Allahindlus!

Rattakompuuter Edge 1030 Bundle

Tootekood: 010-01758-11

Rattakompuuter Edge 1030 Bundle

Tootekood: 010-01758-11
Kategooria:

Garmini värskeim nuti-ühilduv GPS rattakompuuter, -navi
3.5” rattakompuuter koos suurepärase navigeerimise, jõudluse ja sõiduteavituste funktsioonidega.
Trendline™ populaarne teejuht kasutab miljoneid kilomeetreid sisaldavat Garmin Connect sõidu andmeid, et juhatada sind nii teedel kui ka metsade vahel.
Eellaetud Garmin Cycle Map jalgratta teedega juhendav kaart uute navigeerimishoiatustega.

Uus sõitjatevaheline sõnumiside hoiab gruppi ühenduses.
Pane end proovile uuendatud  Strava Live Segments rakendusega.
Aku kestvus: kuni 20 tundi²,  Garmin Charge™ akupangaga kuni 40 tundi.

Laost otsas

Küsi saadavust

Kirjeldus

Garmini värskeim nuti-ühilduv GPS rattakompuuter, -navi

  • 3.5” rattakompuuter koos suurepärase navigeerimise, jõudluse ja sõiduteavituste funktsioonidega
  • Trendline™ populaarne teejuht kasutab miljoneid kilomeetreid sisaldavat Garmin Connect sõidu andmeid, et juhatada sind nii teedel kui ka metsade vahel
  • Eellaetud Garmin Cycle Map jalgratta teedega juhendav kaart uute navigeerimishoiatustega
  • Uus sõitjatevaheline sõnumiside hoiab gruppi ühenduses
  • Pane end proovile uuendatud  Strava Live Segments rakendusega
  • Aku kestvus: kuni 20 tundi²,  Garmin Charge™ akupangaga kuni 40 tundi

Sõida kaugemale ja võimsamalt koos uue Garmin 1030 Edge GPS rattakompuutriga. Sisaldab Trendline sõidu andmeid koos parimate  tekondadega asfasldil ja radadega maastikul – tänu sellele on sinu rattateekond turvalisem kui kunagi varem. Oled võistleja, tavasõitja või lihtsalt seikluste otsija, Garmin 1030 on parim valik.

Loo endale täiuslik komplekt rattaga sõiduks

Edge 1030 koondab kõige uuemaid navigeerimisvahendeid ja ühildub Garmini ratta tarvikutega, mis aitavad sul mõõta kõige tähtsamaid aspekte oma treeningus. Seade ühildub ka tähelepanu täiendatavate lisaseadmetega, mis aitavad tagada sinu turvalisuse. Sa saad ehitada oma täisuliku sõiduvarustuse ja kõik saab alguse Edge-iga.

Popularity Routing – tea kus parimad sõidavad

Garmin Connect online keskkonna loomisest peale on sõitjad üles laadinud miljoneid kilomeetreid sõiduradasi. On aeg panna kõik need andmed heasse kasutusse koos Trendline popularity routing tehnoloogiaga. Kui Edge 1030 sulle sõiduraja genereerib, leiab ta parima teekonna – kasutades andmeid, kus kaas-ratturid on kõige rohkem sõitnud. Või saad ka kasutada Garmini Course Creator-it Garmin connect-is ja genereerida endale isiklik rattasõbralik rada.

Garmin jalgrattateede juhatav kaart

Garmin on sinu teejuht, ükskõik kas sa oled teepeal või metsarajal. Edge 1030 rattakompuuter sisaldab endas sisse-laetud Garmini rattakaarti, mis juhatab sind kurv-kurvi järel õigesse punkti, ühtlasi hoiatab ka järskude kurvide eest. Samaaegselt, kui sa sõidad, saad reaalajas infot kõrguste kohta, saad otsida aadresse ja huvipunkte. Edasi-tagasi navigeerimine on tehtud imelihtsaks. Lihtsalt ütle Edge 1030-le distants ja algussuund ja ta annab sulle valiku, mis koosneb kolmest erinevast teekonnast. Ja muidugi on ka seade piisavalt tark, et sind juhatada tagasi alguspunkti, kui selleks peaks vajadus tekkima. Kui sa plaanid pikki teekondasi siis Edge 1030 on õige valik just sinu jaoks. Sisseehitatud aku kestab kuni 20 tundi ja saab ka ühtlasi kasutada seadet uue Garmini intregeeritud akupangaga, mis kestab sama kaua kui sina (40 tundi).

Sõitjate vaheline sõnumisisde

Pole vaja haarata oma telefoni järgi, kui keegi grupist on läinud liiga ette- või on jäänud tahapoole. Sõitjalt-sõitjale sõnumiside laseb sul saata eelsalvestatud sõnumeid oma Edge 1030-st kaassõitja seadmesse. Anna oma sõpradele teada, kas sa jõuad järele paari minuti jooksul või peaksid nad edasi liikuma ilma sinuta. Kui sul on katkine rattakumm või vajad muud abi, saad sa saata sõnumeid oma kaassõitjatele tänu GroupTrack funktsioonile.

