtne neid valida tähestikulises järjekorras või siis kategooria järgi.

Sisse-ehitatud Bluetooth® Tehnoloogia

Sisse-ehitatud Bluetooth® moodul lubab juhtmevaba ühendust mobiiltelefoni “käed-vabad” juhtimiseks, tarkvara tiheda uuenemise tulemusel on sellel ka uusimate nutitelefonide tugi. Telefoni kasutajaliides on äärmiselt lihtne ning olemas on ka kiirvalik. Bluetooth® lubab ka telefonist muusika või intenetiraadio striimingut.

Täiuslik süsteemiga ühilduvus

Täiuslikult ühilduva peaseadme loomine nõuab palju aega ning täpset eeltööd. X800D-V on täielikult ühilduv V-klassi masina roolinuppudega ning “multi-information” näidikuploki ekraaniga et kuvada ekraanil kõik vajaik info. Kui uksed avada, ärkab süsteem automaatselt.

Tipptasemel helikvaliteet

Alpine kaubamärk on maailmas eelkõige tuntud suurepärase helikvaliteedi poolest. Meie heliinsenerid pöörasid X800D-V väljatöötamisel suurt tähelepanu detailidele – kasutades selles ainult tipptasemel komponente. Süstem pakub palju võimalusi heliseadistamiseks nagu digitaalne aegviide ja professionaalne ekvalaiser, et kasutaja saaks helipildi luua just selliseks nagu ta seda soovib.

Videoesitlus

X800D-V lubab sul nautida filme, muusikat, videosid või
 TV saateid paljudest erinevatest allikatest, nagu sisse-ehitatud DVD seade, USB mälupulga pesa, viimased nutitelefonid millel HDMI väljund või kaasaskantavad video seadmed mida saab ühendada A/V sisendi pistikusse (vajalik on lisakaabel). Saab ka ühendada iPod või iPhone et nautida videofaile suurel 8-tollisel ekraanil. Sõidu turvalisust silmas pidades ei mängi video ajal, mil sõiduk liigub.

Eriti mugav kahele kasutajale

Kui autot kasutab mitu inimest, on võimalik salvestada kasutajaprofiil. Autosse sisenedes ühendatakse automaatselt Bluetoothi kaudu sinu telefon ning selle kaudu tuvastatakse kasutaja profiil. Profiilis saab määrata põhiekraani, lemmikud rakendused, telefoniraamatu, raadiojaamad ja kaamera vaated. See on mugav, kuna nüüd ei pea sa iga kord käsitsi seadeid uuesti sisestama, hoides kokku kõvasti aega.

HDMI Ühendus

Ühenda HDMI toega nutitelefon või kaasaskantav videoseade et nautida videot suurel 8-tollisel X-800D-V kõrgresolutsioonilisel ekraanil. Täielik digitaalne andmeedastus ja WVGA ekraan toovad sinuni võrratu pildikvaliteedi. HDMI kaablit müüakse eraldi (KCU-610HD sobib iPhone, Sony Xperia ACRO, Motorola, jpt. telefonidele või KCU-610MH sobib HTC ONE, Samsung Galaxy S4, Sony Xperia Z, jpt. telefonidele).

Kohanda seade omale mugavaks

“My Favourites” lubab sul luua 3 ekraani, igal ekraanil 8 lemmiktegevust, mida saad 1 vajutusega aktiveerida, lisaks saad vabal valikul luua ekraani välimuse. Lemmik-raadiojaamad, lemmikud navigatsiooni sihtkohad, teha kõnesid lemmikutele ilma nende kontakte otsimata. Ekraanile saad valida oma taustavärvi ning heliseaded. Kõik see kahele kasutajale, kelle tuvastus käib läbi Bluetoothi telefoni leidmisega.

Tasuta kaardiuuendus 30 päva jooksul

Peale esimest GPS asukoha leidmist, on sul aega 30 päeva tasuta alla laadida kaardiuuendused aadressilt www.naviextras.com
Enamasti teeb selle töö sinu eest ära seadme edasimüüja.
“One Look” Ekraan
Meie kaasaegne “One Look” jagatud-ekraani tehnoloogia lubab juhil näha ühel ekraanil samaaegselt navigatsioonikaarti ja muusika infot. Seetõttu ei pea sa pidevalt ekraani vahetama. Jagatud-ekraani käivitamiseks piisab vaid ühest nupuvajutusest. See funktsioon on eriti kasulik pikkade sõitude puhu

Varustatud paljude lisafunktsioondega tagamaks nauditava sõidu

Täiustatud Navijaam sisaldab kõike mida vajad, olenemata riigist milles liikled. See katab 47 Lääne- ja Ida-Euroopa riiki, valikus on 29 keelne hääljuhendamine ning 15 keelne Text-To-Speech. Selle laiendatud POI (huvipunktide) andmebaas teeb sul lihtsaks leida lemmikud kohad või avastada uusi kohti kus sa pole veel ealeski käinud.

Sõidurea juhised aitavad juhil õigeaegselt ümber reastuda, samas kui Dünaamilised TMC Tee Juhised toovad sinuni reaalaja liiklusinformatsiooni et vältida ummikusse sattumisi.

Lihtne juhi eelistuste seadistamine. Näiteks saad kaardil nähtavaks muuta telkimisalad.

Lihtne sihtkoha või huvipunktide sisestus nagu näiteks tanklad, söögikohad, jpm. Kategooria või vahemaa kaudu ostides.

3D maamärkidega kaardid

3D kaardid toovad sinuni palju reaalsema vaate kohast kus sõidad. Kaartidel on sadu 3D objekte ning linnades ka palju 3D ehitisi, mis teeb navigeerimise palju lihtsamaks.

Kiirtee reziim

See režiim toob sinuni kiirteel olles detailse info peatuste, toidukohtade ja tanklate kohta. Näha saad ka vahemaad ja pronoositavat jõudmisaega.

Täiustatud aadressis sisestamine

Euroopa riikides võid sisestada ka postiindeksi, kaasa arvatud 7-kohalised UK indeksid, mis teeb aadressi otsimise palju lihtsamaks. Süsteem tunneb isegi ära poolikud aadressid. Valie oma keel 33 erineva keele klaviatuuride seast, mille hulgas ka Cyrillic ja Kreeka.

Parkimisabi tehnoloogia

Lisavarustusena saadav tagurduskaamera teeb parkimise lihtsaks ja turvaliseks.

Tagurduskaamera aktiveerub automaatselt tagurpidi käigu rakendumisel ning vaigistab maki heli et tuua sinuni parkimisandurite signaalid. Tagurdamisel on nüüd näha selgelt auto taha ning samuti saad parkimise lihtsustamiseks lisada ekraanile tähistus punktid. Valikus on 4 vaadet. Mitme-vaatega ekraan jagatakse kaheks et tagurdamisel oleks korraga näha auto parempoolne ja vasakpoolne külg. Väga kasulik on ka Pealtvaade, kui on vaja külge haakida nt. haagis. Võimalus on ka näha pilt-pildis režiimi.

Lisavarustuses olev Mitme-Vaatega kaamera (HCE-C252RD) Kaamera paigalduskompekt (KIT-R1V) Sobib Mercedes Vito (V639) ja Viano (W639) mudelitele.

   
Mitme-vaatega: jagatud ekraan toob üheaegselt sinuni teravad pildid nii vasakust kui paremast küljest.
Pealtvaade: Äärmiselt mugav täpseks tagurdamiseks või haagise külge haakimseks.

Lisainfo

Tootja

Uudiskirjaga liitumine