Nutiühendused

Edge 1030 hoiab ühendust. Vasta kõnedele või sõnumitele kiirelt eelsalvestatud sõnumitega nagu näiteks ” Olen kohe kodus”. Anna oma sõpradele ja perele või isegi kaasratturitele meelerahu lastes neil näha reaalajas, kus sa täpselt oled koos LiveTrack ja GroupTrack funktsiooniga. Kasuta ära Garmini Connect keskkonda maksimaalselt, tõmmates alla tasuta rakendusi ja ekraani kuvasi Connect IQ™ poest, ühilda oma seade WIFI võrguga, et teha lihtsalt ja kiiresti seadmele tarkvara uuendusi.

Sõida kindlalt ja muretult

Uus “uputatav”kinnitus hoiab Edge 1030 täpselt lenkstangiga kohakuti, mitte selle kohal. Madalama profiiliga lisandub võimalus kasutada lisatarvikuid näiteks Garmini akupanka või Varia™ line varustust. Edge 1030 on ühtlasi ka ühilduv Varia tahavaate radariga ja nutikad rattatuled aitavad sul luua kõige ohutama sõidukeskkonna. Lisafunktsioonina on peal ka õnnetuse tuvastamine, mis annab koheselt teada su asukoha valitud inimesele.

Strava Live Segments – leia oma võimete piir

Garmin ja Strava avavad võimalusi oma võimete määramiseks. Saad hoiatusi segmendi käivitamise ja lõpetamise kohta ning võid konkureerida oma enda rekordite ja Strava sõprade sooritustega ümbertöötatud ajalise võrdluse abil, mis näitab, kuidas mõõduvõtmine läks. Uute segmentide avastamise funktsioon võimaldab leida  ümbruses asuvaid populaarseid ja Marquee segmente otse oma Edge’lt.

Lisaks installitud Strava Routes Connect IQ rakendus laeb märgistatud marsruudid juhtmevabalt otse seadmesse.

Plaanid teoks TrainingPeaks abil

TrainingPeaks funktsiooniga võtad oma planeeritud treeningud kaasa igale teekonnale. Sisselaetud rakendus paneb su päevase treeningu otse seadmesse. Juhendab sind läbi su treeningu reaalajas, jälgi oma intensiivseid minuteid kui ka intervallide kestvuseid. Sünkroniseeri andmed pärast treeningut TrainiPeaks-i detailseks analüüsiks ja jälgimiseks ning vaata, kaugel oled sa oma isiklikust eesmärgist. Loo oma tasuta TrainigPeak kasutaja ja alusta oma treeningut tasuta  treeningplaaniga.

Isiklik päeva jõudlusplaan – Race Day Power Plan from Best Bike Split

Best Bike Split demonstreerib kuidas kaalu-, jõudluse ja õhutakistuse muutus mõjutab raja läbimise aega ning kujundab parima jõudlusplaani võistluspäevaks. Lihtsalt seo oma Best Bike split kasutajakonto oma Edge 1030 seadmega ja kõik sinu senised treeningplaanid on näpuliigutuse kaugusel.   

   Ainult sinu seade

  Connect IQ online keskkonna abil on Edge 1030 isiksustamine ülimalt lihtne. Rakendus, nagu                        AccuWeather, annab teada millal jääb vihm järele, et saaksid sõitma minna. Saa otsest tagasisidet tänu        MPA ja Power rakendusele Xert-i poolt, kas sa ületad oma maksimaalselt treeningjõudlust. Koosta endale    vastavalt soovile isiklik ekraani kujundus, et kõik info oleks koheselt kättesaadav.

 

Lisainfo

Kaal 114.5 g
Mõõtmed 5.8 × 11.2 × 2.0 mm
Aku tüüp

laetav liitium-ioon

Aku tööaeg

kuni 15 tundi

Ekraani resolutsioon

240 x 400 pikslit

Ekraani suurus

3.9 x 6.5 cm; 3.0" diag (7.6 cm)

Mälu

8 GB, Ajalugu kuni 200 tundi, Baaskaart, Kaartide lisamise võimalus, Mälukaartide lisamise võimalus: microSD, Teekondi: 100

Veekindel

IPX7 (30min/1m)

Lisavõimalused

Aja/distantsi alarm (käivitab alarmi, kui jõuad eesmärgini), Automaatne andmete kerimine treeningu ajal, Automaatne andmete saatmine arvutisse, Automaatne paus(peatab ja jätkab kiirusel põhineva taimeri), Automaatne ringide lugemine, Courses (võistle eelnevate tegevustega), Garmin Connect™ Mobil tugi:, Garmin Connect™ tugi, GPS/GLONASS, Infoväljade muutmine, Jõu andurite tugi (kuvab sobivate ANT+™-jõu andurite infot), Kasutaja treeningud (loo ise, eesmärgile suunatud treeninguid)*, Kiiruse/pedaali rütmilugeja tugi, Nutiteavitused, On-device segments, Pulsil põhinev kalorite arvestus, Pulsivöö tugi, Reisiplaneerija, Round-trip teekonnad, Temperatuur (näitab ja salvestab temperatuuri sõidu ajal), Vaheaegadega treenimine (võimalik seada harjutuste ja puhkuse vaheajad), Virtuaalne partner (treeni virtuaalse partneri vastu), Wi-Fi®

Mõõt

5.8 x 11.2 x 2.0 cm

Uudiskirjaga liitumine